Acuvue Oasys (12 čoček)

839 Kč
100% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? Čtvrtek 2.2. vyberte parametry
Přidat do objednávky 179 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
179 Kč
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Dárek zdarma v ceně až 229 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS

Čtrnáctidenní kontaktní čočky ACUVUE OASYS® vám díky technologii HYDRACLEAR® PLUS poskytnou nadstandardní pohodlí.

Johnson & Johnson lenses icon Zvlhčující technologie HYDRACLEAR® PLUS je navržena podle přirozeného slzného filmu oka a umožňuje tak pohodlné nošení po celý den, jako byste čočku na oku ani neměli. Budete se tak cítit více svěží a vaše oči vám poděkují.

Johnson & Johnson sun icon Komfortní nošení oceníte především v náročných prostředích, jako je klimatizovaná kancelář, nebo při pohybu na suchém vzuchu.

Johnson & Johnson drop icon Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí.Výhody kontaktních čoček ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS:

  • ● Opakovaně použitelné čočky, které lze nosit po dobu až dvou týdnů, pokud je každý večer vyjmete a vyčistíte.
  • ● Kontaktní čočky nikdy nepřekonané v komfortu*
  • ● Smáčecí činidlo zabudované do matrice čočky pomáhá udržovat čočky vlhké3
  • ● V klinické studii 71 % nositelů kontaktních čoček uvedlo, že nikdy nezažili / zřídka zažili nepohodlí při řízení auta s kontaktními čočkami ACUVUE® OASYS®1
  • ● Blokují více než 90 % UVA paprsků a více než 99% UVB paprsků**^4
  • ● Dostupné v praktických velikostech balení po 6 ks, 12 ks a 24 ks pro pacienty s dalekozrakým a krátkozrakým viděním.


*www.clinical­trials.gov je webová stránka spravovaná NIH. 29 klinických studií hodnotilo subjektivní pohodlí jako primární nebo sekundární cíl pro 2týdenní rodinu značky ACUVUE® OASYS® a pro ACUVUE® OASYS® 1-denní s technologií HydraLuxe™. Kontrola provedena k 25. dubnu 2021.

**Pomáhají chránit proti průniku škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka.

^Varování: Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky , jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

† Euromonitor International; Eyewear 2022 Edition; Value sales at RSP all retails channels 2020 data.

‡ JJV Data ve složce. Reporting of Top 3 Box (Good Very Good Excellent) for the question "How did your contact lenses feel while using a computer?" Combined sample of 2 clinical trials (n = 268).

1. Canavan K Sulley A Coles-Brennan C Butterfield R. Multi-center Clinical Evaluation of Lapsed Wearers Refitted with senofilcon A Contact Lenses. Optom Vis Sci 2014;91:E-abstract 145180.

2. JJV Data ve Složce 2013. ACUVUE® OASYS® Brand Contact Lenses with HYDRACLEAR Plus computer use claims

3. JJV Data ve Složce 2018. Similarities between Mucin and Poly(N-Vinyl Pyrrolidone) (PVP)

4. JJV Data ve Složce 2017. ACUVUE® Brand Reusable Spherical Contact Lenses vs widely prescribed conventional contact lenses in Korea.

5. JJV Data ve Složce 2017. A 4-week randomised masked controlled cross-over dispensing daily wear study with ACUVUE® OASYS® vs. ULTRA; n=127 subjects who spent greater than or equal to 8 hours per day using digital devices during the study period.

Důležitá informace: Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Oční specialista určí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. I když je to vzácné, při nošení kontaktních čoček se mohou vyvinout vážné oční problémy. Chcete-li se těmto problémům vyhnout, dodržujte plán nošení, výměny a pokyny pro správnou péči o čočky. Nenoste kontaktní čočky, pokud máte oční infekci, jakékoli oční onemocnění nebo systémové onemocnění, které může postihnout oko, nebo pokud jste alergičtí na jakoukoli složku. Pokud zaznamenáte nepříjemné pocity v oku, nadměrné slzení, změny vidění, zarudnutí nebo jiné problémy s očima, vyjměte čočku a okamžitě kontaktujte svého očního specialistu.

Vždy si prosím pečlivě přečtěte Návod k použití.

Parametry produktu - Acuvue Oasys (12 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení: 8.80, 8.40
Velikost balení: 12 čoček
Průměr: 14.00
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 14 dní
Propustnost kyslíku: 147 Dk/t
Množství vody: 38%
Název produktu: Acuvue Oasys
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Vyrobeno z: Senofilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
145 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 02.02.2023)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (10)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Karolína P.

Supr čočky, nedráždí v oku. Krásně drží.

Jan Jireček

Perfektní korekce! Nemůžu si je vynachválit!

Přemek R.

Dobrý den, tyto čočky mi jako jedny z mála vyhovují. Mám ale nově naměřené hodnoty a i cylindr u pravého oka. Můžete mi poradit jaké čočky s jakými hodnotami mám pořídit, prosím? Předem děkuji za ochotu. PO: -3,50, cyl -0,50, osa 136°, LO: -3,75

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Ač máte u pravého oka naměřený cylindr, jeho hodnota je prozatím příliš nízká a bude potřeba ji převést na sféru. Můžete tedy nadále používat tyto kontaktní čočky, s kterými jste spokojen. Po úpravě brýlového předpisu budete pro obě oči potřebovat čočky se shodnou hodnotou dioptrie -3,50. Pokud byste měl další otázky, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Magda

Dobrý den, ráda bych se zeptala na možnost spaní s čočkami. Čočky používám a nemám k nim žádné výhrady, chtěla bych ale teď na dovolené čočky používat nepřetržitě. Měli byste nějaká doporučení? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Předně bychom Vás rádi upozornili, že prodloužený režim nošení musí doporučit oční specialista. Tento způsob nošení není vhodný pro každého. V případě prodlouženého nošení se také zkracuje životnost čoček na 7 dní a 6 nocí. Poté musíte čočky vyměnit za nové. Zároveň bychom Vám v tomto případě doporučili používat oční kapky, např. Blink-N-Clean, které čočky zbavují usazenin a nečistot. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Pavel Jann

Dobrý den, tyto čočky nosím asi půl roku, aplikoval mi je kontaktolog, krásně mi sedí. Nyní mám změnu dioptrií u pravého oka na -3,50. Mohl bych poprosit o radu, jakou hodnotu čočky si mám objednat? Díky.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete nyní potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Lenka Pospíšilová

Dobrý den, dnes mi dorazili kontaktní čočky +2,25 zakřivení 8.4 .Na čtení jsou v pořádku, ale do dálky mám všechno rozmazané. Na dálku žádné brýle nenosím.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Je nám velmi líto, že Vám čočky nevyhovují. Jestliže nemáte naměřené hodnoty i dálku, pak důvodem, proč nevidíte do dálky, je s největší pravděpodobně nevhodná velikost čočky. Při nevhodně zvolených velikostních parametrech čočka není na oku usazena ve správné poloze a optika čočky tím pádem nemůže fungovat správně. Pokud máte tyto čočky před nákupem na internetu odborně aplikované, zkontrolujte si doporučené velikostní parametry. V případě, že jste si kupovala kontaktní čočky sama, bez předchozí odborné aplikace očním specialistou, při které se čočky i zkouší a v případě potřeby upravují dioptrické hodnoty, jde s velkou pravděpodobností o nevhodný nákup, na který nelze uplatnit reklamaci. Hezký den.

Štěpán Král

Můžete mi prosím poradit, jaké kapky můžu používat s těmito čočkami při sezónní alergii? Acuvue Oasys nosím dlouho a jsou super, ale na jaře mám vždy potíže kvůli alergii. Předem díky za radu.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout oční kapky Vizol S Allergy nebo HYLO-DUAL, které jsou přímo určené na projevy alergií a lze je používat i s kontaktními čočkami. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Renda P.

Supr čočky, spokojenost. Když je nosím nepřetržitě, používám oční kapky a je to jako bych čočky ani neměl.

Ilona Hromádková

Dobrý večer, nabízíte mi levnější alternativu TopVue Premium (12 čoček, zakřivení 8,60, průměr 14.20) , ale tyto čočky mají jiné parametry než mnou objednávané Acuvue Oasys (12 čoček, zakřivení 8,40, průměr 14)) . Dají se prosím ev. poslat zkušební vzorky na vyzkoušení ??? Mám obavy, aby mi dobře seděly. Děkuji, Ilona Hromádková

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za komentář. U kontaktních čoček TopVue Premium je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže se nemusíte bát zbytečné investice. Čočky jsou dostupné i v menším balení po 6 kusech a také v balení po 1 kontaktní čočce, což je na vyzkoušení vhodnější. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Soňa Martinková

Dobrý den, můžete mi prosím napsat z jaké země původu jsou tyto čočky? Děkuji Martinková

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Johnson and Johnson má výrobní místa po celém světě. V našem skladu máme aktuálně minusové dioptrie převážně z Irska a u plusových dioptrií převažuje USA. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.