1 Day Acuvue Moist (30 čoček)

419 Kč
97% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pátek 3.2. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč   
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 229 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

1-DAY ACUVUE® MOIST

Jednodenní kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST se zvlhčující technologií LACREON® nabízí dlouhotrvající komfort pro vaše oči.

Johnson & Johnson lenses icon Díky technologii LACREON® a její hydratační složce, která poskytuje dlouhotrvající zvlhčení oka, je kontaktní čočka pohodlná po celý den. Můžete se tak těšit z ostrého a stabilního vidění, i pokud máte citlivé oči.

Johnson & Johnson sun icon Snadné použití: dopřejte si nové, svěží kontaktní čočky každý den, nebo je střídejte s nošením brýlí.

Johnson & Johnson drop icon Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí.Výhody kontaktních čoček 1-DAY ACUVUE® MOIST:

  • ● Jednodenní jednorázové čočky, které lze na konci každého dne vyhodit.
  • ● Čočky, které pomáhají udržet vlhkost a chrání před podrážděním.1
  • ● V jednoleté observační studii se neprojevily žádné nežádoucí účinky.2†§
  • ● Blokují UVA a UVB záření.1*^
  • ● Dostupné v praktických velikostech balení po 30 ks, 90 ks a 180 ks pro pacienty s krátkozrakostí a dalekozrakostí.


*Pomáhají chránit proti průniku škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka.

^Varování: Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky , jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

†www.clinical­trials.gov je webová stránka spravovaná NIH. Na základě kontroly 23. října 2020 všech dokončených studií měkkých kontaktních čoček se zveřejněnými výsledky. 1-DAY ACUVUE® MOIST® jsou jediné čočky s nulovými závažnými nežádoucími účinky v jednoleté studii. Přezkoumání provedené k 23. říjnu 2020.

§Tento observační/doh­ledový registr se opíral o zprávy pacientů o symptomatických nežádoucích příhodách, které je vedly k vyhledání klinické péče. Tyto výsledky by měly být posuzovány ve spojení s dalšími klinickými výsledky týkajícími se bezpečnosti a účinnosti jednodenních kontaktních čoček etafilcon A, které také obecně vykazují nízkou četnost takových příhod. Ačkoli v této studii nebyly hlášeny žádné symptomatické infiltrativní příhody, takové příhody se mohou a vyskytovaly u jednodenních jednorázových čoček včetně 1-DAY ACUVUE® MOIST®, jak je uvedeno v označení produktu.

1. JJV Data ve složce 2018. Dual Action Technology and "cushion of moisture" description for 1-DAY ACUVUE® MOIST® family of contact lenses.

2. Chalmers RL Hickson-Curran SB Keay L et al. Rates of adverse effects with hydrogel and silicone hydrogel daily disposable lenses in a large post-market surveillance registry: the TEMPO registry. Invest. Ophthalmol. Vis. Sci. 2015;56:654-663.


Důležitá informace: Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Oční specialista určí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. I když je to vzácné, při nošení kontaktních čoček se mohou vyvinout vážné oční problémy. Chcete-li se těmto problémům vyhnout, dodržujte plán nošení, výměny a pokyny pro správnou péči o čočky. Nenoste kontaktní čočky, pokud máte oční infekci, jakékoli oční onemocnění nebo systémové onemocnění, které může postihnout oko, nebo pokud jste alergičtí na jakoukoli složku. Pokud zaznamenáte nepříjemné pocity v oku, nadměrné slzení, změny vidění, zarudnutí nebo jiné problémy s očima, vyjměte čočku a okamžitě kontaktujte svého očního specialistu.

Vždy si prosím pečlivě přečtěte Návod k použití.

Parametry produktu - 1 Day Acuvue Moist (30 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení: 9.00, 8.50
Průměr: 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Název produktu: 1 Day Acuvue Moist
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 33 Dk/t
Množství vody: 58%
Vyrobeno z: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

97%
65 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 16.01.2023)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (18)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Nela Hrubá

Dobrý den, tyto čočky používám hlavně na sport, měnit nechci. Nyní se chystáme na lyže a potřebovala bych si doplnit zásoby dle nově naměřených hodnot - PO -4,00, LO -3,50. Děkuju za radu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,75. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -3,25. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Petr F.

Perfektní čočky, pohodlné celý den. Pořizoval jsem je jen na výjimečné situace, ale přemýšlím, že bych zkusil měsíční variantu.

Gabriela H.

Dobrý den, již mnoho let používám čočky Acuvue 2. Zakřivení 8,7 a -8,5 dioptrií. Moc prosím o radu ohledně výběru rozměru zakřivení těchto 1dennich...ráda bych přešla na tento typ. Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů kontaktních čoček jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm od naměřených hodnot. Vy uvádíte pouze parametr čoček, nikoli naměřenou hodnotu, a tak nejsme schopni říci, jaké parametry čoček by pro Vás byly vhodnější. Možná bychom se spíše přikláněli k hodnotě zakřivení 8,50 mm. Z hlediska použitého materiálu by žádné potíže neměly hrozit, protože jsou čočky vyrobené z totožného hydrogelu. Nutno však podotknout, že každý uživatel je ke změnám jinak vnímavý. Správně by každá re-aplikace čoček měla proběhnout pod dohledem očního specialisty. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje. Rozhodnete-li se čočky koupit sama, bez odborné pomoci, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.

Karla P.

Dobrý den, čočky 1 Day A.Moist dlouhodobě nosím. Mohla bych poprosit o kontrolu dioptrií - byla jsem u optika a nově mi naměřili pro pravé oko -4,00, levé oko -3,5. Předem díky za radu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete pro pravé oko potřebovat čočku s dioptrií -3,75. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -3,25. Budete-li mít další otázku, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Natálie Hrubá

Čočky jsou super. Potřebovala bych si teď koupit větší zásobu. S jakou expirací, prosím, expedujete čočky s dioptrií -2,00, zakřivení 8,50. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky s Vámi uvedenou dioptrií a zakřivením (balení 30 i 90 čoček) v současné době expedujeme s expirací v roce 2027. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Alice

Dobrý den, chci si pořídit tyto čočky. Nosila jsem je asi před půl rokem a byly super. Oční lékařka mi teď naměřila ale jiné hodnoty: P oko +2,00, L oko +3,50. Předem děkuji za radu. Alice

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Brýlové hodnoty je nutné upravovat až od hodnot dioptrií -3,50 resp. +3,25, takže pro pravé oko zůstane hodnota dioptrie nezměněná +2,00. Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +3,75. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Jirka

Dobrý den, můžete mi poradit s parametry čoček po novém měření u optika - pravé oko -4,00, levé oko -3,25. Na tyto čočky jsem zvyklý, používám je dlouho. Díky a hezký den.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,75. U levého oka bude mít čočka hodnotu dioptrie nezměněnou, tedy -3,25. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Lída Stará

Super čočky!

Aňa Nováková

Koupila jsem je ze zvědavosti. Přesvědčila mě nyní nabízená Garance spokojenosti. Naštěstí mi čočky sedly a jsem spokojená. Hodně cestuji a jednodenní varianta mi naprosto vyhovuje. Večer čočky vyhodím a nemusím se o nic starat.

Vanda

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela tyto čočky. Můžu si objednat podle brýlového zápisu? PO -3,25, LO -3,00. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Hodnoty dioptrií se upravují až od hodnoty -3,50 resp. +3,25. Ve Vašem případě si tedy můžete objednat čočky se stejnými hodnotami, tedy pro pravé oko -3,25 a pro levé oko -3,00. Správně byste měla mít ovšem čočky před nákupem na internetu vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Rozhodnete-li se vybrat si čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Petra Šmídová

Dobrý den, jaké oční kapky mi doporučíte k těmto čočkám při sezónní alergii? Čočky používám dlouho a měnit nechci. Dlouho jsem hledala nějaké, které by mi vyhovovaly. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Při alergiích jsou vhodné např. oční kapky Hylo Dual nebo Vizol S Allergy. Tyto kapky lze používat i s kontaktními čočkami. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Lukáš Krejča

Dobrý den, používám tyto čočky dlouho a vyhovují mi. Bohužel mám nově naměřený cylindr, bude pro mě vhodná astigmatická varianta 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism? Pravé oko -0,25, cylindr -0,50, osa 36°, levé oko -0,50, cylindr -0,25, osa 132°. Předem díky.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ač se u Vás začíná projevovat poměrně častá refrakční vada - astigmatismus, hodnoty cylindru jsou prozatím příliš nízké a ke korekci zraku Vám bude nadále postačovat tato Vámi používaná sférická varianta. Pro pravé i levé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -0,50. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Přejeme Vám hezký den.

Radka F.

Dobrý den, s těmito čočkami jsem spokojena, používám je na sportovní aktivity, kdy nechci používat brýle. Změnily se mi však nyní hodnoty dioptrií PO -3,50 a LO -3,00. Mohla bych požádat o pomoc s hodnotami čoček? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jsme rádi, že Vám čočky vyhovují. Pro pravé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,25. Pro levé oko pak zůstane hodnota dioptrie stejná, tj. -3,00. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.

Sofie Králová

Parádní jednodenní čočky, perfektně sedí v oku. Mám citlivější oči, ale tyto čočky mi nedělají žádné potíže.

Kateřina Holá

Dobý den. Už několi let používám 14ti denní čočky Acuvue Oasys Hydraclear Plus, zakřivení 8.40, průměr 14.00. Chtěla bych zkusit nějaké jednodenní. Můžete mi prosím poradit jaké by mi nejlépe seděly? (myslím hlavně to zakřivení). Byly by vhodné 1-Day Acuvue Moist? Moc děkuji za odpověď. Kateřina Holá

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pokud u čoček zvolíte zakřivení 8,50 mm, pak je pravděpodobné, že Vám čočky budou po velikostní stránce vyhovovat. Tyto čočky jsou mezi uživateli oblíbené a mají velmi dobrou snášenlivost. Nicméně každou novou aplikaci čoček by měl správně uživateli udělat oční specialista. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Peťa

Dobrý den, chci se zeptat, jaká je alternativa těchto čoček při zakřivení 8,50, když bych chtěla nějaké měsíční,případně 14tidenni? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist jsou z hydrogelového materiálu, a proto bychom Vám doporučili čočky ze stejného druhu materiálu tj. z hydrogelu. Z našeho sortimentu by mohly být vhodnou alternativou kontaktní čočky TopVue Plus. Navíc u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Protože se jedná o měsíční kontaktní čočky, nezapomeňte si k čočkám zakoupit i čistící roztok např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Pavla Karabinová

Dobrý den, používám tyto čočky a mívám často pocit suchých očí a jakoby se mi čočky lepily na víčka zevnitř. Doporučili byste mi prosím nějaké jemnější vhlhčí čočky? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Uživatelé čoček suché oči trápí velmi často. Jestliže Vám čočky jinak vyhovují, zvažte nejprve použití očních kapek, které Vám uleví a zároveň budou regenerovat slzný film. Z našeho sortimentu Vám můžeme doporučit oční kapky Hylo Comod, ale celou nabídku očních kapek si můžete prohlédnout ZDE. Pokud chcete čočky vyměnit mohli bychom Vám z našeho sortimentu doporučit kontaktní čočky Proclear 1 Day. Tyto kontaktní čočky jsou vybavené PC Technology, která váže vodu a Vaše čočky tak udržuje svěží a pohodlné po celý den. Protože by šlo o re-aplikaci, doporučujeme Vám vyhledat si na této mapě očního specialistu, který s výrobcem čoček spolupracuje a objednat se. Pokud si zakoupíte čočky sama, bez odborné aplikace, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Libuše Pecková

Dobrý den, používám 1 denní čočky D +1,5 Z 8,4 P 14,3 + 2,25 8,4 14,3 Tyto hodnoty mi nejdou zadat do objednávky . Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, Libuše, děkujeme Vám za komentář. Jestliže jsme Váš zápis přečetli správně, pak máte dioptrické hodnoty na jednom oku +1,50 a na druhém +2,25. Na obou očích máte zakřivení 8,40 mm a průměr 14,30 mm. Tyto kontaktní čočky mají u zakřivení výběr z hodnoty 9,00 nebo 8,50 mm. Hodnota průměru je konstantní 14,20 mm. Musíte si tedy vybrat z hodnot, ve kterých je výrobce vyrábí. Děkujeme za pochopení. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.