Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism (30 čoček)

689 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Čtvrtek 1.12. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 65 Kč   
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 249 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Vyzkoušejte kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze. Více o garanci spokojenosti

Jednodenní torické čočky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism od společnosti Johnson & Johnson jsou vyrobeny z prodyšného silikon-hydrogelového materiálu, který je ošetřený technologií HydraLuxe™. Čočky mají každodenní periodu výměny a slouží ke korekci astigmatismu.

Příjemný materiál a perfektně ostré vidění

Společnost Johnson & Johnson využívá při výrobě těchto jednodenních silikon-hydrogelových torických čoček hned několik speciálních technologií. Díky technologii HydraLuxe™ jsou čočky velice příjemné a pohodlné po celý den. Uvnitř čočky i na jejím povrchu je totiž látka, která je podobná fyziologickým slzám. Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism jsou skvělou volbou pro nositele, které trápí syndrom suchého oka.

Druhá technologie Blink Stabilized® se stará o to, aby čočky po celou dobu nošení setrvaly ve správné poloze. Tato technologie využívá přirozeného pohybu očního víčka a zajišťuje perfektně ostré vidění.

Johnson stabilisation icon Design stabilizace očními víčky - EYELID STABILISED v ACUVUE® OASYS 1-DAY for ASTIGMATISM je navržen v souladu s kažým mrknutím, rychle se zorientuje a stabilizuje během několika minut po aplikaci.1

Johnson uv icon Kontaktní čočky značky ACUVUE® jsou jediné čočky, které standardně blokují více než 98 % UVB a 85 % UVA paprsků.2‡

Johnson comfort icon Užijte si vynikající pohodlí a jasné stabilní vidění po celý den s kontaktními čočkami značky ACUVUE® for Astigmatism.1Výhody kontaktních čoček ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism:

  • ● Jednodenní čočky, vhodné pro nositele kontaktních čoček s astigmatismem, které lze na konci každého dne vyhodit.
  • ● Design stabilizace očními víčky - EYELID STABILISED, který přirozeně přidržuje čočku při každém mrknutí1.
  • ● Vynikající pohodlí a jasné stabilní vidění po celý den1 - perfektní i pro nejaktivnější životní styl.
  • ● Kontaktní čočky značky ACUVUE® blokují více než 98 % UVB a 85 % UVA paprsků2‡
  • ● K dispozici v řadě parametrů pro dalekozraké i krátkozraké nositele kontaktních čoček.


‡ Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky , jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

1. JJV Data ve Složce 2021. ACUVUE® Brand Contact Lenses for ASTIGMATISM - Overall Fitting Success Orientation Position Rotational Stability and Vision Performance.

2. JJV Data ve Složce 2018. ACUVUE® Master Brand Claims on Clinical Performance and Overall Material Properties.


Důležitá informace: Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Oční specialista určí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. I když je to vzácné, při nošení kontaktních čoček se mohou vyvinout vážné oční problémy. Chcete-li se těmto problémům vyhnout, dodržujte plán nošení, výměny a pokyny pro správnou péči o čočky. Nenoste kontaktní čočky, pokud máte oční infekci, jakékoli oční onemocnění nebo systémové onemocnění, které může postihnout oko, nebo pokud jste alergičtí na jakoukoli složku. Pokud zaznamenáte nepříjemné pocity v oku, nadměrné slzení, změny vidění, zarudnutí nebo jiné problémy s očima, vyjměte čočku a okamžitě kontaktujte svého očního specialistu.

Vždy si prosím pečlivě přečtěte Návod k použití.

Parametry produktu - Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism (30 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení: 8.50
Průměr: 14.30
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 121 Dk/t
Množství vody: 38%
Název produktu: Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Vyrobeno z: Senofilcon A
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

98%
192 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 22.01.2022)

Komentáře (17)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Hanka

Prosím, chtěla bych vyzkoušet tyto čočky na sport. Na pravém oku mám -2,25, cyl -1,00, osa 162°. Levé oko -1,50, cyl -1,50, osa 65°. Předem díky za radu.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,25, cylindru -0,75 a osy 160°. U levého oka bude mít čočka hodnotu dioptrie -1,50, cylindru -1,25 a osy 70°. Správně byste však měla mít čočky vybrané a aplikované očním specialistou. Ten Vám dle velikostních a dioptrických parametrů a také dle Vašich potřeb vybere vhodné čočky. Rozhodnete-li se vybrat si čočky sama bez odborné pomoci, mějte prosím na paměti, že na nevhodné zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit případnou reklamaci. V současné době však u těchto čoček nabízíme službu Garance spokojenosti. Čočky můžete vyzkoušet dle podmínek uvedených v prokliku a pokud Vám nebudou vyhovovat, můžete je vrátit. V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici. Hezký den.
Viktorie Bourová

Dobrý den, cylindr 0,5 se tedy vůbec nevyrábí? PO sféra dioptrie -3,25 Cylindr -0,50 osa 180° LO -2,75 cylindr -0,50 osa 180° Znamená to tedy, že půl cylindru = 0,25 dioptrie? Tohle mi doktorka vůbec neříkala, mám to konzultovat s ní? Díky!

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Cylindr ±0,50 je nutné přepočítat podle sférického ekvivalentu (SE je roven součtu sférické a poloviny cylindrické hodnoty). Ke korekci zraku Vám tedy prozatím budou stačit klasické sférické kontaktní čočky. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,50. U levého oka bude mít čočka hodnotu dioptrie -3,00. Správně byste však měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Ten na základě velikostních a dioptrických parametrů a také dle Vašich potřeb zvolí vhodné kontaktní čočky. Vyberete-li si čočky sama, bez odborné pomoci, mějte na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit případnou reklamaci. Pokud si přeci jen chcete vybrat čočky sama, mohli bychom Vám z našeho sortimentu nabídnout několik variant, u kterých běží služba Garance vrácení peněz/Garance spokojenosti. Čočky můžete dle informací v prokliku vyzkoušet a nebudou-li Vám vyhovovat, můžete je vrátit. Bohužel nepíšete, zda byste raději vyzkoušela jednodenní nebo vícedenní kontaktní čočky. Máte-li tedy zájem o jednodenní variantu, mohli bychom Vám nabídnout např. Acuvue Oasys 1-Day nebo TopVue One+. O jednodenní čočky nemusíte nijak pečovat, ráno si aplikujete dokonale čistou čočku a večer ji jednoduše vyhodíte. Pokud byste chtěla spíše měsíční čočky, nabídli bychom Vám např. TopVue Air. Nezapomeňte, že k vícedenním čočkám budete potřebovat i roztok k péči, např. Laim Care. V případě dalších dotazů nám napište, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Monika Kovářová

Můžete mi, prosím, poradit, jaké hodnoty si mám objednat u dalšího balení, když mi optik naměřil PO -3,25, cyl -1,00, osa 170°, LO -2,50, cyl -0,75, osa 170°. Tyto čočky jsem začala používat na jaře a určitě nechci měnit. Předem díky za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25, cylindru -0,75 a osy 170°. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -2,50, cylindru -0,75 a osy 170°. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Martin Z.

Dobrý den, jsem rád, že jsem po dlouhé době našel jednodenní astigmatické čočky, které mi po všech stránkách vyhovují. Bohužel se mi ale zhoršil zrak a potřeboval bych poradit, jaké hodnoty objednat. Pravé oko -2,75, cyl -1,25, osa 70°, levé oko -2,00, cylindr -0,75, osa 86°. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ve Vašem případě dojde pouze k malé změně u osy u levého oka. Pro pravé oko tedy budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,75, cylindru -1,25 a osy 70°. Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,00, cylindru -0,75 a osy 90°. Budete-li potřebovat poradit s něčím dalším, ozvěte se, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

S.

Ještě jsem zapomněla doplnit znaménko, u všech hodnot je = Moc děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku a doplnění znaménka u hodnot. Ačkoliv se u Vás začíná projevovat poměrně častá refrakční vada - astigmatismus a máte u obou očí naměřený cylindr, je jeho hodnota u pravého oka příliš nízká a bude potřeba ji převést na sféru. Pro každé oko tak budete potřebovat jiný typ kontaktní čočky. Pro pravé oko budete potřebovat klasickou, sférickou variantu Acuvue Oasys 1-Day s hodnotou dioptrie -2,75. Pro levé oko můžete zvolit tuto torickou variantu s hodnotou dioptrie -2,25, cylindru -0,75 a osy 70°. Správně byste však měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Dle měření a Vašich preferencí vybere vhodné čočky a doladí korekci zraku k dokonalosti. Na této mapě si můžete najít nejbližšího specialistu, který spolupracuje s výrobcem těchto čoček. Většinou se jedná o placenou službu, ovšem vyhnete se tím často zdlouhavému a finančně náročnému procesu hledání vyhovujících čoček. Rádi bychom Vás také upozornili, že bez potvrzení o odborné aplikaci nelze čočky poslat k eventuální reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
S.

Dobrý den, chtěla bych si pořídit tyto čočky, můžete mi prosím poradit jaké zvolit hodnoty? Oční lékařka mi naměřila tyto hodnoty do dálky: pro P oko dioptrie 2,5, cylindr dp 0,5 a osa 90. Pro L oko dioptrie 2,25, cylindr dp 0,75 a osa 70. Moc Vám děkuji za radu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Odpověď naleznete výše u Vaší další zprávy. Hezký den.

Alena Voříšková

Dobrý den, jaké si mám prosím objednat čočky při hodnotě pravé oko -0,75 , cyl. -0.50 osa 90° Levé oko -0,50, cyl. -0,75 osa 65° Děkuji moc za odpověď. Hezký den Voříšková

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoliv máte na obou očích naměřený cylindr, jeho hodnota je na pravém oku příliš nízká a bude potřeba ji převést na sféru. Na každé oko tak budete potřebovat jiný typ čočky. Pro pravé oko budete potřebovat klasickou, sférickou variantu těchto čoček - Acuvue Oasys 1-Day s hodnotou dioptrie -1,00. Pro levé oko můžete zvolit tyto torické (astigmatické) čočky s hodnotou dioptrie -0,50, cylindru -0,75 a osy 70°. Správně byste však měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Zpravidla se jedná o placenou službu, vyhnete se tak ovšem potenciálnímu finančně i časově náročnému procesu hledání vyhovujících čoček. Specialista Vám oči přeměří, vezme v úvahu Vaše potřeby a dle toho Vám nabídne odpovídající čočky. Např. ZDE si můžete najít nejbližšího očního specialistu, který spolupracuje s výrobcem těchto čoček. Rádi bychom Vás upozornili, že pokud si čočky vyberete sama bez odborné pomoci, nelze na ně uplatnit případnou reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Markéta Příhodová

Občas nosím tyto čočky, spíš tedy výjimečně, brýle jsou pro mě poznávacím znamením a zkrátka je mám ráda i jako módní doplněk. Pokud ale čočky nosím - třeba na sport, jsem s nimi moc spokojená. Večer jsou stále čočky i oči v dobré kondici.

Jana Krejčová

Dobrý den, chci pokračovat s těmito čočkami, jsem s nimi dlouhodobě spokojená. Můžu poprosit o kontrolu předpisu: PO -3,25, cyl -0,75, osa 65°, LO -3,5, cyl -0,75, osa 10°. Děkuji, Jana

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat pro pravé oko čočku s hodnotou dioptrie -3,25, cylindru -0,75 a osy 70°. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -3,50, cylindru -0,75 a osy 10°. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Stanislav

Dobrý den, chtěl bych zkusit čočky. Mám naměřené hodnoty pro pravé oko dioptrie -1, cyl -0,75 a osa 76°, pro levé oko dio -0,5, cyl -1, osa 60°. Předem díky. Standa

Odpověď Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Před nákupem kontaktních čoček je nutné brýlové hodnoty upravit. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,00, cylindru -0,75 a osy 80°. Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,50, cylindru -0,75 a osy 60°. V současné době je u těchto čoček nabízená služba Garance spokojenosti. Pokud Vám nebudou čočky vyhovovat, můžete je vrátit a nepřijdete o své peníze. Budete-li mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Jan

Dobrý den, jsou tyto čočky vhodné i pro piloty letadel? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Předně bychom Vás rádi upozornili, že byste měl mít před nákupem na internetu kontaktní čočky vybrané a aplikované očním specialistou. Ten může reagovat na Vaše připomínky, vzít v úvahu Vaše potřeby a požadavky či případně upravit parametry tak, aby byla korekce zraku dokonalá. Budete-li si vybírat čočky sám, může se stát, že Vám čočky nesednou (třeba z důvodu nevhodně vybraných velikostních parametrů). Mějte také, prosím, na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Bohužel jste neuvedl žádné požadavky na kontaktní čočky, ani brýlové hodnoty, které je nutné před nákupem čoček často upravit. Jedna z otázek, na které je také nutné si odpovědět je, jak často a kolik hodin plánujete čočky nosit. Předpokládáme, že čočky budete mít v očích déle a někdy v nich i usnete. V takovém případě bychom Vám nedoporučovali jednodenní čočky, které mohou být ke konci dne nepohodlné. Vhodnější by byly čočky s prodlouženým nebo kontinuálním režimem nošení - tedy ty, v kterých lze i spát. Z našeho sortimentu torických (astigmatických) čoček bychom Vám mohli nabídnout např. měsíční silikon-hydrogelové Biofinity Toric, Acuvue Oasys for Astigmatism nebo Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism. Vzhledem k tomu, že se jedná o vícedenní čočky, budete k nim potřebovat ještě roztok k péči, např. Gelone. Budete-li čočky nosit v prodlouženém či kontinuálním režimu, který musí být doporučen očním specialistou, navrhli bychom Vám jako doplněk péče ještě oční kapky Blink-N-Clean. Tyto oční kapky zbavují čočky usazenin a nečistot, zároveň poskytují čočkám lubrikaci a zvlhčení. Pokud byste měl další otázky nebo byste chtěl upravit brýlové hodnoty pro nákup čoček, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Lukáš P.

Parádní čočky! Používám je jen na sport a konečně si ho můžu naplno užít. Všechno vidím a nemám strach, že se mi něco stane s brýlemi.

Karel Pliska

Dobrý den, tyto čočky jsem používal cca před rokem na dovolené a vyhovovaly mi. Nyní se opět chystám na dovolenou, ale byly mi lékařem naměřené nové hodnoty. Můžete mi poradit, s jakými hodnotami čočky zakoupit? Děkuji. Pravé oko: -3,0, cylindr -1, osa 26°, levé oko: -2,5, cylindr -1,25, osa 65°.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,00, cylindru -0,75 a osy 30°. U levého oka bude mít čočka hodnotu dioptrie -2,50, cylindru -1,25 a osy 70°. Pokud budete mít další otázku, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Jitka O.

Dobrý den, už několik měsíců nosím tyto čočky - střídám je s brýlemi. Ráda bych ale vyzkoušela i vícedenní čočky, můžete mi prosím nějaké doporučit? Pravé oko -1,25, cyl -1,00, osa 152°, levé oko -1,50, cylindr -0,75, osa 120°. Předem moc děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Máte-li vyzkoušené tyto čočky a jste-li s nimi spokojená, mohli bychom Vám nabídnout čtrnáctidenní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism od stejného výrobce Johnson & Johnson. Velikostní parametry nejsou úplně totožné, ovšem u těchto parametrů je povolená mezní odchylka ±0,20 mm, takže by rozdíl měly Vaše oči bez potíží zpracovat. Čočky jsou vyrobené ze stejného materiálu a mají velmi podobné vlastnosti. Přechod na tyto čočky by Vám tedy neměl způsobit potíže. Správně by však každá re-aplikace kontaktních čoček měla proběhnout u očního specialisty. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,25, cylindru -0,75 a osy 150°. Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou -1,50, cylindru -0,75 a osy 120°. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Marcela

Dobrý den, prosím Vás o radu s novými hodnotami pro čočky. Tyto čočky používám na sportovní aktivity a vyhovují mi. Pro pravé oko mi naměřil lékař hodnoty -4,00, cyl -1,25, ax 92°. Pro levé oko -3,25, cyl -1,50, ax 130°. Díky.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete nyní potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -4,00, cylindru -0,75 a osy 90°. Pro levé oko budou mít čočky hodnotu dioptrie -3,25, cylindru -1,25 a osy 130°. Pokud budete mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Přejeme Vám krásný den.

Ludvík D.

Občas se mi u jiných čoček stávalo, že se mi jakoby otočily a viděl jsem pak rozmazaně. To se mi nyní nestává. Jsem maximálně spokojen!

Ivana Salvová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy budete mít opět skladem kontaktní čočky Acuvue Oasys jednodenní for astigmatism předem děkuji za odpověď Ivana Salvová

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, Ivano, děkujeme Vám za otázku. V současné době sužuje výrobce napříč trhem nedostatek torických čoček. Jde o výpadky ve výrobě z doby největších omezení z koronavirové doby. Tyto čočky jsme objednali, avšak výrobce nám dosud nesdělil termín doručení. Zkuste, prosím, sledovat průběžně stav. Děkujeme Vám za pochopení, hezký den.