Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (30 čoček)

549 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 7.2. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč   
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 229 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Vyzkoušejte kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxe. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze. Více o garanci spokojenosti

ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxe™

Silikon-hydrogelové jednodenní kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxe™ nabízí pohodlné a příjemné nošení i v náročnějších podmínkách. Tyto čočky vás podpoří během celého dne, ať už v klimatizované kanceláři nebo při sportovních aktivitách. Jednodenní režim nošení je nejzdravější variantou pro vaše oči. Díky každodenní výměně čoček totiž výrazně klesá riziko zanesení oka nečistotami. Samozřejmostí je vysoký komfort a snadná údržba - odpadá nutnost péče o čočky a nákup roztoků či pouzder.

Johnson & Johnson lenses icon Technologie Hydraluxe™ je unikátním vylepšením čočky dodávajícím výjimečný komfort po celý den. Technologie integrující slzy pomáhá minimalizovat příznaky suchého oka. Celodenní nošení se tak stává příjemnějším.

Johnson & Johnson sun icon ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxe™ obsahují ochranný filtr 1. třídy, který pomáhá chránit vaše oči před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Ostatní části oka je potřeba chránit například slunečními brýlemi s UV filtrem nebo dalšími pomůckami doporučenými vaším očním specialistou.

Johnson & Johnson drop icon Design neviditelného okraje je navržen tak, aby vaše víčka mohla hladce klouzat po kontaktní čočce. Díky tomu si při mrkání ani neuvědomíte, že máte čočku na oku.Výhody kontaktních čoček ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxe:

  • Jednodenní kontaktní čočky, které lze na konci každého dne vyhodit.
  • Váš svět bude vypadat ostřejší a jasnější4#
  • Jednodenní kontaktní čočky značky ACUVUE® OASYS nebyly nikdy poraženy v pohodlí (ve 4 klinických studiích zveřejněných na www.clinicaltrials.gov*)
  • Kontaktní čočky značky ACUVUE® blokují více než 98 % UVB a 85 % UVA paprsků2‡
  • Dostupné v praktických velikostech balení po 30 ks nebo 90ks.


*www.clinical­trials.gov je webová stránka spravovaná NIH. 29 klinických studií hodnotilo subjektivní pohodlí jako primární nebo sekundární cíl pro 2týdenní rodinu značky ACUVUE® OASYS® a pro ACUVUE® OASYS® 1-denní s technologií HydraLuxe™. Kontrola provedena k 25. dubnu 2021.

‡ Varování: Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky , jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

#Vylepšený optický výkon a vidění ve srovnání s kontaktními čočkami značky ACUVUE® OASYS s technologií HYDRACLEAR® Plus.

**Řada ACUVUE® OASYS byla vytvořena s vnitřním smáčedlem, které pomáhá udržovat stabilní slzný film a snižuje příznaky suchosti způsobené expozicí digitálním zařízením.

1. JJV Data ve Složce 2015; 1-week dispensing evaluation DW study n=119 soft CL wearers in the U.S.

2. JJV Data ve Složce 2018. ACUVUE® Master Brand Claims on Clinical Performance and Overall Material Properties.

3. (1) JJV Data ve Složce 2020. ACUVUE® OASYS Family Digital Device Claims.(2) Ruston D. Computers comfort and contact lenses. Optician. 2006;6072(232).

4. (1) JJV Data ve Složce 2017. Optical Precision of ACUVUE® OASYS Brand 1-Day Contact Lenses with HydraLuxeTM Technology, (2) Cheng X Moody K Xu J Lesmes L Hofmann G Maggio T Johnson B. Visual Performance of Silicone Hydrogel Daily Disposable Contact Lenses. BCLA 2017 poster.


Důležitá informace: Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Oční specialista určí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. I když je to vzácné, při nošení kontaktních čoček se mohou vyvinout vážné oční problémy. Chcete-li se těmto problémům vyhnout, dodržujte plán nošení, výměny a pokyny pro správnou péči o čočky. Nenoste kontaktní čočky, pokud máte oční infekci, jakékoli oční onemocnění nebo systémové onemocnění, které může postihnout oko, nebo pokud jste alergičtí na jakoukoli složku. Pokud zaznamenáte nepříjemné pocity v oku, nadměrné slzení, změny vidění, zarudnutí nebo jiné problémy s očima, vyjměte čočku a okamžitě kontaktujte svého očního specialistu.

Vždy si prosím pečlivě přečtěte Návod k použití.

Parametry produktu - Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (30 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení: 9.00, 8.50
Průměr: 14.30
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 121 Dk/t
Množství vody: 38%
Název produktu: Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Spaní s čočkami?: Ne
Vyrobeno z: Senofilcon A
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
130 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 03.02.2023)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (17)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jitka Moudrá

Tyto čočky jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlnost a jednoduchost v používání. Stačí je vyměnit každý den a nemusíte se o ně nijak starat. Jsou velmi pohodlné a příjemné.

Andy J.

Perfektní čočky, nevadí mi v očích ani po celém dni.

Eva

Dobrý den, mám zájem objednat si čočky Acuvue Oasys 1-Day Hadraluxe. Do této doby jsem používla čočka Acuvue Oasys hydracler Plus. Dioptrie si objednám podle nich, ale zakřivení (BC) mám na dosavadních 8,8 a u těchto nových je možnost objednat pouze 8,5 nebo 9. Jaké zakřivení pro mě bude vhodnější? Můžete mi takto poradit.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Bohužel neuvádíte hodnotu zakřivení Vašich očí, pouze zakřivení kontaktních čoček, které nyní používáte. Nemůžeme Vám tedy jednoznačně odpovědět. Pokud se rozdíl vejde do tolerované mezní odchylky ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou, neměla byste pocítit potíže a Vaše oči by měly rozdíl zpracovat. Každý ovšem na změnu reaguje jinak. Bude-li hodnota zakřivení příliš malá, může čočka oko "škrtit". Bude-li zakřivení naopak větší, může čočka na oku "plavat". Správně by měla každá re-aplikace čoček probíhat pod odborným vedením. Rozhodnete-li se vybrat si čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Kateřina

Dobrý den, u očního specialisty mi byly naměřeny hodnoty: P: -3.5; cylindr -0.5; osa 170° L: -4.5; cylindr -0.5; osa 2° Nejvíce mi seděly měsíční čočky Air Optix Aqua (s průměrem 14,2 & zakřivením 8,6), ale častěji nosím brýle, takže bych potřebovala poradit spíš ty jednodenní. S těmi zkušenost mám, bohužel značky Top Vue (Blue Blocker, Elite) nebo SofLens mi vůbec nevyhovovaly, oči mám velice citlivé a čočky mě do pár hodin začnou šíleně dráždit. S Air Optix takový problém nemám. Poradíte mi vhodné dioptrie & konkrétní značku / typ čoček, prosím? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoliv máte na obou očích naměřený cylindr, je jeho hodnota prozatím nízká a zápis budeme upravovat. Ke korekci zraku Vám budou nyní stačit klasické sférické čočky. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,50. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -4,50. Píšete, že Vám vyhovovaly kontaktní čočky Air Optix Aqua - to jsou silikon-hydrogelové čočky. Ostatní, které jste jmenovala, jsou hydrogelové. Z tohoto důvodu Vám nejspíše neseděly. Ze sortimentu jednodenních silikon-hydrogelových čoček bychom Vám mohli nabídnout např. tyto Acuvue Oasys 1-Day od společnosti Johnson & Johnson nebo Dailies AquaComfort Plus od společnosti Alcon. Nabízené čočky mají sice odlišné velikostní parametry, ale rozdíl je v rámci tolerované mezní odchylky ±0,20 mm. Navíc v současné době k uvedeným čočkám běží akce Garance spokojenosti a pokud by Vám čočky nevyhovovaly, můžete je vrátit a nepřijdete o své peníze. Nemusíte se proto obávat čočky vyzkoušet. Máte-li citlivé oči, mohla byste kontaktní čočky doplnit očními kapkami, např. HYLO-FRESH. Tyto kapky jsou bez konzervantů a fosfátů. Obsahují světlík lékařský, který má zklidňující účinek. Kapky navíc lze kapat i s aplikovanými kontaktními čočkami. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Krásný den.
Šárka

Dobrý den, mám citlivé oči a používala jsem čočky TOPVOU ONE+, -1,75 dioptrie. Jako jedny z mála mně v oku neškrábaly. Tyto čočky se již nevyrábí. Prosím, poraďte náhradu. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Z našeho sortimentu jednodenních silikon-hydrogelových čoček bychom Vám mohli nabídnout několik variant, které v současné době disponují službou Garance spokojenosti. Čočky můžete dle informací v prokliku vyzkoušet a nebudou-li Vám vyhovovat, lze je vrátit. Mohli bychom tedy Vám tedy nabídnout např. tyto Acuvue Oasys 1-Day s technologií Hydralux, která minimalizuje projevy suchých očí nebo MyDay daily disposable s technologií Aquaform, která zajišťuje zvýšenou prodyšnost a zároveň rovnoměrnou smáčivost povrchu čoček. Čočky mají mírně rozdílné velikostní parametry, splňují ovšem limit tolerované mezní odchylky ±0,20 mm. Jak jsme již psali, v současné době lze využít službu Garance spokojenosti a nemusíte se proto bát čočky vyzkoušet. Nezapomeňte však, že ideální by bylo, kdyby re-aplikace čoček proběhla pod odborným vedením očního specialisty. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Laura T.

Chtěla bych poděkovat za radu ohledně těchto čoček. Naštěstí mi čočky sedly a nemusela jsem využít službu, kterou k nim nabízíte a na kterou jste mě upozorňovali - garance vrácení peněz. Čočky mi vyhovují ve všech směrech a suchost očí se taky uklidnila.

Saša L.

Zdravím, prosím o přepočet hodnot PO -3,50. LO -3,75. Čočky nosím dlouho, jsou super, jen se mi teď zhoršil zrak. Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -3,50. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.

Laura T.

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela tyto čočky. Pracuji v klimatizované kanceláři a trápí mě občas suché oči. Nově mi naměřili hodnoty pro pravé oko -3,00, zakřivení 8,6, pro levé oko -3,25, zakřivení 8,6. Tyto čočky mají jiné zakřivení, nebude to vadit? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Vzhledem k tomu, že zmiňujete suché oči, jsou tyto čočky vhodnou volbou. Technologie Hydraluxe činí čočky komfortními po celý den a zároveň minimalizuje příznaky suchých očí. Velikostní parametr zakřivení je trochu odlišný od Vámi zmíněné hodnoty, ovšem rozdíl spadá do povolené mezní odchylky. Tato tolerovaná mezní odchylka je ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Čočky by Vám tedy z tohoto hlediska měly také sednout. Zatím není potřeba hodnoty dioptrií upravovat a pro pravé oko tedy budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,00, pro levé oko pak bude mít čočka hodnotu dioptrie -3,25. Čočky Acuvue Oasys 1-Day v současné době disponují službou Garance spokojenosti, pokud by Vám náhodou nevyhovovaly, můžete je vrátit a nepřijdete o své peníze. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Honza H.

Konečně čočky, které mi sedí a necítím je v očích.

Matěj Lucký

Poradili byste mi, prosím, jaké parametry objednat? Čočky používám a jsem spokojen, jen mám teď nově naměřené vyšší dioptrie a nejsem si jistý, zda je nutný přepočet. PO -3,50, LO -3,00. Předem děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ve Vašem případě bude nutné upravit pouze hodnoty pro pravé oko (úpravy hodnot se provádějí až od -3,50 resp. +3,25 dioptrie). Budete tedy potřebovat pro pravé oko čočku s hodnotou dioptrie -3,25. U levého oka se hodnota nezmění a budete tedy potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,00. Pokud budete mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Iveta

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet jednodenní čočky a zaujaly mě tyto. Mám nyní čerstvě naměřené tyto hodnoty: pravé oko -2,00, levé oko -2,75. Děkuji za doporučení.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pokud budete zkoušet poprvé kontaktní čočky, jsou jednodenní čočky určitě vhodnější. Nemusíte o ně nijak pečovat, ráno si aplikujete dokonale čistou čočku, večer ji vyjmete a jednoduše vyhodíte. Pokud byste navíc čočku začátečnickou nezkušeností poškodila, nebude finanční ztráta taková, jako kdyby se jednalo o vícedenní čočky. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,00 a pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -2,75. Správně byste ovšem měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Rozhodnete-li se vybrat si čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Olda J.

Moc díky za pomoc s hodnotami čoček, sedí parádně! Ještě jednou díky!

Olda J.

Dobrý den, rád bych vyzkoušel tyto jednodenní čočky. Ještě s čočkami nemám žádnou zkušenost. Ze zprávy lékaře: PO -3,50, LO -2,50, PD 68mm, BC 8,60. Předem díky.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Před nákupem kontaktních čoček je nutné upravit hodnoty brýlového zápisu. Pro pravé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,25. Pro levé oko zůstane hodnota dioptrie stejná, tedy -2,50. Pro velikostní parametry jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm, takže by Vám čočky měly teoreticky vyhovovat. Vzhledem k probíhající akci Garance spokojenosti můžete čočky bez obav vyzkoušet. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Markéta Řádková

Dřív jsem používala jiné čočky a nebyly tak komfortní, jako tyto. Jsem ráda, že jsem konečně našla čočky, které mi sedí a nedráždí oči.

Eliška Češková

Dobrý den, nosím čočky s parametry 8.60 a 14.20 ale tyto mají parametry jen 8.50 a 14.30 je to veliký problém? Zkusila jsem už spousty denních čoček a jediný pohodlný jsou Miru ale teď jsem objevila tyto na které jsou jen kladné ohlasy a chtěla bych je zkusit...

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Každý uživatel čoček má na čočky jiné nároky. Tyto čočky by Vám z hlediska velikostních parametrů měly vyhovovat, neboť jsou u velikostních parametrů povolené tzv. mezní odchylky 0,20 mm od hodnoty naměřené očním specialistou. Bohužel, Vám takto na dálku nejsme schopni říci, jestli Vám čočky perfektně sednou nebo ne. Tento typ čoček je mezi uživateli velmi dobře snášen, a tak je pravděpodobné, že by čočky mohly vyhovovat i Vám. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.

Renata

Dobrý den,jaký máte prosím pěkně názor, když jsem nikdy čočky nepoužívala a teď bych chtěla.Předem moc děkuji za odpověď.S pozdravem Renata.

Odpověď Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Renato, děkujeme za otázku. Pro každého byly některé kontaktní čočky ty první a někdy se začít musí. Pokud pravidelně navštěvujete očního lékaře, a kromě vady zraku Vás netrápí žádné jiné problémy očí, pak určitě nebude problém nějaké kontaktní čočky vyzkoušet a vybrat. Znáte své naměřené dioptrie? Pokud ano, napište nám je spolu s informacemi o tom, jaké máte na čočky požadavky (zda je chcete nosit příležitostně, každý den, zda o ně chcete pečovat nebo mít používání čoček co nejsnazší...) a my Vám poradíme, na jaké čočky se soustředit. Zatím Vám přejeme hezký den.

Pavla Pavlu

Dobry den, Rada bych si objednala cocky Acuvue oasys Hydraluxe-dioptrie -1,5 a -1,0, BC:8.5, DIA:14.3-baleni po 30ks. Jaka je trvanlivost techto cocek? Dekuji za odpoved predem... Pavlu

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, díky za otázku. Expirace pro dioptri -1,50 je květen 2023 a vyšší a pro dioptrii -1,00 je to červenec 2023 a vyšší. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.