Acuvue Oasys Multifocal (6 čoček)

953 Kč
99% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 22.7. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč 179 Kč
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Dárek zdarma v ceně až 199 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Acuvue Oasys Multifocal (6 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení: 8.40
Průměr: 14.30
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 14 dní
Propustnost kyslíku: 147 Dk/t
Množství vody: 38%
Název produktu: Acuvue Oasys Multifocal
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Adice: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), Mid (+1,50 - +1,75)
Vyrobeno z: Senofilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

99%
245 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 16.07.2024)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (30)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Pavlína

Dobrý den, lékař mi změřil na OL - 3,25 na dálku a na blízko +1,25. Na OP -2,00 na dálku a na blízko +0,5. Jakou Adici bych měla mít. Děkuji za odpověď.🙂

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Konzultovali jsme Vámi zadané hodnoty s našimi kolegy a raději bychom požádali o aktuální brýlový předpis (nesmí být starší než 1 rok). Kopii (fotografii) předpisu můžete zaslat na info@alensa.cz. Mějte však prosím na paměti, že kontaktní čočky byste měla mít vybrané očním specialistou. Ten vezme v úvahu parametry očí, ale i Vaše potřeby a preference. Na základě zkoušky pak může doladit korekci zraku (k čemuž u multifokálních čoček často dochází) nebo změnit čočky tak, abyste byla spokojená. Pokud je to pro Vás přijatelné, můžete si zarezervovat termín v naší kamenné optice v Praze či Brně. Velmi rádi Vám s výběrem čoček pomůžeme. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Dana Klímová

Čočky jsou to výborné. Multifokálních jsem měla několik, ale tyhle jsou bezkonkurenčně nejpříjemnější v očích. Když je mám v ruce, tak jsou opravdu tak příjemně slizké :D

Janina

Čočky jsou moje první. Mám je od oční. Zatím jsem nosila jen brýle. Moc si na ně nemůžu zvyknout. Doktorka tvrdí, že se to časem lepší. Je to opravdu tak? Díky za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Je to opravdu tak, u multifokálních čoček může nějaký čas trvat, než si oči zvyknou a naučí se s čočkou pracovat. Pokud nositeli dělá vidění s čočkami problémy, většinou se doporučuje nosit čočky jen kratší dobu denně a postupně dobu nošení prodlužovat. Pokud by Vám ale připadalo, že už si oči zvykají příliš dlouho a nepozorujete žádné zlepšení, určitě vše konzultujte se svou oční specialistkou a jistě přijdete na vhodné řešení. Na trhu je mnoho značek multifokálních čoček, takže jistě najdete perfektní čočky pro Vaše oči. Přejeme Vám hezký den.

Milan Plotnárek

Dobrý den.P.Doktor mě změřil a určil dioptrie na brýle +4,5 na dálku a na čtení (blízko)+6,0.Chtěl bych se zeptat jaké parametry bych měl mít na multifokální kontaktní čočky.Dekuji.Plotnarek Milan.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Brýlové dioptrické hodnoty je nutné nejprve upravit a následně z nich vypočítat hodnotu adice. Ke korekci zraku byste tak měl teoreticky mít čočky s hodnotou dioptrie +4,75 a adice +1,75. Jestliže čočky Acuvue Oasys Multifocal nemáte odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené, zvažte prosím tuto možnost. Nevhodně zvolené čočky není možné vrátit ani je reklamovat. Pokud jste začátečník, doporučovali bychom Vám spíše jednodenní kontaktní čočky, které nevyžadují žádnou péči. Jednoduše si každý den nasadíte nové, perfektně čisté čočky. Z našeho sortimentu bychom Vám nabídli čočky Gelone 1-day Multifocal. U kontaktních čoček Gelone navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky v nějakém směru nevyhovovaly a splňoval byste podmínky služby, mohl byste ji využít a investice za čočky by se Vám tak vrátila. V případě, že máte zájem o vícedenní čočky můžeme Vám nabídnout čočky Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia, u kterých máme dočasnou akci Garace spokojenosti. Podmínky služby naleznete ZDE. K vícedenním čočkám budete potřebovat i vhodný roztok, se kterým je nutné o čočky pečovat např. Gelone. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Milan Plotnárek

Dobrý den.Cocky acuvue oasys multifokalni-všude se uvádí že jsou to čočky 14 denní,ale v oční optice mě tvrdí že jsou to měsíční čočky Kde je pravda.Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Informace čerpáme z oficiálních zdrojů výrobce. Ten uvádí, že jde o kontaktní čočky se čtrnáctidenní periodou výměny. Tento údaj je uveden v anglickém jazyce i na obale kontaktních čoček "2 week replacement". Stejná informace je uvedena i na webu výrobce, který naleznete ZDE, a to v prvním odstavci pod nadpisem "Nejdůležitější funkce". Dovolujeme si tedy tvrdit, že pravdu uvádí výrobce. Pokud byste měl další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Dana

Jsou mi příjemné. Zvykla jsem si na ně rychle.

K

Dobrý den, chtěl bych na čočky roztok od stejné značky jako jsou čočky. Vyrábí Johnson i roztoky? Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. Od výrobce J&J vám můžeme nabídnou roztok Acuvue RevitaLens. Přejeme Vám hezký den.
Liba Č.

Dobrý den. Toto jsou moje první čočky na presbyopii. Nosím je zatím pár dnů. Neškrábou mě v očích, ale s viděním je to trochu horší. Může se to ještě čase srovnat? Zvyknou si oči? Díky za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, díky za otázku. Ano, očím může nějakou dobu trvat, než si na přechod mezi optickými zónami zvyknou. Můžete čočky nosit pouze část dne a postupně očím čas s multifokálními čočkami prodlužovat a snad si snáz zvyknou. Pokud se Vám ale bude zdát, že se problém nelepší, určitě situaci konzultujte se svým očním specialistou, který Vám čočky vybral. Přejeme Vám hezký den.

Přemek

Pro mě zatím nejlepší čočky.

Miriam Němcová

Měla jsem zálusk na jiné čočky, ale u specialisty jsme vybrali tyto a jsou parádní. Zvykla jsem si na ně rychle.

Kateřina B.

Zdravím, prosím o radu s novými hodnotami čoček. Používám je několik měsíců, přes počáteční obavy jsem si zvykla a pomalu ale jistě odkládám brýle a dávám přednost čočkám. Tedy nově mám pravé i levé oko dálka +2,50, blízko +4,00. Předem děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Nově budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +2,50 a adice +1,75 (v tomto případě tedy varianta Mid). Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Anna D

Dobrý den, potřebovala bych radu, na blízko mám +1,25-1,5 (jedny brýle mám 1,5 a druhé 1,25 a vidím stejně) a na dálku 0. Jakou adici spíše zvolit, mid nebo low? Děkuji za radu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Abychom předešli nedorozumění, rádi bychom Vás požádali o zaslání kopie/fotografie aktuálního brýlového předpisu na e-mail info@alensa.cz. Rádi Vám poté poradíme. Děkujeme Vám za pochopení a prozatím Vám přejeme hezký den.

Ivana P.

Nejdřív jsem je zkoušela sama, ale nebyl to dobrý nápad. V optice mi doladili korekci a teď je to perfektní! Neuvěřitelná úleva!

Dominika R.

Čočky mi cca před rokem aplikovali v optice. Nemám s nimi problém, vyhovují mi. Cítila jsem, že zrak už není tak ostrý jako dříve, byla jsem na kontrole a zjistili mi nové hodnoty. Mohla bych poprosit o pomoc s čočkami? Moc děkuji Dálka +1,00, blízko +3,00

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +1,00 a adice +2,00 (v případě těchto čoček varianta High). Pokud byste měla další otázky, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Miroslav Krejčí

Dobrý den, zkoušel jsem AO Multifocal před rokem, nosil jsem je asi půl roku, byly super, ale vrátil jsem se na zimu k brýlím. Teď bych chtěl koupit další balení, ale změnil se mi předpis. Poradíte mi prosím? Předem díky za pomoc. PO dálka +0,75, blízko +2,50 LO dálka +1,25, blízko +3,00

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat pro pravé oko čočku s hodnotou dioptrie +0,75 a adice +1,75 (zde tedy Mid). Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie +1,25 a adice je stejná jako u pravého oka. Pokud budete mít další otázky, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Lubor

Supr.

Marcela Klímová

Dobrý den, na tyto čočky jsem zvyklá. Vybrali jsme je cca před rokem v optice. Teď mi byly naměřeny nové hodnoty dálka: +2,00 a blízko: +3,75. můžete mi prosím poradit, jaké parametry objednat? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +2,00 a adice +2,00 (tedy varianta HIGH). Pokud byste měla další otázky, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Ema S.

Dobrý den, čočky nosím cca půl roku na základě doporučení a vyzkoušení v optice. Zhoršil se mi ovšem nyní zrak a ráda bych požádala o nové hodnoty pro čočky. PO: dálka +2,00, blízko +3,50 LO: dálka +1,50, blízko +3,50 Předem díky za radu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete pro pravé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +2,00 a adice +1,75 (tedy varianta Mid). Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +1,50 a adice +2,25 (varianta High). V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Denisa Kopřivová

Dobrý den, čočky nosím od podzimu, nemám výtky, vyhovují mi. Jedeme teď na dovolenou a chtěla bych zkusit s čočkami spát, abych neměla s čočkami starost. Mohla bych poprosit o nějaké rady? Jsou speciální kapky, které se v takovém případě třeba používají? Předem díky za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Předně bychom Vás rádi upozornili, že správně by měl být tento způsob nošení kontaktních čoček schválený očním specialistou. Není totiž vhodný pro každého. Pokud Vám oční specialista prodloužený režim nošení schválí, mohla byste si pořídit z našeho sortimentu oční kapky Blink-N-Clean. Uvedené oční kapky zbavují čočky usazenin a nečistot a zároveň jim poskytují lubrikaci a zvlhčení. Určitě bychom Vám však doporučili vzít si s sebou na dovolenou náhradní čočky i roztok. Mohlo by se stát, že obojí budete potřebovat. Pokud budete mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Ludmila K.

Ráda bych doporučila dále multifokální kontaktní čočky, které mi doporučili v optice. Jsem velmi spokojená s jejich kvalitou a pohodlností. Navíc, velkým plusem je, že se dají nosit nepřetržitě (tedy i na spaní), což pro mě bylo velkým překvapením a ulehčením.

Petra Paurová

Dobrý den, prosím o radu s hodnotou čoček. Pravé oko - 3 dálka a -2,25 blízko Levé oko - 2,5 dálka a -1,75 blízko Mnohokrát děkuji za odpověď. S pozdravem

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrií -3,00 a adice +0,75 (tedy zde varianta Low). Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,50 a adice +0,75 (tedy zde opět varianta Low). Ze začátku si aplikujte čočky, když budete v klidu doma. Dobu s čočkami postupně prodlužujte. Pro lepší adaptaci si také pomáhejte malými pohyby hlavy ve směru pohybu. Správně byste však měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Ten Vám na základě parametrů očí, Vašich potřeb a preferencí vybere vhodné čočky. Dle zkoušky pak dochází často u multifokálních čoček k úpravě parametrů. Pokud si vyberete čočky sama, rádi bychom Vás upozornili, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Judita Nováková

Dobrý den, prosím o radu s hodnotami čoček. Dálka +4,25, blízko +2,25. Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +4,25 a adice +2,00 (tedy varianta HIGH). Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Silva Pažoutová

Dobrý den, čočky nosím a jsem s nimi spokojená. Na jedno oko jsem začala vidět hůř, byla jsem na přeměření a mám nové hodnoty. Mohli byste mi poradit, jaké hodnoty čoček mám objednat? Ráda bych si ještě do konce roku objednala, jelikož pak jedeme na hory. Dálka -3,50, blízko -1,25. Předem děkuji za ochotu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,50 a adice +2,25, tedy varianta High. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Honza

Vyzkoušel jsem místo brýlí a jsem spokojený.

Tereza Pražská

Dobrý den, používám nyní tyto čočky s dioptriemi -3,00 a adicí Low. Zhoršil se mi ale zrak na dálku. Můžu požádat o nové parametry pro čočky? Pravé i levé oko: dálka -3,50, blízko -1,75 Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,25 a adice Mid. Pokud budete mít další dotazy, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Romana Š.

Dobrý den, prosím o radu s hodnotami čoček. Tyto čočky mi vybral kontaktolog a sedí mi bez výhrady. Nyní mám naměřeno: pravé oko dálka -3,00, blízko -1,50, levé oko dálka -3,50, blízko -1,50. Předem děkuji za ochotu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat pro pravé oko čočku s hodnotou dioptrie -3,00 a adice Mid (přesná hodnota adice je +1,50). Pro levé oko zvolte hodnotu dioptrie -3,50 a adice High (přesná hodnota adice je +2,00). Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

iris

Dobrý den, děkuji za informaci. ještě prosím o info, zdali má tento rozlišný desing nějaký vliv ,na možnost přejít na tyto čočky? Má to nějaký vliv na oko? Nevím, kde bych tyto čočky jako zkušební sehnala? Děkuji, pěkný den

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za další otázku. Každý nositel je k čočkám jinak vnímavý a na změny může reagovat jinak. Nedokážeme Vám tedy říct, jak Vaše oči nový typ optiky zpracují. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje a je velmi pravděpodobné, že bude mít k dispozici i zkušební čočky. Při každé re-aplikaci byste se měla vždy obrátit na pomoc odborníka, který Vám pomůže, aby pro Vás byla korekce co nejpříjemnější. Následné nákupy pak můžete bez obav provádět na internetu. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

iris

Dobrý den, chtěla bych tyto čočky zkusit. Jaký je rozdíl mezi čočkami oasys multifocal a oasys presbyopia? Parametrově mi přijdou stejné, oboje mají hydraclear plus? Předem děkuji za informaci. Pěkný den

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky se shodují ve velikostních parametrech i v použitém materiálu. Rozdíl mezi čočkami je optické stavbě čočky. Acuvue Oasys Multifocal má novější design multifokálních čoček, který je blízko středu a byl uveden na trh v roce 2021, zatímco design Acuvue Oasys for Presbyopia má středovou vzdálenost a byl uveden na trh v roce 2009. Hezký den.

Jiřina Kročilová

Dobrý den, moc děkuji za informaci... Máte pravdu, že je to složité s výběrem těch správných multifokálních. K optometristovi chodím, zatím není určena dominance jednoho nebo druhého oka ... Přeji hezký den

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za další komentář. V případě že máte zájem o tyto kontaktní čočky, můžete si na této stránce vyhledat očního specialistu, který s výrobcem těchto kontaktních čoček spolupracuje. Oční specialista by Vám tak s aplikací čoček mohl pomoci. Jak jsme již zmínili v předchozí odpovědi, tyto kontaktní čočky mají optiku zpracovanou jiným způsobem a rozlišení dominance očí u čoček Acuvue Oasys Multifocal není potřeba. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Prozatím Vám přejeme krásný letní den.

Jiřina Kročilová

Dobrý den, prosím o radu, v případě, že používám Proclear Multifocal -1,25 s ADD +1,5 D a -1,75 s ADD +1,50 D jak zvolit dioptrie o těchto? Teprve se v multifocalech učím chodit :-) Mám totiž pocit, že tyto, co jsem psala mi nevydrží na celou dobu nošení, nejsou mi komfortní, tak hledám případně jednodenní či tyto čtrnáctidenní. Děkuji moc za pomoc Jiřina

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Předně bychom Vás rádi upozornili, že čočky, které nyní nosíte, rozlišují dominantní a nedominantní oko. V případě nošení čoček, které s dominancí očí pracují, je nutné ji správně určit a dle toho si vybrat parametry čoček (rozlišeni D a N). Není zcela běžné (ovšem ne nemožné), že obě oči pracují stejně. Jsou-li parametry čoček, které nosíte, doporučené očním specialistou, je vše v pořádku a hodnoty u nových čoček vyberete dle toho. U těchto čoček, které s dominancí oka nepracují, tedy pro první oko zvolíte hodnotu dioptrie -1,25 a add Mid (+1,50D - +1,75D). Pro druhé oko zvolíte hodnotu dioptrie -1,75 a add také Mid (+1,50D - +1,75D). Korekce zraku multifokálními čočkami je složitější, proto vždy vřele doporučujeme před nákupem na internetu navštívit odborníka, který Vám přeměří oči, vezme v úvahu Vaše potřeby, vybere vhodné čočky a doladí korekci k dokonalosti. Vyhnete se tak zdlouhavému a finančně náročnému hledání vyhovujících čoček. Mějte na paměti, že pokud si čočky vyberete sama bez odborné pomoci, nelze na nevhodně vybrané čočky nebo jejich parametry uplatnit případnou reklamaci. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.