1 Day Acuvue Moist Multifocal (30 čoček)

549 Kč
95% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 7.2. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč   
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 229 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

1-DAY ACUVUE® MOIST Multifocal

Jednodenní kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL jsou navrženy tak, abyste viděli ostře na všechny vzdálenosti a nemuseli se ničím omezovat. Tyto kontaktní čočky vám pomohou vidět ostře na blízko, do dálky i na střední vzdálenosti. S kontaktními čočkami 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL budete díky jejich jedinečnému optickému designu vidět perfektně i s přibývajícím věkem.

Johnson & Johnson sun icon Díky technologii LACREON® a její hydratační složce, která poskytuje dlouhotrvající zvlhčení oka, je kontaktní čočka pohodlná po celý den a zajistí vám kvalitní vidění ve všech prostředích.

Johnson & Johnson lenses icon Inovativní INTUISIGHT™ technologie: optimalizovaný optický design podle velikosti zornice pro ostré vidění jak na dálku, tak na blízko.

Johnson & Johnson drop icon Snadné použití: dopřejte si nové, svěží kontaktní čočky každý den, nebo je střídejte s nošením brýlí.

Johnson & Johnson drop icon Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí.Výhody kontaktních čoček 1-DAY ACUVUE® MOIST Multifocal:

  • Vhodné pro ty, kteří pociťují příznaky presbyopie, včetně potíží se zaostřováním na blízké předměty.
  • Poskytují jasné vidění na blízko, do dálky i na střední vzdálenosti. 2
  • Blokují UVA a UVB záření.1*^
  • Technologie dvojího účinku funguje v harmonii s očima a pomáhá tak udržet vlhkost a chrání před podrážděním.1
  • Umožňují Vám udržet si požadovaný životní styl bez kompromisů.


*Pomáhají chránit proti průniku škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka.

^Varování: Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky , jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

†www.clinical­trials.gov je webová stránka spravovaná NIH. Na základě kontroly 23. října 2020 všech dokončených studií měkkých kontaktních čoček se zveřejněnými výsledky. 1-DAY ACUVUE® MOIST® jsou jediné čočky s nulovými závažnými nežádoucími účinky v jednoleté studii. Přezkoumání provedené k 23. říjnu 2020.

§Tento observační/doh­ledový registr se opíral o zprávy pacientů o symptomatických nežádoucích příhodách, které je vedly k vyhledání klinické péče. Tyto výsledky by měly být posuzovány ve spojení s dalšími klinickými výsledky týkajícími se bezpečnosti a účinnosti jednodenních kontaktních čoček etafilcon A, které také obecně vykazují nízkou četnost takových příhod. Ačkoli v této studii nebyly hlášeny žádné symptomatické infiltrativní příhody, takové příhody se mohou a vyskytovaly u jednodenních jednorázových čoček včetně 1-DAY ACUVUE® MOIST®, jak je uvedeno v označení produktu.

1. JJV Data ve složce 2018. Dual Action Technology and "cushion of moisture" description for 1-DAY ACUVUE® MOIST® family of contact lenses.

2. JJV Data ve složce 2020. ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL Fit and Performance claims.

Důležitá informace: Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Oční specialista určí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. I když je to vzácné, při nošení kontaktních čoček se mohou vyvinout vážné oční problémy. Chcete-li se těmto problémům vyhnout, dodržujte plán nošení, výměny a pokyny pro správnou péči o čočky. Nenoste kontaktní čočky, pokud máte oční infekci, jakékoli oční onemocnění nebo systémové onemocnění, které může postihnout oko, nebo pokud jste alergičtí na jakoukoli složku. Pokud zaznamenáte nepříjemné pocity v oku, nadměrné slzení, změny vidění, zarudnutí nebo jiné problémy s očima, vyjměte čočku a okamžitě kontaktujte svého očního specialistu.

Vždy si prosím pečlivě přečtěte Návod k použití.

Parametry produktu - 1 Day Acuvue Moist Multifocal (30 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení: 8.40
Průměr: 14.30
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Název produktu: 1 Day Acuvue Moist Multifocal
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 25,5 Dk/t
Množství vody: 58%
Vyrobeno z: Etafilcon A
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Adice: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), Mid (+1,50 - +1,75)
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

95%
251 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 08.01.2023)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (22)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Lenka Doubravová

Dobrý den, tyto multifokální čočky občas používám a jsem s nimi nad míru spokojena. Chtěla bych si koupit novou zásobu, ale změnily se mi parametry očí. Mohla bych poprosit o radu, jaké hodnoty objednat? Pravé i levé oko: dálka +2,50, blízko +4,00. Předem Vám velmi děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +2,50 a adice +1,50 (zde tedy zvolíte variantu adice Mid). Pokud byste měla další otázky, napište nám, velmi rádi Vám poradíme. Hezký den.

Lada Pokorná

Dobrý den, do dálky mám +3 dioptire, na blízko +1. Jaké čočky si mám objednat? Předem děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +3,00 a adice +2,00 (v případě těchto čoček vyberete variantu HIGH). Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Ola L.

Čočky mi vyzkoušela optometristka a nyní nakupuji jen u Vás. Čočky mi parádně sedly a jsem ráda, že mám alternativu k brýlím.

Lubomír Makovička

Dobrý den, prosím o přepočet nových hodnot pro nákup. S čočkami jsem dlouho spokojen. Díky Pravé dálka -3,25, blízko -1,50. Levé dálka -2,50, blízko -1,25.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25 a adice +1,75 (u těchto čoček tedy zvolíte variantu MID). Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -2,50 a adice +1,25 (zde tedy LOW). Pokud byste měl další otázky, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Nina Šedá

Velmi příjemné čočky, po celý den je necítím. Jsem velmi ráda, že nemusím nosit brýle.

Klára Hájková

Dobrý den, dříve jsem používala klasické čočky od stejného výrobce a byla jsem s nimi velmi spokojena. Nyní mi byla naměřena dioptrie i na blízko, ráda bych vyzkoušela tyto čočky. Můžete mi, prosím, poradit s hodnotami čoček? Pravé oko: dálka +2,00, blízko +3,50. Levé oko: dálka +1,50, blízko +4,00. Předem Vám děkuji za zodpovězení otázky.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Správně byste měla mít čočky aplikované očním specialistou. Ten Vám na základě měření a Vašich potřeb doporučí vhodné čočky. Korekce multifokálními čočkami je pro mozek složitější a leckdy dochází k úpravě dioptrických hodnot tak, aby byla korekce dokonalá. ZDE si můžete najít nejbližšího specialistu, který spolupracuje s výrobcem těchto čoček. Pokud si čočky objednáte sama, bez odborné pomoci, nezapomeňte prosím, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit případnou reklamaci. Jestliže si přeci jen chcete pořídit čočky sama, budete pro pravé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +2,00 a adice +1,50 (tedy varianta MID). Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie +1,50 a adice +2,50 (tedy varianta HIGH). Jak jsme již psali, korekce zraku multifokálními čočkami je pro mozek náročnější a může trvat až 2 týdny než si na korekci zvyknete. Pro lepší adaptaci si pomáhejte malými pohyby hlavou ve směru pohledu. V případě dalších dotazů jsme Vám k dispozici. Hezký den.

Petr Jirsa

Dobrý den, měl bych prosbu. Chtěl bych si koupit čočky, nikdy jsem je neměl. Jen nevím, které jsou správné. Jde mi o to, že na pravém oku mám 2 dioptrie, cylindr 0,50 a osu 102. Levé oko mám dioptrii 2.5. Jakou mám zvolit Adici? Předem Vám děkuji. S pozdravem, PJ

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto kontaktní čočky jsou určené ke korekci presbyopie (stařecká vetchozrakost). Váš zápis je pouze na jednu vzdálenost, a tak budete s největší pravděpodobností potřebovat klasické sférické čočky. Na pravém oku se Vám začíná rozvíjet astigmatismu, ale cylindrická hodnota je zatím příliš nízká a bude nutné přepočítat na sféru. Protože jste neuvedl u žádné dioptrické ani cylindrické hodnoty znaménko, nemůžeme Vám doporučit konkrétní hodnoty. Napište nám prosím kompletní zápis včetně všech znamének (+, - a =), rádi Vám poté dioptrické hodnoty pro nákup čoček upravíme. Pokud si nejste jistý, můžete nám poslat fotografii Vašeho dioptrického zápisu na info@alensa.cz. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Luboš Pozděna

Dobrý den, čočky Acuvue nosím občas místo brýlí a jsou super. Zhoršil se mi ovšem zrak na blízko a potřeboval bych poradit s novými parametry. Pravé oko: dálka -3,00, blízko -1,75 Levé oko: dálka -3,25, blízko -2,00 Předem díky, Luboš

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete nyní potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,00 a adice +1,25 (zde varianta Low). Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25 a adice +1,25 (tedy také varianta Low). Pokud byste měl další otázky, neváhejte nás kontaktovat. Hezký den.

Aleš P.

Dobrý den, používám tyto čočky a jsem spokojen. Poslední dobou mě však občas pálí oči. Mohl bych požádat o radu, jaké oční kapky bych mohl s čočkami používat? Předem děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Z našeho sortimentu očních kapek bychom Vám mohli nabídnout např. Vismed Multi nebo produkt z řady HYLO Eye Care např. oční kapky HYLO-CARE. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Hana Járová

Dobrý den, můžu Vás požádat o přepočet nově naměřených hodnot: PO dálka +2,00, blízko +1,25, LO dálka +3,00, blízko +1,25. Čočky nosím vždy na dovolené a jsem spokojená. Předem děkuji za ochotu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete nyní potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +2,00 a adice +0,75 (zvolíte tedy možnost Low). Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +3,00 a adice 1,75 (zvolíte možnost Mid). Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Laďka Jirásková

Dobrý den, do teď jsem nosila sférickou variantu těchto čoček a jsem moc spokojená. Poslední dobou jsem viděla hůř na blízkou vzdálenost a nechala jsem si proto v optice změřit oči. Nově mám dioptrie na blízko. Chci určitě opět čočky od stejného výrobce. Mám naměřené stejné hodnoty na obě oči: dálka +2,25, blízko +0,75. Děkuji předem za radu.

Odpověď Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Budete potřebovat pro obě oči kontaktní čočky s hodnotou dioptrie +2,25 a adice +1,50. V případě těchto čoček vyberete tedy variantu adice Mid. Korekce zraku multifokálními čočkami je pro mozek složitější. Pro rychlejší adaptaci si můžete pomáhat drobnými pohyby hlavou ve směru pohledu. Správně byste měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou, který může reagovat na Vaše připomínky, zohlednit Vaše potřeby, případně i změnit hodnoty dioptrií. V případě, že se rozhodnete čočky vybrat sama, rádi bychom Vás upozornili, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme. Hezký den.

David

Dobrý den, mám na dálku +1,25 a na blízko +2,5. BC 8,5 DIA 14,1 Chtěl bych jednodenní MULTIFOKÁLNÍ čočky. Jak bych měl zadat parametry čoček? děkuji Veselý

Odpověď Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro korekci zraku budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +1,25 a adice Low (+0,75D - +1,25D). Velikostní parametry těchto čoček se od Vámi uvedených parametrů liší, ale stále je to v rámci povolených mezních odchylek. Správně byste však měl mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje. Pokud se však rozhodnete čočky zakoupit sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Vladislava Hermanová

Dekuji mnohokrát za pomoc a cenné rady. Výběr dovolené na Last minut mě dostal do této prekerky, ale diky Vám už vím jak potěšit. Ještě jednou moc děkuji a přeji hezký víkend Hermanová

Anonym

Dobrý den, děkuji za odpověď. Potřebovala bych ještě jednu radu. Dříve jsem nosila čočky zcela běžně a neměla problém. Jakmile jsem přešla na multifokální brýle, přestala jsem je nosit. Za týden odlétám na dovolenou do Egypta a děsí mě šnorchlovani v mlze. Co byste mi doporučili? Obyčejné čočky jen na dálku ? Dekuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za další komentář. Na tuto otázku Vám nejsme schopni jednoznačně odpovědět, protože vzdálenost, na kterou se budete dívat pod hladinou bude relativní. Hloubka v moři je různá a navíc sklo brýlí nebo šnorchlovací masky mírně zkresluje. Z tohoto důvodu by byly asi multifokální čočky ideální, neboť budete vidět na všechny vzdálenosti. Jestliže jste již zvyklá na korekci presbyopie používat multifokální brýle, pak by neměla být korekce multifokálními čočkami problém. Aby adaptace na nový typ čoček byla co nejrychlejší, pomáhejte si drobnými pohyby hlavou ve směru pohledu. Drobné pootočení hlavou při pohledu nahoru, dolů či do stran výrazně usnadní návyk. Je škoda, že takto důležitou věc řešíte v relativně krátké době před odjezdem. Můžete si také zkusit ZDE vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem Johnson and Johnson spolupracuje. Můžete mít štěstí a bude mít Vaši dioptrickou kombinaci a s aplikací čoček Vám pomůže. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Krásný den.

Vladislava Hermanová

Dobrý den, prosim můžete mi pomoci s výběrem multifokálních kontaktních čoček? Dálka : p -4.75 / l -5 Blízko: p -2.25 / l - 2.50 Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ke korekci zraku budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -4,50 a adice High (-2,00D - +2,50D). Správně byste však měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Korekce multifokálními čočkami je již pro mozek velmi náročná a přivyknutí na novou korekci může trvat i několik týdnů. Proto je dobré začínat s korekcí postupně a nošení čoček postupně prodlužovat. Jestliže se čočky rozhodnete koupit sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček, není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Martin Štrajt

Poradíte, prosím, s novými hodnotami multifokálů? Používám je už dlouho, takže jsem na ně zvyklý a jsou super. Pravé oko: dálka +1,25, blízko +3,00. Levé oko: dálka +1,50, blízko +2,75. Díky.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +1,25 a adice +1,75 (tedy vyberete adici Mid). Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie +1,50 a adice +1,25 (tedy vyberete adici Low). Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Petr Michal

Dobrý den, používám tyto čočky občas při sportu a na dovolené a vůbec si nemůžu stěžovat. Změnily se mi však oči a potřeboval bych poradit, jaké hodnoty zadat. Pravé oko dálka -3,00, blízko -1,75, levé oko dálka -3,00, blízko -1,50. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat pro pravé oko čočky s hodnotou dioptrie -3,00 a adice Low (+0,75D - +1,25D). Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,00 a adice Mid (+1,50D - +1,75D). Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Lucie P.

Dlouho jsem se bránila používání kontaktních čoček, obzvlášť po tom, co jsem přešla na multifokální brýle. Chvíli mi trvalo si na ně zvyknout, ale světe div se, čočky jsou mi nyní moc příjemné. Navíc při sportování je to velmi pohodlné. Za mě velká spokojenost!

Vlastimil Baran

Dobrý den. Obdobný dotaz už tady byl, přesto. Na dálku potřebuji cca -3, resp. - 2,25. Abych mohl s čočkami číst, aktuálně používám čočky na obě oči jen -2. Nyní, asi s věkem,mi už tento "trik" nepomůže. Zvláště za umělého světla nebo velmi malé písmo nedokážu s čočkami číst. Na čtení ale žádné dioptrie nepotřebuji. Jaké nastavení dioptrií multifokálních čoček mi doporučíte? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Z Vašeho zápisu, bohužel, není jasné jaké přesné dioptrické hodnoty máte. Podle popisu situace se u Vás začíná rozvíjet presbyopie. Abychom Vám mohli doporučit vhodné dioptrické hodnoty, potřebovali bychom od Vás naměřené hodnoty na dálku i blízkou vzdálenost (včetně všech znamének +, - nebo =). Naměřené dioptrické hodnoty by neměly být starší než 1 rok. Jestliže nám údaje doplníte, rádi Vám pomůžeme. Bez nově naměřených hodnot si však netroufáme doporučit nic konkrétního. Děkujeme za pochopení. Hezký den.

Eva Grabacka

Dobrý den, mám zakřivení 8,7. Bude sedět i 8,4? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jestliže máte hodnotu zakřivení 8,70 mm, měla byste se držet co nejblíže naměřené hodnotě. Rozdíl 0,30 mm je již velký a je velmi pravděpodobné, že by Váš tato čočka "škrtila". Multifokální čočky se zakřivením 8,70 mm jsou Dailies AquaComfort Plus Multifocal. Pokud byste chtěla pro jistotu zkontrolovat hodnoty pro nákup kontaktních čoček, napište nám brýlové hodnoty naměřené na dálku i blízkou vzdálenost (včetně všech znamének +, - a =), abychom Vám mohli vypočítat hodnotu adice. Pokud byste měla jiný dotaz, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Zdenka Zahrádková

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet multifokální čočky a na blízko nemám žádné dioptrie, proto nerozumím adici. Co bych měla vybrat v adici,, když na dálku mám na obě oči -2,00 a na blízko 0,00. Děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. Multifokální čočky korigují presbyopii. U této oční vady má pacient problém s viděním jak do blízka, tak do dálky a jsou tudíž naměřeny dioptrie do blízka i do dálky. Vám by měly stačit čočky se sférickou dioptrií. Můžeme Vám doporučit čočky TopVue One+, u kterých můžete v případě potřeby využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Markéta Halecká

Dobrý den, potřebovala bych koupit kontaktní čočky Acuvue moist multifocal. Na vašem e-shopu jsem je našla, jen parametry na obrázku se trochu liší. Potřebovala bych D + 1,25 a mas. add + 1,75. Váš produkt má D -2, nevím zda by mi vyhovovaly. Můžete mi, prosím, poradit? Děkuji Halecká

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Fotky jsou pouze ilustrační. Není možné ani praktické zařadit do galerie fotografie balení všech kombinací parametrů čoček. Dioptrii i adici si vyberete nezávisle na produktové fotce v polích "dioptrie" a "add power". Pokud byste snad potřebovala s čímkoli pomoci, napište nám. Přejeme hezký den.