Acuvue Oasys Multifocal (6 čoček)

989 Kč
96% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? Pátek 3.2. vyberte parametry
Přidat do objednávky 179 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
179 Kč
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Dárek zdarma v ceně až 229 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

ACUVUE OASYS® Multifocal

Multifokální kontaktní čočky ACUVUE OASYS nabízí perfektní řešení pro korekci presbyopie. Jedinečná optická technologie dokáže výborně korigovat zrak na všechny vzdálenosti.

Johnson stabilisation icon Čočky jsou vyrobené z prověřeného a velmi oblíbeného silikon-hydrogelového materiálu Senofilcon A. Zvlhčující technologie HYDRACLEAR® poskytuje dlouhotrvající komfort.2

Johnson uv icon Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL chrání proti škodlivému UV záření, a to z 99 % proti záření UVB a z 96,10 % proti záření UVA.

Plánovaný režim výměny

Čočky umožňují jak denní, tak prodloužený režim nošení.
Při denním režimu nošení je perioda výměny stanovena na 14 dnů.
Při prodlouženém režimu nošení je perioda výměny stanovena na 7 dnů.Výhody kontaktních čoček ACUVUE OASYS® Multifocal:

  • ● Kontaktní čočky pro opakované použití navržené tak, aby Vám pomohly k ostrému vidění na blízko, do dálky i na střední vzdálenosti.1
  • ● Umožňují i nadále nosit kontaktní čočky i při změně zraku.2
  • ● Součást 2-týdenní rodiny ACUVUE® OASYS - značky nepřekonané v komfortu.*
  • ● UV ochrana - blokují více než 99,9 % UVB a 96,1 % UVA paprsků.2‡
  • ● HYDRACLEAR® technologie poskytuje dlouhotrvající komfort.2


‡ Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Průchod UV záření byl měřen na kontaktní čočce o hodnotě -1.00 D.

*www.clinical­trials.gov je webová stránka spravovaná Národním ústavem zdraví USA (NIH) 25 klinických studií hodnotilo subjektivní komfort jako primární nebo sekundární koncový bod pro 2týdenní čočky ACUVUE® OASYS. Revize provedena k 25. února 2021.

1.JJV Data ve složce 2020. ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL Fit and Performance Claims.

2.JJV Data ve složce 2018. ACUVUE® Master Brand Claims on Clinical Performance and Overall Material Properties.


Důležitá informace: Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Oční specialista určí, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné. I když je to vzácné, při nošení kontaktních čoček se mohou vyvinout vážné oční problémy. Chcete-li se těmto problémům vyhnout, dodržujte plán nošení, výměny a pokyny pro správnou péči o čočky. Nenoste kontaktní čočky, pokud máte oční infekci, jakékoli oční onemocnění nebo systémové onemocnění, které může postihnout oko, nebo pokud jste alergičtí na jakoukoli složku. Pokud zaznamenáte nepříjemné pocity v oku, nadměrné slzení, změny vidění, zarudnutí nebo jiné problémy s očima, vyjměte čočku a okamžitě kontaktujte svého očního specialistu.

Vždy si prosím pečlivě přečtěte Návod k použití.

Parametry produktu - Acuvue Oasys Multifocal (6 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení: 8.40
Průměr: 14.30
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 14 dní
Propustnost kyslíku: 147 Dk/t
Množství vody: 38%
Název produktu: Acuvue Oasys Multifocal
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Adice: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), Mid (+1,50 - +1,75)
Vyrobeno z: Senofilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

96%
22 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 30.10.2022)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (11)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Ludmila K.

Ráda bych doporučila dále multifokální kontaktní čočky, které mi doporučili v optice. Jsem velmi spokojená s jejich kvalitou a pohodlností. Navíc, velkým plusem je, že se dají nosit nepřetržitě (tedy i na spaní), což pro mě bylo velkým překvapením a ulehčením.

Petra Paurová

Dobrý den, prosím o radu s hodnotou čoček. Pravé oko - 3 dálka a -2,25 blízko Levé oko - 2,5 dálka a -1,75 blízko Mnohokrát děkuji za odpověď. S pozdravem

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrií -3,00 a adice +0,75 (tedy zde varianta Low). Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,50 a adice +0,75 (tedy zde opět varianta Low). Ze začátku si aplikujte čočky, když budete v klidu doma. Dobu s čočkami postupně prodlužujte. Pro lepší adaptaci si také pomáhejte malými pohyby hlavy ve směru pohybu. Správně byste však měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Ten Vám na základě parametrů očí, Vašich potřeb a preferencí vybere vhodné čočky. Dle zkoušky pak dochází často u multifokálních čoček k úpravě parametrů. Pokud si vyberete čočky sama, rádi bychom Vás upozornili, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Judita Nováková

Dobrý den, prosím o radu s hodnotami čoček. Dálka +4,25, blízko +2,25. Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +4,25 a adice +2,00 (tedy varianta HIGH). Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Silva Pažoutová

Dobrý den, čočky nosím a jsem s nimi spokojená. Na jedno oko jsem začala vidět hůř, byla jsem na přeměření a mám nové hodnoty. Mohli byste mi poradit, jaké hodnoty čoček mám objednat? Ráda bych si ještě do konce roku objednala, jelikož pak jedeme na hory. Dálka -3,50, blízko -1,25. Předem děkuji za ochotu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,50 a adice +2,25, tedy varianta High. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Honza

Vyzkoušel jsem místo brýlí a jsem spokojený.

Tereza Pražská

Dobrý den, používám nyní tyto čočky s dioptriemi -3,00 a adicí Low. Zhoršil se mi ale zrak na dálku. Můžu požádat o nové parametry pro čočky? Pravé i levé oko: dálka -3,50, blízko -1,75 Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,25 a adice Mid. Pokud budete mít další dotazy, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Romana Š.

Dobrý den, prosím o radu s hodnotami čoček. Tyto čočky mi vybral kontaktolog a sedí mi bez výhrady. Nyní mám naměřeno: pravé oko dálka -3,00, blízko -1,50, levé oko dálka -3,50, blízko -1,50. Předem děkuji za ochotu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat pro pravé oko čočku s hodnotou dioptrie -3,00 a adice Mid (přesná hodnota adice je +1,50). Pro levé oko zvolte hodnotu dioptrie -3,50 a adice High (přesná hodnota adice je +2,00). Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

iris

Dobrý den, děkuji za informaci. ještě prosím o info, zdali má tento rozlišný desing nějaký vliv ,na možnost přejít na tyto čočky? Má to nějaký vliv na oko? Nevím, kde bych tyto čočky jako zkušební sehnala? Děkuji, pěkný den

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za další otázku. Každý nositel je k čočkám jinak vnímavý a na změny může reagovat jinak. Nedokážeme Vám tedy říct, jak Vaše oči nový typ optiky zpracují. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje a je velmi pravděpodobné, že bude mít k dispozici i zkušební čočky. Při každé re-aplikaci byste se měla vždy obrátit na pomoc odborníka, který Vám pomůže, aby pro Vás byla korekce co nejpříjemnější. Následné nákupy pak můžete bez obav provádět na internetu. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

iris

Dobrý den, chtěla bych tyto čočky zkusit. Jaký je rozdíl mezi čočkami oasys multifocal a oasys presbyopia? Parametrově mi přijdou stejné, oboje mají hydraclear plus? Předem děkuji za informaci. Pěkný den

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky se shodují ve velikostních parametrech i v použitém materiálu. Rozdíl mezi čočkami je optické stavbě čočky. Acuvue Oasys Multifocal má novější design multifokálních čoček, který je blízko středu a byl uveden na trh v roce 2021, zatímco design Acuvue Oasys for Presbyopia má středovou vzdálenost a byl uveden na trh v roce 2009. Hezký den.

Jiřina Kročilová

Dobrý den, moc děkuji za informaci... Máte pravdu, že je to složité s výběrem těch správných multifokálních. K optometristovi chodím, zatím není určena dominance jednoho nebo druhého oka ... Přeji hezký den

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za další komentář. V případě že máte zájem o tyto kontaktní čočky, můžete si na této stránce vyhledat očního specialistu, který s výrobcem těchto kontaktních čoček spolupracuje. Oční specialista by Vám tak s aplikací čoček mohl pomoci. Jak jsme již zmínili v předchozí odpovědi, tyto kontaktní čočky mají optiku zpracovanou jiným způsobem a rozlišení dominance očí u čoček Acuvue Oasys Multifocal není potřeba. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Prozatím Vám přejeme krásný letní den.

Jiřina Kročilová

Dobrý den, prosím o radu, v případě, že používám Proclear Multifocal -1,25 s ADD +1,5 D a -1,75 s ADD +1,50 D jak zvolit dioptrie o těchto? Teprve se v multifocalech učím chodit :-) Mám totiž pocit, že tyto, co jsem psala mi nevydrží na celou dobu nošení, nejsou mi komfortní, tak hledám případně jednodenní či tyto čtrnáctidenní. Děkuji moc za pomoc Jiřina

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Předně bychom Vás rádi upozornili, že čočky, které nyní nosíte, rozlišují dominantní a nedominantní oko. V případě nošení čoček, které s dominancí očí pracují, je nutné ji správně určit a dle toho si vybrat parametry čoček (rozlišeni D a N). Není zcela běžné (ovšem ne nemožné), že obě oči pracují stejně. Jsou-li parametry čoček, které nosíte, doporučené očním specialistou, je vše v pořádku a hodnoty u nových čoček vyberete dle toho. U těchto čoček, které s dominancí oka nepracují, tedy pro první oko zvolíte hodnotu dioptrie -1,25 a add Mid (+1,50D - +1,75D). Pro druhé oko zvolíte hodnotu dioptrie -1,75 a add také Mid (+1,50D - +1,75D). Korekce zraku multifokálními čočkami je složitější, proto vždy vřele doporučujeme před nákupem na internetu navštívit odborníka, který Vám přeměří oči, vezme v úvahu Vaše potřeby, vybere vhodné čočky a doladí korekci k dokonalosti. Vyhnete se tak zdlouhavému a finančně náročnému hledání vyhovujících čoček. Mějte na paměti, že pokud si čočky vyberete sama bez odborné pomoci, nelze na nevhodně vybrané čočky nebo jejich parametry uplatnit případnou reklamaci. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.