Acuvue Oasys (6 čoček)

449 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pátek 3.2. vyberte parametry
Přidat do objednávky 179 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
179 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč   
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 229 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS

Čtrnáctidenní kontaktní čočky ACUVUE OASYS® vám díky technologii HYDRACLEAR® PLUS poskytnou nadstandardní pohodlí.

Johnson & Johnson lenses icon Zvlhčující technologie HYDRACLEAR® PLUS je navržena podle přirozeného slzného filmu oka a umožňuje tak pohodlné nošení po celý den, jako byste čočku na oku ani neměli. Budete se tak cítit více svěží a vaše oči vám poděkují.

Johnson & Johnson sun icon Komfortní nošení oceníte především v náročných prostředích, jako je klimatizovaná kancelář, nebo při pohybu na suchém vzduchu.

Johnson & Johnson drop icon Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí.Výhody kontaktních čoček ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS:

  • Opakovaně použitelné čočky, které lze nosit po dobu až dvou týdnů, pokud je každý večer vyjmete a vyčistíte.
  • Kontaktní čočky nikdy nepřekonané v komfortu*
  • Smáčecí činidlo zabudované do matrice čočky pomáhá udržovat čočky vlhké3
  • V klinické studii 71 % nositelů kontaktních čoček uvedlo, že nikdy nezažili / zřídka zažili nepohodlí při řízení auta s kontaktními čočkami ACUVUE® OASYS®1
  • Blokují více než 90 % UVA paprsků a více než 99% UVB paprsků**^4
  • Dostupné v praktických velikostech balení po 6 ks, 12 ks a 24 ks pro pacienty s dalekozrakým a krátkozrakým viděním.


*www.clinical­trials.gov je webová stránka spravovaná NIH. 29 klinických studií hodnotilo subjektivní pohodlí jako primární nebo sekundární cíl pro 2týdenní rodinu značky ACUVUE® OASYS® a pro ACUVUE® OASYS® 1-denní s technologií HydraLuxe™. Kontrola provedena k 25. dubnu 2021.

**Pomáhají chránit proti průniku škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka.

^Varování: Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky , jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

† Euromonitor International; Eyewear 2022 Edition; Value sales at RSP all retails channels 2020 data.

‡ JJV Data ve složce. Reporting of Top 3 Box (Good Very Good Excellent) for the question "How did your contact lenses feel while using a computer?" Combined sample of 2 clinical trials (n = 268).

1. Canavan K Sulley A Coles-Brennan C Butterfield R. Multi-center Clinical Evaluation of Lapsed Wearers Refitted with senofilcon A Contact Lenses. Optom Vis Sci 2014;91:E-abstract 145180.

2. JJV Data ve Složce 2013. ACUVUE® OASYS® Brand Contact Lenses with HYDRACLEAR Plus computer use claims

3. JJV Data ve Složce 2018. Similarities between Mucin and Poly(N-Vinyl Pyrrolidone) (PVP)

4. JJV Data ve Složce 2017. ACUVUE® Brand Reusable Spherical Contact Lenses vs widely prescribed conventional contact lenses in Korea.

5. JJV Data ve Složce 2017. A 4-week randomised masked controlled cross-over dispensing daily wear study with ACUVUE® OASYS® vs. ULTRA; n=127 subjects who spent greater than or equal to 8 hours per day using digital devices during the study period.

Důležitá informace: Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Oční specialista určí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. I když je to vzácné, při nošení kontaktních čoček se mohou vyvinout vážné oční problémy. Chcete-li se těmto problémům vyhnout, dodržujte plán nošení, výměny a pokyny pro správnou péči o čočky. Nenoste kontaktní čočky, pokud máte oční infekci, jakékoli oční onemocnění nebo systémové onemocnění, které může postihnout oko, nebo pokud jste alergičtí na jakoukoli složku. Pokud zaznamenáte nepříjemné pocity v oku, nadměrné slzení, změny vidění, zarudnutí nebo jiné problémy s očima, vyjměte čočku a okamžitě kontaktujte svého očního specialistu.

Vždy si prosím pečlivě přečtěte návod k použití.

Parametry produktu - Acuvue Oasys (6 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení: 8.80, 8.40
Průměr: 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 14 dní
Propustnost kyslíku: 147 Dk/t
Množství vody: 38%
Název produktu: Acuvue Oasys
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Vyrobeno z: Senofilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
337 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 31.01.2023)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (32)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Hana Kotounová

Dobrý večer, je zakřivení důležité pro komfort nošení čoček? Jde mi o to, že syn měl jednodenní se zakřivením 8,3, teď má 14 denní se zakřivením 8.8 a stěžuje si, že mu nesedí. Může to být tím? Podotýkám 14 denní se zakřivením 8.8 mu byla doporučena. Ne , ale vyšetřením, ale jen na dotaz jaké zakřivení by doporučili. Děkuji Kotounová

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, zakřivení je velmi důležitý parametr. Při odborné aplikaci čoček oční specialista na základě naměřeného zakřivení a průměru oka vybírá vhodné čočky. Zakřivení čočky v podstatě kopíruje zakřivení oka. Když je zakřivení čočky menší, než je zakřivení oka, čočka oko "škrtí". Když je zakřivení čočky větší, než je zakřivení oka, čočka v oku "plave", a to je pravděpodobně případ Vašeho syna. Čočka se mu v oku jednoduše pohybuje, a to není nic příjemného a může se to projevit i ve kvalitě korekce zraku. Jestliže Vašemu synovi vyhovovaly jednodenní čočky se zakřivením 8,30 mm lépe, bylo by dobré, držet se parametrů čoček, které mu na očích bez výhrad seděly. Pokud mu čočky Acuvue Oasys vyhovují z hlediska materiálu čoček, pak můžete vyzkoušet čočky Acuvue Oasys se zakřivením 8,40 mm. Pokud byste měla další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Radek Moudrý

Acuvue Oasys jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá pohodlí a spolehlivost. Rozhodně je doporučuji každému, kdo hledá kvalitní a pohodlné kontaktní čočky.

Kristýna

Dobrý den, mám na PO Sph -0,50 CYL -0,25 a na LO Sph -0,75 CYL -0,25 jaké kontaktní čočky bych měla zvolit? Děkuji :)

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle brýlového předpisu se u Vás začíná projevovat astigmatismus. Hodnoty cylindrů jsou však prozatím příliš nízké a ke korekci zraku Vám nyní bude stačit klasická sférická čočka, např. tato. Pro pravé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -0,50. Pro levé oko pak budete potřebovat čočku s hodnotou -0,75. Pokud s čočkami nemáte zkušenosti, doporučili bychom Vám ze začátku spíše zkusit jednodenní variantu. O jednodenní čočky není nutné nijak pečovat, ráno si jednoduše aplikujete dokonale čistou čočku, večer vyjmete a vyhodíte. Navíc pokud byste začátečnickou nezkušeností čočku poškodila, nebude finanční ztráta tak vysoká jako by se jednalo o vícedenní čočku. Nyní běží k jednodenní variantě Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe časově omezená akce Garance spokojenosti. Pokud by Vám čočky nevyhovovaly, můžete je za podmínek uvedených v prokliku vrátit a nepřijdete o svou investici. Rozhodnete-li se pro vícedenní variantu, nezapomeňte, že budete potřebovat i roztok k péči, např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.
David

Dobrý den, chci se zeptat, kdysi jsem měl 2,5 dioptrie tak jsem si kupoval tyhle čočky, stejné dioptrie. Dneska mám pravé oko 4 dioptrie a levé 3,5 dioptrie a chtěl bych si je opět koupit. Jaké dioptrie bych měl tedy prosím zvolit? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U vyšších dioptrických hodnot je nutné brýlové dioptrické hodnoty upravit. Protože jste v zápise neuvedl znaménka, napíšeme Vám variantu pro krátkozrakost (minusová dioptrie) i dalekozrakost (plusová dioptrie).
Jestliže máte minusové dioptrie (mohou být též se znaménkem =), budete ke korekci pravého oka potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,75 a ke korekci levého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25.
Ovšem jestliže máte plusové dioptrie, budete ke korekci pravého oka potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +4,25 a ke korekci levého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,75.
Pokud jste kontaktní čočky dlouho nenosil, zvažte odbornou aplikaci pod dohledem očního specialisty. Potřeby očí se s postupujícím časem mění a oční specialista Vám může pomoci. V případě, že se rozhodnete čočky koupit sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Pavel Novák

Zdravím, čočky používám už rok a nemám k nim výhrady. Můžu poprosit o kontrolu dioptrií? Dnes jsem byl v optice a nově mám PO -4,25, LO -4,75. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat čočky s následujícími hodnotami dioptrií: pravé oko -4,00, levé oko -4,50. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Julie

Dobrý den, prosím jaké bych měla zvolit kontaktní čočky? Pravé oko Sph -1,00, Cyl +0,25, axis 35. Levé oko Sph -1,00, Cyl +0,25, axis 130. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu se u Vás začíná projevovat astigmatismu. Naměřené hodnoty cylindrů jsou však v současné době příliš nízké a ke korekci zraku Vám budou stačit klasické sférické čočky, např. tyto měsíční silikon-hydrogelové čočky, s hodnotou dioptrie -1,00 pro obě oči. Správně byste však měla mít čočky aplikované očním specialistou, který Vám na základě měření vybere vhodné čočky. Vyberete-li si čočky sama bez odborné pomoci, mějte na paměti, že na nevhodné čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit případnou reklamaci. Máte-li zájem o měsíční silikon-hydrogelové čočky, mohli bychom Vám z našeho sortimentu nabídnout např. Biofinity, ke kterým v současné době běží akce Garance spokojenosti, případně TopVue Air se službou Garance vrácení peněz. Pokud Vám nebudou čočky vyhovovat a budete splňovat podmínky akce, bude možné čočky vrátit a nepřijdete tak o svou investici. Budete-li mít další dotaz, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Zora H.

Dobrý den, čočky A Oasys nosím už dlouho. Potřebovala bych poradit, jaké hodnoty čoček si mám nově objednat. Pravé -4,50, levé -3,75. Děkuji a hezký den.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Nově budete potřebovat pro pravé oko čočku s hodnotou dioptrie -4,25. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -3,50. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Nicol Š.

Perfektní čočky. První, v kterých vydržím celý den.

Mariana

Dobrý den, mám nový předpis na brýle z optiky. Ráda bych si opět koupila čočky. Kdysi jsem zkoušela tyhle a chtěla bych se k nim vrátit. Pravé oko -3,50, levé oko -2,50. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25. U levého oka se hodnota nezmění a budete tedy potřebovat čočku s dioptrií -2,50. Pokud byste měla další otázku, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Tomáš Dlouhý

Dobrý den, jsem dlouhodobý klient a čočky můžu vřele doporučit. Měl bych na Vás dotaz ohledně nových hodnot. Byl jsem v optice a nově mi naměřili pravé oko -3,00, levé oko -3,50. Předem děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Brýlové hodnoty dioptrií se upravují až od hodnot -3,50 resp. +3,25. U pravého oka tedy nedojde ke změně a budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,00. Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Aneta Šafářová

Dobrý den požívám jednodenní čočky od stejné značky a rada bych vyzkoušela tyto 14 denní. Mám průměr 14.20, zakřivení 9.00 a dioptrie +1.50 a +3.00. Jaké rozměry bych měla zvolit

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Velikostní parametry těchto čoček jsou jiné než ty, na které jste zvyklá. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm od naměřených hodnot Vašich očí. Protože neznáme velikost Vašich očí, nemůžeme s jistotou říci, jestli Vám po stránce velikostních parametrů čočky sednou. Další rozdíl je v materiálu. Vy jste zvyklá na hydrogelové čočky, zatímco Acuvue Oasys jsou silikon-hydrogelové. Nedokážeme Vám tak říci, jak Vám čočky budou vyhovovat. Správně byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované a vyzkoušené. Vyhnete se tak nevhodné investici. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje. Pakliže se rozhodnete čočky zkoušet sama, zvolte zakřivení 8,80 mm. Hodnoty dioptrií zůstanou stejné. Mějte však prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Beáta Louková

Dobrý den, nosím dlouhodobě tyto čočky, vyhovují mi. Chtěla bych poprosit o radu s jednodenními čočkami. Jedu na dovolenou a na doporučení si chci vzít s sebou na koupání i jednodenní čočky. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout od stejného výrobce jednodenní čočky Acuvue Oasys 1-Day. Jsou vyrobené ze stejného materiálu, mají velmi podobné vlastnosti i velikostní parametry. U velikostních parametrů je povolená mezní odchylka ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Hodnotu zakřivení, prosím, zvolte dle zakřivení čoček, které nyní používáte. Průměr je sice větší než povolená mezní odchylka, ale nemělo by to ničemu vadit. Každý uživatel je ovšem jinak vnímavý a reakce na změnu čoček je velmi individuální. V současné době k jednodenním čočkám Acuvue Oasys 1-Day poskytujeme službu Garance spokojenosti, nebudou-li Vám čočky vyhovovat, můžete je vrátit a nepřijdete tak o své peníze. Nemusíte se proto bát čočky vyzkoušet. Budete-li mít další otázky, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Martin Čížkovský

Vážení a milí budoucí nositelé kontaktních čoček!!! Nebudeme běhat kolem horké kaše a rovnou Vám povím; NEVÁHEJTE ANI VTEŘINU!!! Je mi 43 let a nosím čočky již od 16-ti let, a to Acuve v té době s jiným "prijmenim".. Tyhle čočky jsou naprosté bomby a už několik let mě ani nenapadne si je na noc vyndat. Dokonce je nevyndám ani po 14-ti dnech, spíše až tak nejdříve za dva měsíce, páč na ně prostě zapomenu a vyndám a vyměním je až když si uvědomím, že už zřejmě cítím nějakou tu uloženou bílkovinu. Dokonce v moři se můžete potápět a koukat pod vodou a čočky drží a nevyplavou. Jsou prostě dokonalé a jiné ani nezkoušejte, pokud nejste jedinej tvor na této planetě, kterému by neseděli. Je mi samotnému potěšující, že je můžu vynachválit, páč není tak skvělých a prakticky dokonalých výrobků vůbec ať už v jakémkoli odvětví. A ještě jedna super vychytávka pro začátečníky!!! Čočky mají rub a líc z důvodu zakřivení profilu, což nováčkům dělá problém než se to naučí. Ovšem když pěju ódu na dokonalost, tak nějaký inženýr myslel i na nováčky a na boku čočky jsou zřejmě asi tuším nějakou jemnou laserovou technologií číslice 123, což naruby to pozná i malé dítě. A prostě pohodlné, skvělé a kdo nad tím bude váhat po přečtení mého komentáře je buď gay, nebo... A to se neříká!!!

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, velice Vám děkujeme za komplexní recenzi na tento produkt. Rádi bychom ovšem reagovali na několik informací. Píšete, že čočky nosíte déle, než je určená doba používání. Pokud však nosíte tyto čočky v prodlouženém režimu nošení, je výrobcem stanovena doba nošení na 7 dní a 6 nocí (životnost čoček se v takovém režimu nošení zkracuje). Taktéž koupání s čočkami má svá pravidla. Slaná mořská voda může čočky poškodit, písek se může dostat pod kontaktní čočku a poškrábat a poškodit oko. Tímto přístupem riskujete infekce očí a dlouhodobé komplikace. Na našem webu v sekci Informace, naleznete články, které se věnují právě riziku přenášení nebo sportování s aplikovanými kontaktními čočkami. Pokud byste měl nějaké otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Renata

Dobrý den, byla jsem u optika a naměřil mi hodnoty PO -3,25, LO -3,5. Můžu poprosit o radu, jaké čočky si mám objednat? Tyto čočky mi byly doporučeny. Předem díky.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Hodnoty dioptrií je nutné upravovat od -3,50 resp. +3,25. U pravého oka tedy nedojde ke změně a budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25. U levého oka bude nutné naměřenou hodnotu dioptrie upravit a dostanete se tak také na hodnotu -3,25. Pokud budete mít další otázku, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Alena Víznerová

Perfektně padnoucí čočky! Nosím bez problémů i na spaní.

Daniel Krupka

Dobrý den, čočky nosím přes den, vše bez potíží, dle lékaře můžu v čočkách i spát. Rád bych - kvůli dovolené vyzkoušel i spaní v čočkách, ale nejsem si tím úplně jistý. Vážně je možné mít čočky v oku nepřetržitě?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, tyto čočky jsou určené výrobcem i k nepřetržitému nošení, ovšem zkrátí se tím životnost čočky. V takovém případě lze mít čočku v oku 7 dní a 6 nocí a následně je nutné jí vyměnit za novou. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Přejeme Vám krásný den.

Ivona Lukešová

Dobrý den, dlouhodobě používám tyto čočky, bohužel mi však nyní byl naměřen i cylindr - pravé oko -2,50, cylindr -0,50, osa 38°, levé oko -1,75, cylindr -0,50, osa 60°. Můžete mi poradit, jaké čočky si mám objednat? Předem moc díky za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoliv Vám byl naměřen cylindr a začíná se u Vás projevovat poměrně častá refrakční vada - astigmatismus, hodnota cylindru je prozatím příliš nízká a ke korekci zraku Vám budou nadále postačovat sférické kontaktní čočky. Můžete tedy pokračovat v používání těchto čoček, které máte vyzkoušené a vyhovují Vám. Pro nákup kontaktních čoček je ovšem nutné brýlové hodnoty přepočítat. Pro pravé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -2,75. Pro levé oko bude mít kontaktní čočka hodnotu dioptrie -2,00. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Milena Š.

Dobrý den, tyto čočky mám aplikované kontaktologem a jsem s nimi nad míru spokojená. Čočky jsou pohodlné celý den a nic mě nedráždí. Ráda bych ale požádala o radu s novými parametry - pravé oko +3,00, levé oko +3,50. Předem moc děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U pravého oka zůstane hodnota pro nákup kontaktních čoček stejná, tedy +3,00 dioptrie. U levého oka dojde již k posunu a budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +3,75. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme Vám krásný den.

Laura Novotná

Parádní čočky, přešla jsem na ně z jednodenních a super! Konzultovala jsem s odborníkem i spaní v čočkách a naštěstí to můžu praktikovat. Je to neuvěřitelně pohodlné. Vzbudit se a hned perfektně vše vidět a poznat, co to je ;)

Alena Dostálová

Dobrý den, když mám předpis na brýle na blízku +4,0 a +3,75 na dálku +2,75 a 2,5 jaké mám volit čočky ?Děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jestliže máte naměřené hodnoty na dálku i blízkou vzdálenost, tak Vás trápí presbyopie, kterou korigují multifokální čočky. Jestli jsme Váš zápis vyhodnotili správně, pak máte následující hodnoty:
první oko z Vašeho zápisu: dioptrie na blízko +4,00 a na dálku +2,75
druhé oko z Vašeho zápisu: dioptrie na blízko +3,75 a na dálku +2,50
Z těchto údajů jsme tedy vycházeli pro výpočet adice. Pro nákup čoček byste pak zadávala:
první oko z Vašeho zápisu: hodnota dioptrie +2,75 a adice +1,50
druhé oko z Vašeho zápisu: hodnota dioptrie +2,50 a adice +1,50
Jestliže s čočkami začínáte, bylo by ideální podstoupit před nákupem na internetu odbornou aplikaci pod dohledem očního specialisty. Pokud se však rozhodnete k aplikaci sama, doporučovali bychom zvolit nejprve jednodenní čočky např. 1 Day Acuvue Moist Multifocal (u těchto čoček byste volila hodnotu adice "Mid"). O jednodenní čočky nemusíte pečovat. Jednoduše si berete každý den nové. Pokud byste čočku při začátečnické neobratnosti poškodila, finanční ztráta pro Vás nebude velká. Pokud byste měla další otázky, nebo jsme Váš zápis vyhodnotili mylně, napište nám. Hezký den.
Martina Liršová

Dobrý den, mohou se čočky nosit v kuse i na spaní? Děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, tyto čočky lze nosit nepřetržitě po dobu 7 dnů. Při kontinuálním (nepřetržitém) nošení výrobce zkracuje periodu výměny čoček za nové ze 14 na 7 dnů. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.

Vojtěch Pánek

Konečně jsem našel čočky, který mě nedráždí v oku a jsou pohodlný celej den. Občas v nich i spím a ani to mi nedělá problémy. Za sebe můžu doporučit!

Petra

Dobrý den, používám 14 denní čočky acuve oasys 8,4 průměr 14,0. Ráda bych přešla na měsíční čočky, které by pro mě byly v hodne? Děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Měsíční čočky se stejnými velikostními parametry nabízí i stejný výrobce, a proto by pro Vás mohly být čočky vhodné. Jedná se o kontaktní čočky Acuvue Vita. Takto na dálku Vám, bohužel, nejsme schopni zaručit, že Vám čočky bez výhrad sednou. Pokud máte možnost si čočky vyzkoušet pod dohledem svého očního specialisty, využijte toho. Vyhnete se tím nevhodné investici na internetu, neboť nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů není důvodem k reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Karla C.

Dobrý den, chtěla bych přestoupit z čoček Top Vue Air na Acuvue Oasys , ale mám zakřivení 8,60 a průměr 14,2. V nabídce máte zakřivení 8,40 a 8,80, chci se zeptat , jestli je to problém a jaké zakřivení by jste mi doporučili. Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Obecně se udává povolená mezní odchylka pro průměr i zakřivení ±0,20 mm s tím, že důležitějším parametrem je zakřivení. Na tom velmi závisí, jak čočka bude na oku sedět. Je-li zakřivení malé může čočka oko "škrtit". Je-li naopak zakřivení velké, čočka v oku "plave". Teoreticky byste se do velikostních odchylek u těchto čoček vejít měla, ale takto na dálku Vám nejsme schopni doporučit které zakřivení by pro Vás bylo vhodnější. Každý uživatel vnímá rozdíly zcela individuálně. Pokud zvažujete re-aplikaci kontaktních čoček obraťte se na Vašeho očního specialistu. Ten by Vám měl kontaktní čočky poskytnout k vyzkoušení, nebo Vám pomůže najít jiné čočky, které Vám však budou po všech stránkách vyhovovat. Následné nákupy na internetu se tak pro Vás nestanou nevhodnou investicí. Pokud byste však přesto chtěla čočky hledat sama, doporučili bychom Vám spíše kontaktní čočky Air Optix Aqua, které odpovídají Vašim velikostním parametrům a jsou také ze silikon-hydrogelového materiálu. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.
Rubes

Kvalitní čočky

Žaneta Cejnarová

Nyní jsme nosila PureVision® 2 HD.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za doplnění. Budeme tedy vycházet z toho, že s čočkami PureVision 2 jste byla spokojená. Čočky jsou silikon-hydrogelové a mají tedy vysokou prodyšnost. Acuvue Oasys by Vám vlastnostmi materiálu měly teoreticky vyhovovat. PureVision 2 mají zakřivení 8,60 a u nových čoček byste se této hodnotě měla co nejvíce přiblížit. U Acuvue Oasys se zakřivení liší o 0,20. Většině nositelů více vyhovuje zakřivení nižší, protože mají pocit, že jim čočka na oku lépe a "pevněji" sedí. Bohužel Vám nemůžeme garantovat, že pro Vás budou čočky Acuvue Oasys se zakřivením 8,40 zcela vyhovující. V ideálním případě, byste měla navštívit kontaktologa, u kterého nové čočky vyzkoušíte. Pokud ale dáváte přednost nákupu online, doporučujeme Vám vyzkoušet čočky TopVue Premium, u kterých je zavedena služba Garance vrácení peněz. Čočky TopVue Premium jsou navíc dostupné i v balení po 1 kontaktní čočce. V případě jakýchkoli dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme Vám hezký den.
Žaneta Cejnarová

Dobrý den, chtěla bych zkusit 14 denní čočky, zatím jsem používala měsíční, ale nevím jaké zakřivení si objednat, vada -8,5 a - 7,00 dioptrie. Moc děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Pokud jste byla s měsíčními čočkami spokojená, nové čtrnáctidenní čočky by se měly svými parametry vašim dosavadním čočkám co nejvíce blížit. Napište nám prosím více podrobností o čočkách, které jste dosud nosila - ideálně značku i parametry a rádi Vám pak poradíme s výběrem čoček čtrnáctidenních. Zatím Vám přejeme hezký den.

Jana Bergmannova

Mám od vás kontaktní čočky ale přes paní doktorku je možné si obědnat přímo u vás děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za komentář. Pokud Vám oční specialista doporučil tyto konkrétní kontaktní čočky, můžete si je objednat online u nás. Pokud budete potřebovat poradit, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

magda frýdlová

dobrý den, mám vysokou adici 2,5. U těchto čoček není možné ji navolit? A pokud bych spala s čočkami, jak dlouho se mohou kontinuálně nosit? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, díky za otázku. Tyto čočky jsou sférické. Lze s nimi korigovat vidění do dálky a do blízka. Pro korekci presbyopie slouží multifokální varianta těchto čoček - Acuvue Oasys for Presbyopia. První aplikaci těchto čoček by měl určitě provést kontaktolog. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme Vám hezký den.
Eva

Tyto čočky nosím dlouho, sice nejsou úplně pohodlné na konci nošení, ale zatím jsem nenašla lepší.

Josef

Můžu doporučit

Jan

Používám dlouho, skvělé čočky!