Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (30 čoček)

560 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 18.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (30 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení: 9.00, 8.50
Průměr: 14.30
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 121 Dk/t
Množství vody: 38%
Název produktu: Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Spaní s čočkami?: Ne
Vyrobeno z: Senofilcon A
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
246 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 12.06.2024)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (37)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Lucie

Dobrý den, možná by bylo fajn dát do filtru i třeba zakřivení a průměr. zatím má syn tyto jednodenní, ale chtěla jsem se podívat i na nějaké měsíční. A musela jsem rozkliknout komplet všehcny produkty, abych zjistila, že ani jeden v těchto parametrech nevyhovuje. To jen takový malý zákaznický point :-) Krásný den, Lucie

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář a podnět na změnu filtrování nabízených kontaktních čoček. Váš návrh předáme našemu týmu, který se stará o vývoj a optimalizaci e-shopu. Píšete, že hledáte vhodné měsíční čočky pro syna. Každá re-aplikace kontaktních čoček by měla probíhat pod odborným dohledem. Dětem do 15 let by měl kontaktní čočky doporučit a vybrat oční lékař. Dětem nad 15 let může kontaktní čočky vybrat optometrista. Mohli bychom Vám nabídnout služby našich kamenných optik v Praze a Brně. V naší brněnské optice je také oční lékařka, která kontaktní čočky řeší i s dětmi od 12 let. Přes web si můžete rezervovat termín vyšetření. V případě dalších otázek nám napište, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Sachová Klára

Příjemné čočky, super cena.

Simona Vodolánová

Jsou to nejpříjemnější čočky jaké jsem zatím vyzkoušela. Rozhodně teď nosím čočky častěji než brýle.

Niki

Hezký den, prosím, mohu v těchto čočkách (Acuvue Oasys 1) na hodinu usnout během jízdy ve vlaku. Vím, že nejsou na spaní určené, ale vždy se děsím pokud by se tomu stalo:)) Velice děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto kontaktní čočky mají propustnost kyslíku 121 Dk/t. Malé zdřímnutí by tedy očím nemělo vadit. Na noc však čočky vždy z očí vyjímejte. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

P.

Dobrý den. Měl bych si k takovým jednodenním čočkám objednat i roztok na čočky?

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. Při běžném nošení není pro jednodenní čočky roztok potřeba. Čočky po nošení vyndáte a vyhodíte. Ale pokud se pohybujete například v prašném prostředí a máte pocit, že potřebujete čočky během dne vyčistit, můžeme Vám doporučit oblíbený roztok Laim-Care, který je dostupný také v malém praktickém balení 50 ml a 150 ml. Přejeme Vám hezký den.
Tereza D.

Moc dobře se mi nasazují i vyndávají. Měla jsem už různé značky a druhy čoček a tyhle mi zatím vyhovují nejvíc.

Hanka Kubišová

Dobrý den, čočky používám dlouho, měnit nehodlám. Nyní mám nové dioptrie - pravé oko -2,50, levé oko -2,00. Dioptrie zůstávají v takovém případě u čoček stejné? Předem děkuji za potvrzení.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ve Vašem případě opravdu k žádné úpravě dioptrických hodnot nedojde. Čočky tedy můžete objednat přesně podle brýlového předpisu - pro pravé oko dioptrie -2,50. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -2,00. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Lukáš Pokorný

Dobrý den, čočky nosím několik měsíců. Jsou parádní. Občas mám ale pocit suchých očí. poradíte, jaké kapky používat? Díky.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout např. oční kapky Gelone Natural Drops bez konzervantů. Obsahují hyaluronát sodný a je možné je kapat na aplikované oční kapky. Pokud by však Vaše potíže přetrvávaly i nadále, raději navštivte očního lékaře, který Vás vyšetří. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Iveta

Dobrý den, objednala jsem si čočky dle Vaší rady a paráda! Čočky jsou neuvěřitelně pohodlné a vidím perfektně. Moc děkuji za Vaši pomoc.

Iveta

Dobrý den, prosím o radu s dioptriemi. Byla jsem nově u specialisty, dosud jsem tyto čočky spokojeně nosila se stejnými dioptriemi jako brýle. Teď mám ale nově na jednom oku -4,50 a na druhém -4,00. Mám si objednat opět se stejnými dioptriemi nebo už je nutná nějaká úprava? Předem děkuji a hezký den.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Od hodnot dioptrií -3,50, resp. +3,25 je opravdu nutné brýlový předpis pro nákup kontaktních čoček upravit. Nově budete potřebovat pro první oko čočku s hodnotou dioptrie -4,25. Pro druhé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -3,75. Pokud byste měla další otázky, neváhejte nás kontaktovat. Hezký den.

Sára Kozáková

Moc děkuji za radu s čočkami, díky Vámi zmiňované službě Garance spokojenosti jsem je nakonec riskla a objednala a sedly mi perfektně! Už pár dnů je zkouším a jsem spokojená.

Sára Kozáková

Dobrý den, zhoršil se mi zrak a nově mám naměřené pro pravé i levé oko -0,75. Můžete mi poradit, jaké čočky si mám pořídit? Předem děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Hodnoty dioptrií se pro nákup kontaktních čoček mění až od hodnoty -3,50, resp. +3,25. Ve Vašem případě tedy k úpravě dioptrií nedojde. Správně byste však měla mít čočky odborně vybrané a aplikované očním specialistou. Ten Vám na základě parametrů očí a Vašich preferencí vybere shodné čočky. V současné době však u těchto čoček běží akce Garance spokojenosti. Můžete vyzkoušet až 2 páry čoček z krabičky a pokud Vám čočky nebudou vyhovovat, lze je dle informací v prokliku vrátit a my Vám vrátíme peníze. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Magda R.

Dobrý den, tyto čočky používám příležitostně, jsou perfektní, ráda bych ale vyzkoušela vícedenní. Můžete mi prosím poradit, jaké čočky jsou vhodné místo těchto? Objednávám zakřivení 8,5 - to mi naměřil optometrista. Předem děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Od stejného výrobce bychom Vám mohli nabídnout dvoutýdenní čočky Acuvue Oasys ze stejného materiálu. U velikostních parametrů je povolená mezní odchylka ±0,20 mm. Teoreticky by Vám tedy přechod na nabízené čočky se zakřivením 8,4 mm nemělo dělat potíže. Správně by ovšem každá re-aplikace měla probíhat pod odborným vedením. Např. ZDE si můžete najít nejbližšího očního specialistu, který spolupracuje s výrobcem těchto čoček. Pokud si čočky vyberete sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Kačka Krejčová

Perfektní varianta pro nás lenochy - pohodlí s čočkami a žádná práce ;) Jsou vážně parádní!

Tereza L.

Vyzkoušela jsem jako náhradu za TruEye a super!

Sylva

Dobrý den, mám dioptrické brýle s hodnotami: Pravé oko -1,75 +50 cyl (20) axis, Levé oko -1.00 +0,25 cyl (175) axis, můžete mi napsat, zda čočky mám objednat se stejnými hodnotami? Děkuji Sylva

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu máte slabší formu astigmatismu. Protože máte cylindrické hodnoty zatím příliš nízké, bude nutné je přepočítat na sféru. To znamená, že budete ke korekci zraku potřebovat sférické čočky, jako jsou například Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe, o které máte zájem. Ke korekci pravého oka byste měla mít čočku s hodnotou dioptrie -1,50 a ke korekci levého oka byste pak měla mít čočku s hodnotou dioptrie -1,00. Správně byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem výše uvedených čoček spolupracuje. Pakliže se rozhodnete čočky zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Z našeho sortimentu by pro Vás mohly být zajímavé kontaktní čočky TopVue Blue Blocker, protože u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky TopVue z nějakého důvodu nesedly a splňovala byste podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice by se Vám vrátila. Pokud byste měla další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Vilém Prchal

Dobrý den, s čočkami mám již velmi dobrou zkušenost. Na poslední návštěvě u očního mi ale byly přidány dioptrie, nebo to jsem si aspoň myslel. Předepsány byly totiž dioptrie stejné (-3.5 a -3.25) za nimi bylo ovšem připsáno u obou očí ještě 0.25/80. Znamená to pro mě něco, nebo si mohu čočky objednat stejné? Předem děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Abychom se vyhnuli nedorozumění, požádali bychom Vás o zaslání kopie/fotografie zápisu na e-mail info@alensa.cz. Jakmile budeme mít k dispozici předpis, rádi Vám poradíme. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Mirek P.

Na jednodenní čočky jsem přešel z měsíčních a jsem spokojen. Čočky jsou příjemné a není s nimi žádná práce.

Hana Márová

Dobrý den, čočky jsem dříve nosila, pak jsem ale hlavně používala brýle. Teď bych se ráda k těmto ozkoušeným čočkám vrátila, mám ale jiné hodnoty: PO -3,0, LO -2,5. Předem děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ve Vašem případě ještě není nutné hodnoty přepočítávat a zůstanou proto beze změny. Pro pravé oko tedy budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,00. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -2,50. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Věrka S.

Dobrý den, s těmito čočkami mám dlouhodobou zkušenost a jsem spokojená. Vyhovuje mi i jednodenní režim, s čočkami nemám žádné starosti. Zhoršil se mi ale zrak a potřebovala bych poradit, jakou hodnotu čoček si mám objednat? Předem moc děkuji za odpověď. PO -4,75 LO -4,00

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete pro pravé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,50. Pro levé oko pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,75. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám odpovíme. Hezký den.

Jitka Moudrá

Tyto čočky jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlnost a jednoduchost v používání. Stačí je vyměnit každý den a nemusíte se o ně nijak starat. Jsou velmi pohodlné a příjemné.

Andy J.

Perfektní čočky, nevadí mi v očích ani po celém dni.

Eva

Dobrý den, mám zájem objednat si čočky Acuvue Oasys 1-Day Hadraluxe. Do této doby jsem používla čočka Acuvue Oasys hydracler Plus. Dioptrie si objednám podle nich, ale zakřivení (BC) mám na dosavadních 8,8 a u těchto nových je možnost objednat pouze 8,5 nebo 9. Jaké zakřivení pro mě bude vhodnější? Můžete mi takto poradit.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Bohužel neuvádíte hodnotu zakřivení Vašich očí, pouze zakřivení kontaktních čoček, které nyní používáte. Nemůžeme Vám tedy jednoznačně odpovědět. Pokud se rozdíl vejde do tolerované mezní odchylky ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou, neměla byste pocítit potíže a Vaše oči by měly rozdíl zpracovat. Každý ovšem na změnu reaguje jinak. Bude-li hodnota zakřivení příliš malá, může čočka oko "škrtit". Bude-li zakřivení naopak větší, může čočka na oku "plavat". Správně by měla každá re-aplikace čoček probíhat pod odborným vedením. Rozhodnete-li se vybrat si čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Kateřina

Dobrý den, u očního specialisty mi byly naměřeny hodnoty: P: -3.5; cylindr -0.5; osa 170° L: -4.5; cylindr -0.5; osa 2° Nejvíce mi seděly měsíční čočky Air Optix Aqua (s průměrem 14,2 & zakřivením 8,6), ale častěji nosím brýle, takže bych potřebovala poradit spíš ty jednodenní. S těmi zkušenost mám, bohužel značky Top Vue (Blue Blocker, Elite) nebo SofLens mi vůbec nevyhovovaly, oči mám velice citlivé a čočky mě do pár hodin začnou šíleně dráždit. S Air Optix takový problém nemám. Poradíte mi vhodné dioptrie & konkrétní značku / typ čoček, prosím? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoliv máte na obou očích naměřený cylindr, je jeho hodnota prozatím nízká a zápis budeme upravovat. Ke korekci zraku Vám budou nyní stačit klasické sférické čočky. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,50. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -4,50. Píšete, že Vám vyhovovaly kontaktní čočky Air Optix Aqua - to jsou silikon-hydrogelové čočky. Ostatní, které jste jmenovala, jsou hydrogelové. Z tohoto důvodu Vám nejspíše neseděly. Ze sortimentu jednodenních silikon-hydrogelových čoček bychom Vám mohli nabídnout např. tyto Acuvue Oasys 1-Day od společnosti Johnson & Johnson nebo Dailies AquaComfort Plus od společnosti Alcon. Nabízené čočky mají sice odlišné velikostní parametry, ale rozdíl je v rámci tolerované mezní odchylky ±0,20 mm. Navíc v současné době k uvedeným čočkám běží akce Garance spokojenosti a pokud by Vám čočky nevyhovovaly, můžete je vrátit a nepřijdete o své peníze. Nemusíte se proto obávat čočky vyzkoušet. Máte-li citlivé oči, mohla byste kontaktní čočky doplnit očními kapkami, např. HYLO-FRESH. Tyto kapky jsou bez konzervantů a fosfátů. Obsahují světlík lékařský, který má zklidňující účinek. Kapky navíc lze kapat i s aplikovanými kontaktními čočkami. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Krásný den.
Šárka

Dobrý den, mám citlivé oči a používala jsem čočky TOPVOU ONE+, -1,75 dioptrie. Jako jedny z mála mně v oku neškrábaly. Tyto čočky se již nevyrábí. Prosím, poraďte náhradu. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Z našeho sortimentu jednodenních silikon-hydrogelových čoček bychom Vám mohli nabídnout několik variant, které v současné době disponují službou Garance spokojenosti. Čočky můžete dle informací v prokliku vyzkoušet a nebudou-li Vám vyhovovat, lze je vrátit. Mohli bychom tedy Vám tedy nabídnout např. tyto Acuvue Oasys 1-Day s technologií Hydralux, která minimalizuje projevy suchých očí nebo MyDay daily disposable s technologií Aquaform, která zajišťuje zvýšenou prodyšnost a zároveň rovnoměrnou smáčivost povrchu čoček. Čočky mají mírně rozdílné velikostní parametry, splňují ovšem limit tolerované mezní odchylky ±0,20 mm. Jak jsme již psali, v současné době lze využít službu Garance spokojenosti a nemusíte se proto bát čočky vyzkoušet. Nezapomeňte však, že ideální by bylo, kdyby re-aplikace čoček proběhla pod odborným vedením očního specialisty. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Laura T.

Chtěla bych poděkovat za radu ohledně těchto čoček. Naštěstí mi čočky sedly a nemusela jsem využít službu, kterou k nim nabízíte a na kterou jste mě upozorňovali - garance vrácení peněz. Čočky mi vyhovují ve všech směrech a suchost očí se taky uklidnila.

Saša L.

Zdravím, prosím o přepočet hodnot PO -3,50. LO -3,75. Čočky nosím dlouho, jsou super, jen se mi teď zhoršil zrak. Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -3,50. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.

Laura T.

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela tyto čočky. Pracuji v klimatizované kanceláři a trápí mě občas suché oči. Nově mi naměřili hodnoty pro pravé oko -3,00, zakřivení 8,6, pro levé oko -3,25, zakřivení 8,6. Tyto čočky mají jiné zakřivení, nebude to vadit? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Vzhledem k tomu, že zmiňujete suché oči, jsou tyto čočky vhodnou volbou. Technologie Hydraluxe činí čočky komfortními po celý den a zároveň minimalizuje příznaky suchých očí. Velikostní parametr zakřivení je trochu odlišný od Vámi zmíněné hodnoty, ovšem rozdíl spadá do povolené mezní odchylky. Tato tolerovaná mezní odchylka je ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Čočky by Vám tedy z tohoto hlediska měly také sednout. Zatím není potřeba hodnoty dioptrií upravovat a pro pravé oko tedy budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,00, pro levé oko pak bude mít čočka hodnotu dioptrie -3,25. Čočky Acuvue Oasys 1-Day v současné době disponují službou Garance spokojenosti, pokud by Vám náhodou nevyhovovaly, můžete je vrátit a nepřijdete o své peníze. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Honza H.

Konečně čočky, které mi sedí a necítím je v očích.

Matěj Lucký

Poradili byste mi, prosím, jaké parametry objednat? Čočky používám a jsem spokojen, jen mám teď nově naměřené vyšší dioptrie a nejsem si jistý, zda je nutný přepočet. PO -3,50, LO -3,00. Předem děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ve Vašem případě bude nutné upravit pouze hodnoty pro pravé oko (úpravy hodnot se provádějí až od -3,50 resp. +3,25 dioptrie). Budete tedy potřebovat pro pravé oko čočku s hodnotou dioptrie -3,25. U levého oka se hodnota nezmění a budete tedy potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,00. Pokud budete mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Iveta

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet jednodenní čočky a zaujaly mě tyto. Mám nyní čerstvě naměřené tyto hodnoty: pravé oko -2,00, levé oko -2,75. Děkuji za doporučení.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pokud budete zkoušet poprvé kontaktní čočky, jsou jednodenní čočky určitě vhodnější. Nemusíte o ně nijak pečovat, ráno si aplikujete dokonale čistou čočku, večer ji vyjmete a jednoduše vyhodíte. Pokud byste navíc čočku začátečnickou nezkušeností poškodila, nebude finanční ztráta taková, jako kdyby se jednalo o vícedenní čočky. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,00 a pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -2,75. Správně byste ovšem měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Rozhodnete-li se vybrat si čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Olda J.

Moc díky za pomoc s hodnotami čoček, sedí parádně! Ještě jednou díky!

Olda J.

Dobrý den, rád bych vyzkoušel tyto jednodenní čočky. Ještě s čočkami nemám žádnou zkušenost. Ze zprávy lékaře: PO -3,50, LO -2,50, PD 68mm, BC 8,60. Předem díky.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Před nákupem kontaktních čoček je nutné upravit hodnoty brýlového zápisu. Pro pravé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,25. Pro levé oko zůstane hodnota dioptrie stejná, tedy -2,50. Pro velikostní parametry jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm, takže by Vám čočky měly teoreticky vyhovovat. Vzhledem k probíhající akci Garance spokojenosti můžete čočky bez obav vyzkoušet. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Markéta Řádková

Dřív jsem používala jiné čočky a nebyly tak komfortní, jako tyto. Jsem ráda, že jsem konečně našla čočky, které mi sedí a nedráždí oči.

Eliška Češková

Dobrý den, nosím čočky s parametry 8.60 a 14.20 ale tyto mají parametry jen 8.50 a 14.30 je to veliký problém? Zkusila jsem už spousty denních čoček a jediný pohodlný jsou Miru ale teď jsem objevila tyto na které jsou jen kladné ohlasy a chtěla bych je zkusit...

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Každý uživatel čoček má na čočky jiné nároky. Tyto čočky by Vám z hlediska velikostních parametrů měly vyhovovat, neboť jsou u velikostních parametrů povolené tzv. mezní odchylky 0,20 mm od hodnoty naměřené očním specialistou. Bohužel, Vám takto na dálku nejsme schopni říci, jestli Vám čočky perfektně sednou nebo ne. Tento typ čoček je mezi uživateli velmi dobře snášen, a tak je pravděpodobné, že by čočky mohly vyhovovat i Vám. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.

Renata

Dobrý den,jaký máte prosím pěkně názor, když jsem nikdy čočky nepoužívala a teď bych chtěla.Předem moc děkuji za odpověď.S pozdravem Renata.

Odpověď Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Renato, děkujeme za otázku. Pro každého byly některé kontaktní čočky ty první a někdy se začít musí. Pokud pravidelně navštěvujete očního lékaře, a kromě vady zraku Vás netrápí žádné jiné problémy očí, pak určitě nebude problém nějaké kontaktní čočky vyzkoušet a vybrat. Znáte své naměřené dioptrie? Pokud ano, napište nám je spolu s informacemi o tom, jaké máte na čočky požadavky (zda je chcete nosit příležitostně, každý den, zda o ně chcete pečovat nebo mít používání čoček co nejsnazší...) a my Vám poradíme, na jaké čočky se soustředit. Zatím Vám přejeme hezký den.

Pavla Pavlu

Dobry den, Rada bych si objednala cocky Acuvue oasys Hydraluxe-dioptrie -1,5 a -1,0, BC:8.5, DIA:14.3-baleni po 30ks. Jaka je trvanlivost techto cocek? Dekuji za odpoved predem... Pavlu

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, díky za otázku. Expirace pro dioptri -1,50 je květen 2023 a vyšší a pro dioptrii -1,00 je to červenec 2023 a vyšší. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.