1 Day Acuvue Moist (30 čoček)

454 Kč
99% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 4.3. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 199 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - 1 Day Acuvue Moist (30 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení: 9.00, 8.50
Průměr: 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Název produktu: 1 Day Acuvue Moist
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 33 Dk/t
Množství vody: 58%
Vyrobeno z: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

99%
114 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 25.02.2024)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (33)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Anna

Jednodenní čočky jsou za mě rozhodně nejlepší. Vícedenní už bych nechtěla. Anna

L.

Dobrý den. Existuje nějaká varianta těchto čoček pro nošení na více dnů? Díky za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. Teoreticky by Vám mohly vyhovovat čočky Acuvue 2. Záleží na mnoha faktorech - například na tom, jaké máte naměřené zakřivení pro kontaktní čočky. Doporučili bychom Vám čočky z řady TopVue, u kterých je možnost využít službu Garance vrácení peněz. Z vícedenních čoček by to mohly být například čočky TopVue Plus. Pokud si sám, bez očního specialisty, vyberete čočky, na které se u nás nevztahuje služba Garance vrácení peněz, nebudete mít nárok na případnou reklamaci. Přejeme Vám hezký den.
Daniela Kroupová

Dobrý den, čočky mi vyhovují. Mám nové hodnoty, prosím o informaci, jaké čočky si mám teď objednat. Předem moc díky. Pravé -3,50, levé -2,50.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete pro pravé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25. U levého oka k úpravě hodnot nedojde a tak můžete objednat čočku s dioptrií -2,50. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat. Hezký den.

Pavla Koubová

Mám problém se suchýma očima a tyto čočky jsou perfektní i večer po celodenním nošení!

Tereza Voláková

Dobrý den, mohu se zeptat na správnou hodnotu čoček pro předpis P -3,00 L -3,75? Dále bych se chtěla ujistit, že jsou tyto čočky vhodné i pro citlivé oči? Děkuji moc za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Od dioptrických hodnot -3,50 resp. +3,25 je nutné brýlový předpis pro nákup kontaktních čoček upravit. Pro pravé oko tedy budete potřebovat čočky prozatím se shodnou hodnotou jako pro brýle - tedy -3,00. U levého oka již dojde k úpravě a ke korekci budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,50. Dle informací od výrobce jsou čočky vhodné pro zákazníky se sklony k citlivosti a suchosti očí. Správně byste měla mít čočky odborně aplikované očním specialistou, který vezme v potaz nejen parametry Vašich očí, ale i Vaše preference a potřeby. Pokud si čočky vyberete sama, nezapomeňte prosím, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit eventuální reklamaci. V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Michal Podlesný

Dobrý den, mám za sebou nové měření, změnily se mi hodnoty dioptrií. Tyto čočky nosím dlouhodobě, jsem spokojený. Jde mi jen o kontrolu hodnot. Děkuji. Pravé oko -4,5 Levé oko -5,25

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete pro pravé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,25. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -5,00. V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Marcel K.

Dobrý den, nosím tyhle čočky pár měsíců, zakřivení 8,5 a jsou perfektní. Zhoršil se mi ovšem zrak, na očním mi nově zvýšili dioptrie na -3,25 a -3,75. Můžete mi poradit s hodnotami pro čočky? Předem děkuju.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U prvního uvedeného oka se hodnota dioptrie nebude měnit a budete tedy potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25. U druhého oka již dojde k posunu a budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,50. Pokud byste měl další otázky, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Dáša Králová

Konečně čočky, které mi nedráždí oči ani večer.

Romana

Dobrý den, tyto čočky (1 Day Acuvue Moist) mám poprvé. Zkušenost mám s alternativou 1 Day Acuvue TruEye a Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe . Oproti zmíněným používaným čočkám mi však tyto přijdou velice tenké, na prstě se rolují a čočka téměř nelze nasadit - jakmile člověk mrkne, vypadává z oka... Manipulace s nimi mi tedy přijde značně nevyhovující. Mohu se zeptat, zda je to běžné nebo se jedná o chybu produktu? S žádnými jinými čočkami problém nemám, zde ovšem opravdu trávím 10 minut nasazováním. Velice děkuji, Romana

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Je nám líto, že Vám aplikace těchto čoček dělá potíže. S největší pravděpodobností je to způsobeno materiálem, z kterého jsou čočky vyrobené. Hydrogelové čočky jsou všeobecně měkčí a "poddajnější" než silikon-hydrogely, se kterými máte dosud zkušenosti. Někomu tento materiál vyhovuje, někomu bohužel nikoliv. Re-aplikace kontaktních čoček by měla probíhat vždy pod dohledem odborníka. Ten Vám na základě parametrů očí, Vašich potřeb a preferencí vybere vhodné čočky. Dle zkoušky pak může čočky změnit a doladit korekci k Vaší plné spokojenosti. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Mariana Nováková

Dobrý den, mám nový brýlový poukaz: pravé oko -2,25, levé oko -1,75. Jak v předchozím komentáři čtu, pro tyto hodnoty se ještě nic neupravuje. Mohu tedy objednat čočky se stejnými parametry jako mám pro brýle? Tyto čočky používám asi rok a jsou perfektní. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, máte pravdu, hodnoty pro nákup kontaktních čoček se upravují až od -3,50 resp. +3,25 dioptrií. Ve Vašem případě tedy můžete objednat čočky se stejnými hodnotami - pro pravé oko -2,25 a pro levé oko -1,75. Pokud budete mít další otázky, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Patricie V.

Dobrý den, tyto čočky používám už dlouho, nosím je občas na sport, hodně je využívám na dovolené. Nemůžu si na nic stěžovat, naprosto mi vyhovují. Ráda bych se ovšem zeptala na nové hodnoty, jelikož mi optometrista navýšil dioptrie. Pravé oko -3,50, levé oko -3,00. Předem Vám děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25. Čočka pro levé oko by měla mít hodnotu dioptrie nezměněnou, tedy -3,00. Hodnoty dioptrií se pro nákup kontaktních čoček mění až od hodnoty -3,50, resp. +3,25. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Daniela

Dobrý den, chtěla bych se zeptat - momentálně používám čočky 1Day acuvue trueye - u těch se uvádí propustnost kyslíku 118Dk/t, ale jak jsem zjistila, byla ukončena výroba. Porozhlížím se tedy po jiných, ale u těch je propustnost např. 33Dk/t. Jaký je v tom rozdíl - je to horší nebo lepší? Děkuji DP

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Rozdíl v propustnosti je dán materiálem, ze kterého jsou čočky vyrobené. Čočky 1 Day Acuvue Trueye jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu, který se vyznačuje vyšší propustností kyslíku a nižším obsahem vody. Zatímco čočky 1 Day Acuvue Moist jsou vyrobené z hydrogelového materiálu, který se vyznačuje nižší propustností kyslíku a vyšším obsahem vody. Nedá se tak říci, jestli jsou jedny čočky horší než druhé. Záleží vždy na nositeli, jaký materiál mu vyhovuje více. Jestliže Vám vyhovovali čočky 1 Day Acuvue Trueye, pak výrobce doporučuje jako vhodnou alternativu čočky Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe, které jsou také ze silikon-hydrogelového materiálu a jsou dostupné v naprosto shodných velikostních parametrech jako čočky 1 Day Acuvue Trueye. V současné době máme u těchto čoček spuštěnou akci Garance spokojenosti, a tak máte šanci čočky vyzkoušet. V případě, že by Vám čočky nesedly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Dana Koutná

Dobrý den, přešla jsem na tyto hydrogelové čočky a naprosto mi (oproti silikon-hydrogelu) vyhovují. Můžete mi poradit hodnoty pro nákup po novém měření - pravé -3,75, levé -3,25. Předem děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete pro pravé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,50. U levého oka prozatím není potřeba dioptrii upravovat a můžete si objednat čočku s hodnotou -3,25. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Jarda P.

Parádní čočky.

Jarmila Nová

Dobrý den, čočky mi naprosto vyhovují. Mohla bych se zeptat, s jakou expirací nyní prodáváte balení 30 ks dioptrie -3,00? Předem děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky s hodnotou dioptrie -3,00 se zakřivením 8,50 nyní expedujeme s expirací 2027/05. Čočky se stejnou hodnotou dioptrií ovšem se zakřivením 9,00 expedujeme s expirací 2027/10. V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Nela Hrubá

Dobrý den, tyto čočky používám hlavně na sport, měnit nechci. Nyní se chystáme na lyže a potřebovala bych si doplnit zásoby dle nově naměřených hodnot - PO -4,00, LO -3,50. Děkuju za radu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,75. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -3,25. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Petr F.

Perfektní čočky, pohodlné celý den. Pořizoval jsem je jen na výjimečné situace, ale přemýšlím, že bych zkusil měsíční variantu.

Gabriela H.

Dobrý den, již mnoho let používám čočky Acuvue 2. Zakřivení 8,7 a -8,5 dioptrií. Moc prosím o radu ohledně výběru rozměru zakřivení těchto 1dennich...ráda bych přešla na tento typ. Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů kontaktních čoček jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm od naměřených hodnot. Vy uvádíte pouze parametr čoček, nikoli naměřenou hodnotu, a tak nejsme schopni říci, jaké parametry čoček by pro Vás byly vhodnější. Možná bychom se spíše přikláněli k hodnotě zakřivení 8,50 mm. Z hlediska použitého materiálu by žádné potíže neměly hrozit, protože jsou čočky vyrobené z totožného hydrogelu. Nutno však podotknout, že každý uživatel je ke změnám jinak vnímavý. Správně by každá re-aplikace čoček měla proběhnout pod dohledem očního specialisty. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje. Rozhodnete-li se čočky koupit sama, bez odborné pomoci, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.

Karla P.

Dobrý den, čočky 1 Day A.Moist dlouhodobě nosím. Mohla bych poprosit o kontrolu dioptrií - byla jsem u optika a nově mi naměřili pro pravé oko -4,00, levé oko -3,5. Předem díky za radu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete pro pravé oko potřebovat čočku s dioptrií -3,75. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -3,25. Budete-li mít další otázku, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Natálie Hrubá

Čočky jsou super. Potřebovala bych si teď koupit větší zásobu. S jakou expirací, prosím, expedujete čočky s dioptrií -2,00, zakřivení 8,50. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky s Vámi uvedenou dioptrií a zakřivením (balení 30 i 90 čoček) v současné době expedujeme s expirací v roce 2027. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Alice

Dobrý den, chci si pořídit tyto čočky. Nosila jsem je asi před půl rokem a byly super. Oční lékařka mi teď naměřila ale jiné hodnoty: P oko +2,00, L oko +3,50. Předem děkuji za radu. Alice

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Brýlové hodnoty je nutné upravovat až od hodnot dioptrií -3,50 resp. +3,25, takže pro pravé oko zůstane hodnota dioptrie nezměněná +2,00. Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +3,75. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Jirka

Dobrý den, můžete mi poradit s parametry čoček po novém měření u optika - pravé oko -4,00, levé oko -3,25. Na tyto čočky jsem zvyklý, používám je dlouho. Díky a hezký den.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,75. U levého oka bude mít čočka hodnotu dioptrie nezměněnou, tedy -3,25. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Lída Stará

Super čočky!

Aňa Nováková

Koupila jsem je ze zvědavosti. Přesvědčila mě nyní nabízená Garance spokojenosti. Naštěstí mi čočky sedly a jsem spokojená. Hodně cestuji a jednodenní varianta mi naprosto vyhovuje. Večer čočky vyhodím a nemusím se o nic starat.

Vanda

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela tyto čočky. Můžu si objednat podle brýlového zápisu? PO -3,25, LO -3,00. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Hodnoty dioptrií se upravují až od hodnoty -3,50 resp. +3,25. Ve Vašem případě si tedy můžete objednat čočky se stejnými hodnotami, tedy pro pravé oko -3,25 a pro levé oko -3,00. Správně byste měla mít ovšem čočky před nákupem na internetu vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Rozhodnete-li se vybrat si čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Petra Šmídová

Dobrý den, jaké oční kapky mi doporučíte k těmto čočkám při sezónní alergii? Čočky používám dlouho a měnit nechci. Dlouho jsem hledala nějaké, které by mi vyhovovaly. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Při alergiích jsou vhodné např. oční kapky Hylo Dual nebo Vizol S Allergy. Tyto kapky lze používat i s kontaktními čočkami. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Lukáš Krejča

Dobrý den, používám tyto čočky dlouho a vyhovují mi. Bohužel mám nově naměřený cylindr, bude pro mě vhodná astigmatická varianta 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism? Pravé oko -0,25, cylindr -0,50, osa 36°, levé oko -0,50, cylindr -0,25, osa 132°. Předem díky.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ač se u Vás začíná projevovat poměrně častá refrakční vada - astigmatismus, hodnoty cylindru jsou prozatím příliš nízké a ke korekci zraku Vám bude nadále postačovat tato Vámi používaná sférická varianta. Pro pravé i levé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -0,50. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Přejeme Vám hezký den.

Radka F.

Dobrý den, s těmito čočkami jsem spokojena, používám je na sportovní aktivity, kdy nechci používat brýle. Změnily se mi však nyní hodnoty dioptrií PO -3,50 a LO -3,00. Mohla bych požádat o pomoc s hodnotami čoček? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jsme rádi, že Vám čočky vyhovují. Pro pravé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,25. Pro levé oko pak zůstane hodnota dioptrie stejná, tj. -3,00. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.

Sofie Králová

Parádní jednodenní čočky, perfektně sedí v oku. Mám citlivější oči, ale tyto čočky mi nedělají žádné potíže.

Kateřina Holá

Dobý den. Už několi let používám 14ti denní čočky Acuvue Oasys Hydraclear Plus, zakřivení 8.40, průměr 14.00. Chtěla bych zkusit nějaké jednodenní. Můžete mi prosím poradit jaké by mi nejlépe seděly? (myslím hlavně to zakřivení). Byly by vhodné 1-Day Acuvue Moist? Moc děkuji za odpověď. Kateřina Holá

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pokud u čoček zvolíte zakřivení 8,50 mm, pak je pravděpodobné, že Vám čočky budou po velikostní stránce vyhovovat. Tyto čočky jsou mezi uživateli oblíbené a mají velmi dobrou snášenlivost. Nicméně každou novou aplikaci čoček by měl správně uživateli udělat oční specialista. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Peťa

Dobrý den, chci se zeptat, jaká je alternativa těchto čoček při zakřivení 8,50, když bych chtěla nějaké měsíční,případně 14tidenni? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist jsou z hydrogelového materiálu, a proto bychom Vám doporučili čočky ze stejného druhu materiálu tj. z hydrogelu. Z našeho sortimentu by mohly být vhodnou alternativou kontaktní čočky TopVue Plus. Navíc u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Protože se jedná o měsíční kontaktní čočky, nezapomeňte si k čočkám zakoupit i čistící roztok např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Pavla Karabinová

Dobrý den, používám tyto čočky a mívám často pocit suchých očí a jakoby se mi čočky lepily na víčka zevnitř. Doporučili byste mi prosím nějaké jemnější vhlhčí čočky? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Uživatelé čoček suché oči trápí velmi často. Jestliže Vám čočky jinak vyhovují, zvažte nejprve použití očních kapek, které Vám uleví a zároveň budou regenerovat slzný film. Z našeho sortimentu Vám můžeme doporučit oční kapky Hylo Comod, ale celou nabídku očních kapek si můžete prohlédnout ZDE. Pokud chcete čočky vyměnit mohli bychom Vám z našeho sortimentu doporučit kontaktní čočky Proclear 1 Day. Tyto kontaktní čočky jsou vybavené PC Technology, která váže vodu a Vaše čočky tak udržuje svěží a pohodlné po celý den. Protože by šlo o re-aplikaci, doporučujeme Vám vyhledat si na této mapě očního specialistu, který s výrobcem čoček spolupracuje a objednat se. Pokud si zakoupíte čočky sama, bez odborné aplikace, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Libuše Pecková

Dobrý den, používám 1 denní čočky D +1,5 Z 8,4 P 14,3 + 2,25 8,4 14,3 Tyto hodnoty mi nejdou zadat do objednávky . Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, Libuše, děkujeme Vám za komentář. Jestliže jsme Váš zápis přečetli správně, pak máte dioptrické hodnoty na jednom oku +1,50 a na druhém +2,25. Na obou očích máte zakřivení 8,40 mm a průměr 14,30 mm. Tyto kontaktní čočky mají u zakřivení výběr z hodnoty 9,00 nebo 8,50 mm. Hodnota průměru je konstantní 14,20 mm. Musíte si tedy vybrat z hodnot, ve kterých je výrobce vyrábí. Děkujeme za pochopení. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.