Acuvue Oasys for Presbyopia (6 čoček)

1 149 Kč
93% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 3.4. vyberte parametry
Přidat do objednávky 179 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
179 Kč
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
1 149 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Acuvue Oasys for Presbyopia

Acuvue Oasys for Presbyopia jsou čtrnáctidenní kontaktní čočky od společnosti Johnson & Johnson určené pro osoby trpící presbyopií neboli stařeckou vetchozrakostí. K jejich výrobě je používán silikon-hydrogelový materiál Senofilcon A s vysokou propustností kyslíku pro vyšší pohodlí. Vysoká propustnost kyslíku umožňuje i prodloužené nošení čoček 7 dnů a 6 nocí, které je ovšem nutné nejprve konzultovat s očním specialistou.

Pohodlí za všech okolností

Díky technologii Hydraclear Plus jsou čočky velmi jemné a smáčivé. V oku se dokonale přizpůsobí a během nošení je nepocítíte. To platí i v náročných podmínkách, prostorách vybavených klimatizací a při delším sledování obrazovky počítače.

Ochrana očí před UV zářením

Čočky Acuvue Oasys for Presbyopia nabízejí ochranu proti UV záření. Čočky jsou schopny zachytit více než 90 % UVA a 99 % UVB záření. Tato čísla je řadí do kategorie číslo jedna ve stupni ochrany proti UV. Aby byla ochrana oka opravdu dokonalá, doporučujeme kontaktní čočky kombinovat se slunečními brýlemi rovněž vybavenými UV filtrem.

Snadné zacházení

Pro velmi snadnou manipulaci a zřetelnost čočky v roztoku jsou kontaktní čočky jemně modře zbarveny. Díky modrému nádechu čočku snadno najdete, když Vám například při nasazování sklouzne z prstu. Zbarvení nemá vliv na vaše vidění.

Parametry produktu - Acuvue Oasys for Presbyopia (6 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení: 8.40
Průměr: 14.30
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 14 dní
Propustnost kyslíku: 147 Dk/t
Množství vody: 38%
Název produktu: Acuvue Oasys for Presbyopia
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Adice: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), Mid (+1,50 - +1,75)
Vyrobeno z: Senofilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

93%
198 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 30.10.2022)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (19)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Renata

Dobrý den, prosím o info, mám čočky Acuvue Oasys for Astigmatismus. Ale zhoršil se mi zrak na blízko,a doktorka mi doporučila multifokální. Dali mi na vyzkoušení čočky, které prý jsou možné vyrobit pouze na zakázku se speciálními mírami a nedají se objednat po internetu,je to pravda (myslím že se jednalo o značku Biofinity)? Tyto čočky mi sice vyhovaly na blízko,ale na dálku jsem hůř viděla a také mi přišly tvrdší. Mohly by být čočky Acuvue Oasys for Presbyopia pro mě lepší řešení,i když zase nemají astigmstismus? Děkuji za odpověd, a doporučení vhodných čoček.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Abychom Vám správně poradili, potřebovali bychom znát Vaše přesné brýlové dioptrické hodnoty (včetně všech znamének +, - nebo =). Každopádně torické multifokální čočky máme v nabídce pouze jedny, a to Proclear Multifocal Toric. Čočky, které Vám aplikovali jsou opravdu určené pouze pro oční specialisty. Trpíte-li i astigmatismem, nedoporučovali bychom Vám používat jen klasické multifokální čočky. Korekce zraku by nebyla dobrá. Všeobecně je korekce zraku multifokálními čočkami složitější a nějakou dobu trvá, než se korekce doladí. V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici zde nebo na e-mailu zákaznického servisu. Prozatím přejeme hezký den.
Soňa K.

Dobrý den, používám tyto čočky místo brýlí cca rok a jsem spokojená. Bohužel se mi zhoršil zrak na blízko a potřebovala bych poradit s novými parametry. Děkuji Pravé oko: dálka +1,50, blízko +4,00 Levé oko: dálka +2,00, blízko +4,50

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Nově budete pro pravé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +1,50 a adice +2,50 (tedy varianta HIGH). Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +2,00 a adice +2,50 (opět tedy varianta HIGH). Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Robert Houdek

Vyzkoušel jsem tyto čočky na doporučení v optice a jsem velmi spokojen.

Ester Šnajdrová

Dobrý den, čočky tyto čočky nosím už dlouho, měnit nechci. Bohužel se mi zhoršil zrak na pravém oku, hodnoty levého zůstaly stejné. Tedy dálka -3,25, blízko -2,00. Děkuji za ochotu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat pro pravé oko čočku s hodnotou dioptrie -3,25 a adice +1,25 (tedy varianta Low). Pokud byste měla další otázky, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Daniel Krotký

Dobrý den, čočky nosím relativně krátce, ale vyhovují mi. Bohužel se mi zhoršil zrak na blízko, hodnoty na dálku zůstaly. Poradíte mi, jakou adici nyní zvolit? Předem díky za ochotu. PO dálka -2,50 blízko -1,50 LO dálka -3,00 blízko -2,25

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat pro pravé oko čočku s hodnotou dioptrie -2,50 a adice +1,00 (tedy varianta Low). Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,00 a adice +0,75 (také zvolíte variantu Low). Budete-li mít další otázky, ozvěte se, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Eva Hrubá

Čočky nosím dlouho a jsem spokojená. Nyní po konzultaci s kontaktologem chci zkusit v čočkách i spát. Doporučujete nějakou speciální péči - myslím tím např. kapky, když se čočky nechávají v oku a nenechávají se přes noc v roztoku? Předem díky za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Je velmi dobře, že jste možnost prodlouženého nošení konzultovala nejprve s očním specialistou. Tento režim nošení totiž není vhodný pro každého. Rádi bychom Vás upozornili, že při prodlouženém nošení se zkracuje životnost čočky a je možné ji v oku mít 7 dnů a 6 nocí. Poté je nutné čočku vyjmout a vyhodit. V případě zájmu o doplňující péči bychom Vám mohli z našeho sortimentu nabídnout oční kapky Blink-N-Clean, které jsou doporučovány právě při kontinuálním či prodlouženém nošení. Kapky zbavují čočky usazenin a nečistot a zároveň poskytují čočkám lubrikaci a zvlhčení. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.
Lucka Nová

Nemám co vytknout. Jsem ráda za možnost nosit čočky i při presbyopii. Při sportu mi brýle prostě vadí.

Václav F.

Dobrý den, mám tyto čočky cca rok, aplikované specialistou. Nyní se mi zhoršil zrak - pouze tedy u levého oka. Nové hodnoty jsou dálka -3,00, blízko -1,50. Mohli byste mi poradit, jaké hodnoty nyní objednávat? Předem děkuji za ochotu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Nově budete pro levé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,00 a adice +1,50 (v případě těchto čoček tedy varianta Mid). Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Jaroslava

Dobrý den, prosím o radu. Nosím mnoho let kontaktní čočky Acuvue Oasys Hydraclear a nyní jsem začala špatně vidět na blízko a ráda bych přešla na for Presbyopia. Kontaktní čočky, které si doposud kupuji jsou na obě oči -4,75. Můžete mi prosím poradit jakou hodnotu mám zvolit u těchto nových. Děkuji moc za odpověď

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Abychom Vám mohli relevantně odpovědět, potřebovali bychom znát Vaše brýlové dioptrické hodnoty naměřené na dálku i blízkou vzdálenost. Z těchto hodnot poté můžeme vypočítat hodnotu adice. Nicméně každé kontaktní čočky byste měla mít před nákupem na internetu odborně aplikované. Zvláště u multifokálních čoček je pomoc očního specialisty velmi důležitá. Jde o poměrně obtížnou korekci zraku. Na této stránce naleznete oční specialisty ve Vašem okolí, kteří s výrobcem těchto čoček spolupracují. Služba bývá zpoplatněna, ale jde o investici, která se rozhodně vyplatí. Vyhnete se tak nevhodnému nákupu, kterým by se špatná volba čoček nebo dioptrických hodnot mohla stát. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Vojtěch Vávra

Dobrý den, poslední dobou mě trápí suché oči. Mám potřebu je mnout a samozřejmě s čočkami to není úplně vhodné. Poradili byste mi nějaké kapky nebo mast? Předem díky, Vojtěch

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Doporučili bychom Vám kapky z řady HYLO Eye care. Naši zákazníci mají velmi dobré zkušenosti s kapkami HYLO-CARE nebo HYLO-GEL. Tyto kapky lze aplikovat i na nasazené kontaktní čočky. Dále bychom Vám mohli nabídnout mast VitA POS, která během noci obnovuje a zlepšuje slzný film díky obsaženému vitamínu A. Oční mast se nanáší do očí před spaním a není možné ji aplikovat na nasazené kontaktní čočky. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Libuška H.

Super čočky!

Alice P.

První multifokální čočky jsem si koupila sama a nebyl to vůbec dobrý nápad. Pak jsem na doporučení zde šla k očnímu specialistovi a ten mi vybral tyto čočky. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla, ale nyní jsem nad míru spokojená. Čočky nosím nepřetržitě a brýle používám už jen výjimečně. Moc díky.

Aneta Krátká

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Zhoršil se mi zrak pravého oka a musím si objednat nové multifokály (levé oko zůstalo na stejných hodnotách, tak to nepotřebuji měnit). Chci tyto čočky, jelikož je používám a nemám s nimi žádné potíže. Můžete mi poradit s hodnotami? Pravé oko: dálka -3,25, blízko -2,25. Předem děkuji, Aneta

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete pro pravé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25 a adice +1,00 - vyberete tedy adici Low (+0,75D - +1,25D). Pokud byste měla další otázku, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme. Přejeme Vám hezký den.

Olga Adámková

Děkuji za odpověď a prosim tedy ještě ktere tedy zvolit. ? Ty rok 2021 tedy budou da se řict lepši? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za další otázku. Z hlediska vývoje ano. Ale ani starší model čoček není špatný. Jak jsme již psali v předchozí odpovědi, rozdíl je v optice čočky. Korekce presbyopie je pro mozek obecně náročná a každému vyhovuje jiný způsob. Takto na dálku však nedokážeme určit, co by pro Vás bylo vhodnější. Jestli Vám můžeme poradit, ZDE si na stránkách výrobce můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje a může Vám s výběrem a aplikací čoček pomoci. Služba bývá zpoplatněna, ale je to investice, která se rozhodně vyplatí. Jakmile budete mít čočky vyzkoušené, můžete další nákupy bez obav provádět online. Hezký den.

Olga Adámková

Dobry den prosim jaky je rozdil mezi temito čočkami a těmi druhymi co mate v nabidce acuvue oasis multifocal take 14 dennimi děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky se shodují ve velikostních parametrech i v použitém materiálu. Rozdíl mezi čočkami je optické stavbě čočky. Acuvue Oasys Multifocal má novější design multifokálních čoček, který je blízko středu a byl uveden na trh v roce 2021, zatímco design Acuvue Oasys for Presbyopia má středovou vzdálenost a byl uveden na trh v roce 2009. Hezký den.

Lůca Š.

Čočky mám aplikované od kontaktologa a jsem nadšená. Každopádně vážně doporučuji odbornou aplikaci - vyzkoušela jsem několikery čočky a sedly mi až tyto.

Natálie Horká

Dobrý den, potřebovala bych poradit s hodnotami čoček. Čočky Acuvue for Presbyopia používám cca rok a měnit rozhodně nechci. Nyní se mi ale zhoršily oči - pro obě oči mám na dálku -3,00, na blízko -1,50. S jakými hodnotami si mám koupit čočky? Předem díky za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jsme rádi, že Vám čočky vyhovují. Pro nákup čoček nyní budete zadávat hodnotu dioptrie -3,00, hodnota adice je +1,50 - z nabídky tedy vyberete adici Mid (+1,50D - +1,75D). Pokud byste měla další otázky, napište, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Josef Poupě

Dlouho jsem nechtěl opustit brýle a používat kontaktní čočky, nyní to mám naopak. Když jedu na kratší dovolenou, ani čočky nevyndávám z očí. Je to neuvěřitelně pohodlné!

Jitka Dvořáková

Je , prosím, stejná záležitost PRESBYOPIE a MULTIFOCAL? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, oční vada presbyopie (vetchozrakost) se koriguje multifokálními čočkami. Výrobci tedy na svých produktech zmiňují oční vadu nebo druh čočky. Jestli máte dioptrický zápis s naměřenými hodnotami na dálku i blízkou vzdálenost a potřebovala byste pomoci s výpočtem adice, napište nám Vaše hodnoty, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.