Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček)

637 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Středa 29.3. vyberte parametry
Přidat do objednávky 179 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
179 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) Zdarma
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč   
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM

Díky čtrnáctidenním kontaktním čočkám ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM si můžete dopřát nadstandardní pohodlí a stabilní vidění po celý den.

Johnson & Johnson lenses icon Systém stabilizace očními víčky - EYELID STABILISED DESIGN pomáhá udržet stabilní vidění po celý den, protože čočka se na oku sama drží ve správné poloze.

Johnson & Johnson sun icon Díky technologii HYDRACLEAR® PLUS, která je navržena podle přirozeného slzného filmu oka, nabízí tyto kontaktní čočky pohodlné nošení po celý den, jako byste je na oku ani neměli.

Johnson & Johnson drop icon Komfortní nošení oceníte především v náročných prostředích, jako je klimatizovaná kancelář, nebo při pohybu na suchém vzuchu.

Johnson & Johnson drop icon Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí.Výhody kontaktních čoček ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM:

  • Kontaktní čočky pro denní nošení s výměnou po dvou týdnech – vhodné pro nositele s astigmatismem.
  • Design stabilizace očními víčky - EYELID STABILISED, který přirozeně přidržuje čočku při každém mrknutí1.
  • Pomáhají udržet zrak jasný a stabilní po celý den – dokonce i lidem s aktivním životním stylem1
  • Blokují více než 90 % UVA a 99 % UVB paprsků‡,2
  • Blokují více než 90 % UVA paprsků a více než 99% UVB paprsků**^4
  • Dostupné v praktických velikostech balení po 6s a 12ks.


*www.clinical­trials.gov je webová stránka spravovaná NIH. 29 klinických studií hodnotilo subjektivní pohodlí jako primární nebo sekundární cíl pro 2týdenní rodinu značky ACUVUE® OASYS® a pro ACUVUE® OASYS® 1-denní s technologií HydraLuxe™. Kontrola provedena k 25. dubnu 2021.

†Source: Euromonitor International Limited; Eyewear 2022 edition; value sales at rsp, all retail channels, 2020 data; "ACUVUE® family of brands" represents aggregated sales of following brands at GBN level: 1-Day ACUVUE®, ACUVUE® OASYS®, ACUVUE® Advance, ACUVUE® and ACUVUE®2.

‡ Varování: Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky , jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.

1. JJV Data ve Složce 2021. ACUVUE® Brand Contact Lenses for ASTIGMATISM - Overall Fitting Success, Orientation Position, Rotational Stability, and Vision Performance.

2. JJV Data ve Složce 2017. ACUVUE® Brand Reusable Spherical Contact Lenses vs widely prescribed conventional contact lenses in Korea

3. JJV Data ve Složce 2018. Similarities between Mucin and Poly(N-Vinyl Pyrrolidone) (PVP).

4. Wilson T Aeschlimann R Tosatti S et al. Comparison of frictional behaviour of human corneal tissue and silicone hydrogel contact lenses. Contact Lens Ant. Eye. 2015;38:Supplement 1(e22). https://doi.org/….2014.11.024

5. JJV Data ve Složce 2011. Comparison of ACUVUE® OASYS® Brand Contact Lenses with HYDRACLEAR® PLUS and Air Optix Aqua Contact Lenses; 2-Weekly vs. Monthly replaced silicone hydrogel lenses; n=311.

6. JJV Data ve Složce 2017. A 4-week randomized masked controlled cross-over dispensing daily wear study with ACUVUE® OASYS® vs. ULTRA; n=127 subjects who spent greater than or equal to 8 hours per day using digital devices during the study period.

Důležitá informace: Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Oční specialista určí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. I když je to vzácné, při nošení kontaktních čoček se mohou vyvinout vážné oční problémy. Chcete-li se těmto problémům vyhnout, dodržujte plán nošení, výměny a pokyny pro správnou péči o čočky. Nenoste kontaktní čočky, pokud máte oční infekci, jakékoli oční onemocnění nebo systémové onemocnění, které může postihnout oko, nebo pokud jste alergičtí na jakoukoli složku. Pokud zaznamenáte nepříjemné pocity v oku, nadměrné slzení, změny vidění, zarudnutí nebo jiné problémy s očima, vyjměte čočku a okamžitě kontaktujte svého očního specialistu.

Vždy si prosím pečlivě přečtěte Návod k použití.

Parametry produktu - Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Průměr: 14.50
Zakřivení: 8.60
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 129 Dk/t
Vyměnit za: 14 dní
Množství vody: 38%
Název produktu: Acuvue Oasys for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Vyrobeno z: Senofilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

98%
100 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 21.03.2023)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (24)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jan Kouba

Dobrý den, zhoršil se mi zrak, nově mám naměřené po -1,00, cyl -0,75, osa 90°, lo -2,00, cyl -1,00, osa 84°. Tyto čočky nosím cca rok a jsou super, chci s nimi dále pokračovat. Předem díky za ochotu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U pravého oka se zápis nezmění a budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,00, cylindru -0,75 a osy 90°. Pro levé oko pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,00, cylindru -0,75 a osy 80°. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Radmila Winkler

Dobrý den, kde prosím najdu označení osy čočky? Je to označení na jednotlivé čočce, vedle slova AXIS, mám tam číslo 020 ? Děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Hodnota osy je na kontaktních čočkách označena anglicky tj. AXIS. Hodnota osy 020 znační osu 20°. Pokud byste měla další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Matyáš Z.

Dlouhodobě tyto čočky používám a jsem spokojen. Požádal bych o kontrolu nově naměřených hodnot - zda můžu čočky objednat s těmito hodnotami nebo bude nutná úprava. Děkuji. PO -1,00, cyl -1,50, 93° LO -1,50, cyl -1,00, 37°

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete pro pravé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,00, cylindru -1,25 a osy 90°. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -1,50, cylindru -0,75 a osy 40°. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat. Hezký den.

Míša

Dobrý den, mám předpis na čočky napsaný OP +1,0=1,25/20 (+1,0+1,25/110) LO +2,0=0,75/10 (+2,0+0,75/100) a nejsem si jistá jakou hodnotu osy si mám objednat. V závorce je napsaná druhá možnost, jenž mi napsala doktorka, že každá stránka to může mít jinak napsané tak prý, abych věděla. Bohužel úplně netuším. Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Abychom si byli jisti, raději bychom Vás požádali o zaslání předpisu na e-mail info@alensa.cz. Předem Vám děkujeme a prozatím Vám přejeme hezký den.

Jana Roklová

Parádní čočky, zvykla jsem si na ně velmi rychle. Po konzultaci s očním je používám nepřetržitě a to je teprve pohodlí! Člověk ani neví, že má něco v oku.

Daniel

Dobrý den, prosím pěkně v protokolu mám následující hodnoty / PO diop -2,5, cyl -1,5, osa 90 a LO diop - 2,5, cyl -1,25, osa 65. Můžete mi prosím potvrdit jaké hodnoty určit pro KČ? Vřele děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ve Vašem případě dojde pouze k nepatrné změně hodnot. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,50, cylindru -1,25 a osy 90°. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -2,50, cylindru -1,25 a osy 70°. Rádi bychom Vás upozornili, že správně byste měl mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Ten Vám za základě parametrů očí a Vašich potřeb doporučí vhodné čočky. Vyberete-li si čočky sám bez odborné pomoci, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Přejeme Vám krásný den.

Radovan H.

Konečně pohodlné čočky!

Kateřina

Dobrý den, Byla jsem na novém měření a vycházejí mi parametry jiné než jsou kontaktní čočky. PO diop +0,50, cyl -3,25, osa 86 LO diop +0,50, cyl -3,25, osa 65 A nevím jestli zvolit osu 60 nebo 70 při hodnotě 65. A ještě jednu otázku mám. Neobsahují 14 denní čočky latex? Někde jsem se dočetla že čím jsou čočky tvrdší tím víc mohou obsahovat latex pro udržení pevnosti. Mám na latex alergii a bojím se reakce v případě kontaktu s citlivou oční sliznicí. Předem děkuji za odpovědi.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Brýlové hodnoty je často nutné před nákupem kontaktních čoček upravit. Ve Vašem případě budete potřebovat pro pravé oko čočku s hodnotou dioptrie +0,50, cylindru -3,25 a osy 90°. Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +0,50, cylindru -3,25 a osy 70°. Jelikož jsou cylindrické hodnoty hodně vysoké, mohli bychom Vám z našeho sortimentu nabídnout pouze Biofinity XR Toric nebo Proclear XR Toric s rozšířeným rozsahem cylindrických hodnot. Vřele bychom Vám nejen z tohoto důvodu doporučili navštívit očního specialistu. Na této mapě si můžete najít nejbližšího odborníka, který spolupracuje s výrobcem uvedených kontaktních čoček. Odborník Vám dle měření doporučí vhodné čočky, případně dle zkoušky upraví teoretické hodnoty. Specialista Vám také dokáže jistě poradit, jaké čočky jsou vhodné při alergii na latex. Nám se bohužel nepodařilo informace o latexu v kontaktních čočkách dohledat. Rozhodnete-li se vybrat si čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Dominik Horák

Dobrý den, tyto čočky používám dlouho, jsou mi pohodlné i při občasném přespání. Změnily se mi hodnoty pravého oka -3,25, cyl -1,00, osa 153°, levé oko zůstává stejné, to nepotřebuji. Mohl bych poprosit o převod pro nákup čoček? Předem děkuji za rychlou reakci.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete pro pravé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25, cylindru -0,75 a osy 150°. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Petra

Najít dobré čočky chvíli trvalo, ale tyto jsou super. Jsem s nimi spokojená a doufám, že i nadále budu.

Veronika

Dobrý den, poprosil bych o radu s novými parametry. PO -3,25, cylindr -0,5, osa 170°, LO -2,50, cylindr -0,5, osa 170°. Čočky s cylindrem -0,5 jsem nenašla, mám si vzít čočky s -0,75 cylindrem? Díky předem.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Před nákupem čoček je nutné brýlový předpis upravit. Máte sice počínající astigmatismus, hodnoty cylindru jsou však zatím příliš nízké a budeme je převádět na sféru. Ke korekci zraku bude tedy stačit sférická varianta Acuvue Oasys. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -2,75. Správně byste ovšem měla mít čočky vybrané a aplikované očním specialistou, který Vám na základě měření a Vašich potřeb navrhne vhodné čočky. V případě zájmu si ZDE můžete vybrat nejbližšího odborníka, který spolupracuje s výrobcem těchto kontaktních čoček. Rozhodnete-li se vybrat si čočky sama, rádi bychom Vás upozornili, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Pokud budete mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Renata

Dobry den,prosim o radu byla jsem na mereni a PO -2,25, cilindr -0,75 ,osa 70 LO -0,5, cilindr-1,75 ,osa 100 Drive pouzivane cocky Air Optix bohuzel mam v mistnostech strasne vysusene oci, rada bych vyzkousela Acuvue cocky hodne si je chvali. Dekuju za doporuceni. Renata

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Shodou okolností ve Vašem případě nedojde k žádné změně parametrů. Pro pravé oko budete tedy potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,25, cylindru -0,75 a osy 70°. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -0,50, cylindru -1,75 a osy 100°. Čočky Acuvue Oasys for Astigmatism disponují zvlhčující technologií a mohli by Vám pomoci od suchých očí. Rádi bychom Vás upozornili, že správně byste měla mít čočky vybrané a aplikované očním specialistou. Vyberete-li si čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodně vybrané čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit případnou reklamaci. Na zmírnění potíží byste také mohla vyzkoušet používání očních kapek. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout např. HYLO COMOD. Tyto kapky poskytují velmi účinnou pomoc při pocitech tlaku, pálení a suchosti v očích a lze je aplikovat i na kontaktní čočky. Pokud byste měla další otázky, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Petr Horák

Dobrý den, poprosil bych o radu s novými parametry. Byl jsem na měření a nově mám PO -3,50, cylindr -1,00, osa 125°, LO -3,75, cylindr -1,50, osa 100°. Rád bych si další balení těchto čoček, které už dlouho používám, objednal s novými hodnotami. Předem děkuji. Petr

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,50, cylindru -0,75 a osy 130°. Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,75, cylindru -1,25 a osy 100°. Pokud byste měl další otázku, ozvěte se, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Gita Nováková

Dobrý den, dosud jsem používala Acuvue Oasys a vyhovovaly mi. Byla jsem nyní u optometristy a naměřil mi nově cylindr. Mohla bych poprosit o radu, jaké hodnoty si mám pořídit. Ráda bych zůstala u tohoto výrobce. Děkuji. PO: -2,5, cylindr -0,25, osa 180° LO: -2,5, cylindr -0,5, osa 160°

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoliv se u Vás začíná projevovat astigmatismus a máte naměřený cylindr, jeho hodnoty jsou prozatím příliš nízké a bude potřeba ho převést na sféru. Budete tedy moci dále nosit Vaše oblíbené Acuvue Oasys. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,50. Pro levé oko pak budete potřebovat čočku s hodnotou -2,75. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Lída

Dobrý den, od nového roku používám tyto čočky a nemám žádné výhrady. Pojedu ale na dovolenou a ráda bych s sebou měla jednodenní čočky na sport a koupání. Můžete mi prosím nějaké doporučit? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Mohli bychom Vám nabídnout jednodenní Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism od stejného výrobce, které jsou vyrobeny ze stejného materiálu a mají tak velmi podobné vlastnosti. Velikostní parametry jsou trošku odlišné, spadají však do povolené mezní odchylky ±0,20 mm. V současné době k těmto čočkám nabízíme službu Garance spokojenosti. Pokud nebudete s čočkami spokojena, můžete službu využít a nepřijdete tak o své peníze. Pokud byste měla další otázky, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Radek Flachs

Dobrý den, oční lékař mi zvednul hodnoty na pravé oko dioptrie - 2,5 cylindr - 2,0 osa 170°. Levé oko dioptrie - 2,5 cylindr - 2,0 osa 180°. Prosím o hodnoty na kontaktní čočky. Jinak tyto jsou výborné, doporučuji. Děkuji mockrát.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Vaše nové dioptrické hodnoty bude nutné pro nákup čoček upravit. Pro pravé oko nyní budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,50, cylindru -1,75 a osy 170° a pro levé oko nyní budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,50, cylindru -1,75 a osy 180°. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Edita Š.

Objednávám další balení, nemám k čočkám žádné výhrady ;)

Jarmila Nováková

Dobrý den, tyto čočky používám už několik měsíců a jsem s nimi moc spokojena. U minulých čoček mě občas řezaly oči. S těmito se mi to nikdy nestalo, za což jsem moc ráda! Byla jsem nyní na kontrole u očního lékaře a naměřil mi nově u pravého oka -2,25, cyl -1,00, 116°, u levého oka -2,00, cyl -1,00, 63°. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Těší nás, že jste s čočkami spokojena. Po úpravě brýlových hodnot budete pro pravé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,25, cylindru -0,75 a osy 120°. Pro levé oko budete objednávat čočky s hodnotou dioptrie -2,00, cylindru -0,75 a osy 60°. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den. Hezký den.

Johana Šídlová

Pracuji v kanceláři v klimatizovaném prostředí, dříve jsem měla potíže při nošení čoček, vyzkoušela jsem tyto a jsem maximálně spokojena! Díky za ně ;)

Justyna

Dobrý den, Dotud jsem objednávala čočky (se stejnou korekci jako brýle): L: -3,75 P:-4,0 Teď jsem dostala přidanou korekce Cylindru -0,5 na obě očí (osa 180 stupňů). Je možné takové čočky u vás objednat? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Rozvíjí se u Vás poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Cylindrické hodnoty jsou zatím však příliš nízké a bude je nutné převést na sféru, tzn. že Vám bude stačit sférická varianta těchto čoček - Acuvue Oasys.
Je nám však divné, že jste doposud nosila kontaktní čočky s brýlovými dioptrickými hodnotami, protože správně byste měla mít již hodnotu dioptrie pro nákup čoček poníženou o 0,25 dioptrie. Nicméně jestliže Vám čočky s takovouto hodnotou dioptrie aplikoval oční specialista, pak je vše v pořádku. Abychom si upřesnili informace. Vaše současné době brýlové dioptrické hodnoty pro pravé oko jsou -4,00, cylindr -0,50 a osa 180°. Pro levé oko je pak hodnota dioptrie -3,75, cylindru -0,50 a osy 180°. Protože tedy nosíte na kontaktních čočkách brýlové hodnoty uvedeme Vám pro jistotu obě varianty (dioptrie bez úpravy a po úpravě).
  1. Po přepočtu cylindru na sféru budou Vaše dioptrické hodnoty pro pravé oko -4,25 a pro levé oko -4,00.
  2. Po úpravě nových dioptrických hodnot (dle tabulky sférické vrcholové lámavosti) by měly být Vaše hodnoty pro nákup kontaktních čoček pro pravé oko -4,00 a pro levé oko -3,75.

Jestliže stále vidíte přes stávající kontaktní čočky dobře, doporučovali bychom u stávajících dioptrických hodnot zůstat, protože reflektují Vaši současnou oční vadu včetně nutné úpravy dle tabulky sférické vrcholové lámavosti. Pokud máte pocit, že korekce zraku již není dobrá, měly by Vám stačit dioptrické hodnoty z prvního výpočtu add. 1), ale v takovém případě bychom Vám pro jistotu doporučili očního specialistu, který Vám s aplikací nových dioptrií pomůže a v případě potřeby může opět dioptrické hodnoty upravit. Nákup na internetu byste tak udělala až poté, co budete mít novou korekci vyzkoušenou. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme.

Michal V.

Super čočky, nemůžu si na nic stěžovat.

Karel Hruška

Dobrý den, měl bych dotaz po poslední objednávce kdy jsem objednal opět stejné čočky s hodnotami pravé oko-0.25/-2.75 cylindr/180 osa a levé- 0.50/-1.25 cylindr/170 osa, mi na levém oku stále rozostruje vidění jak kdyby byla osa již jiná, je možné že by při výrobě mohlo dojít ke špatnému nastavení hodnoty osy? Zkoušel jsem dát i novou čočku kde problém přetrvává... Děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Výrobní postupy výrobců jsou velmi přísné, protože se jedná o zdravotní pomůcku. Protože od výrobců nakupujeme hotové výrobky, které nemáme možnost žádným způsobem zkontrolovat, nemůžeme říci nic konkrétního. Pokud korekce zraku na levém oku není dobrá, uložte levou čočku do pouzdra nebo do skleničky a zalijte ji roztokem tak, aby nevyschla. Vyzkoušejte další čočku z balení a v případě, že by se situace opakovala, můžete toto balení čoček reklamovat. V takovém případě, prosím, kontaktujte naše zákaznické oddělení, kde Vám naše pracovnice poradí, jak postupovat. Pokud byste měl další otázky, napište nám. Hezký den.

Lucie P.

Dobrý den, mám naměřené tyto hodnoty: pravé oko: -1,25, cylindr -2,0, osa 5 stupňů levé oko: -3,0, cylindr -1,75, osa 180 stupňů Když si chci zadat tyto parametry na vybrané kontaktní čočky, nejdou vybrat moje naměřené hodnoty. Můžete mi prosím poradit, jaké bych měla zvolit? Děkuji Lucie P.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Pro kontaktní čočky se často musí dělat malé úpravy parametrů. Podle tabulky by to pro Vás znamenalo dioptrii -1,25, cylindr -1,75 a osu 10° pro pravé oko a dioptrii -3,00, cylindr -1,25 a osu 180° pro levé oko. Pokud Vám ale tyto čočky s danými parametry nepředepsal oční specialista, nemůžeme Vám zaručit, že pro Vás budou tabulkové úpravy vyhovující. V případě dalších otázek se na nás neváhejte obrátit. Přejeme Vám hezký den.

Barbora

Leta jsem nosila jiný typ čoček, trpěla a nechápala, jak toto může někomu přijít pohodlné. Náhodou jsem zkusila vyměnit za Acuvue Oasys a od té doby nechci jiné. Vůbec o nich nevím, jsou příjemné a pohodlné, úplně mě přešly myšlenky na laserovou operaci.