Acuvue Oasys with Transitions (6 čoček)

789 Kč
95% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč 179 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
179 Kč
Přidat do objednávky
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Acuvue Oasys with Transitions (6 čoček)

Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení: 8.40
Průměr: 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 121 Dk/t
Vyměnit za: 14 dní
Množství vody: 38%
Název produktu: Acuvue Oasys with Transitions
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Spaní s čočkami?: Ne
Vyrobeno z: Senofilcon A
UV filtr: Ano
Blue Blocker: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

95%
139 našich zákazníků doporučuje tento produkt
(naposledy hodnoceno dne 13.06.2024)
recenze nejsou ověřené

Komentáře (38)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Filip Vlašaný

Dobrý den, proč byla výroba ukončena?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Výrobce dospěl k tomuto závěru proto, aby podpořil svůj závazek rozvíjet inovace a zlepšil tak dostupnost dodávek mezi běžnějšími značkami ACUVUE. V této chvíli již probíhá doprodej skladových zásob. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, pokud to bude v našich silách, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Pavlíčková M.

Dobrý den. Když byla ukončená výroba je k dispozici nějaká náhrada? Jsou ještě nějaké takové čočky se zatmavovacím efektem?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Na trhu bohužel v tuto chvíli žádné podobné kontaktní čočky nejsou. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Ondřej

Dobrý den, je pravda, že výroba a prodej těchto kontaktních čoček bude ukončena? Díky za potvrzení. "ACUVUE® OASYS with Transitions™ will remain available for purchase while supplies last until June 30, 2024, when the product will be fully discontinued."

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Kontaktovali jsme výrobce, abychom si informaci ověřili. Výroba čoček Acuvue Oasys with Transitions byla skutečně ukončena. Výrobce bude doprodávat skladové zásoby. Kontaktní čočky budou tedy dostupné do vyprodání zásob. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Marek D.

Chvíli jsem si na zatmavování čoček zvykal, ale teď super. Jsem s nimi fakt spokojený.

Kodat

Používám roztok od stejné značky jako jsou čočky. Můžete mi poradit nějakou levnější možnost? Prosím ne peroxidový roztok.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, doporučili bychom Vám roztok {{getItemLinkGlo­ba:848,Gelone}}. Jde o víceúčelový roztok, který můžete objednat také ve větším počtu kusů v rámci výhodných balíčků, nebo můžete zakoupit {{getItemLinkGLo­bal:897540,vy­hodný balíček čoček spolu s roztokem Gelone}}. Roztok Gelone patří mezi našimi zákazníky mezi nejoblíbenější. Přejeme Vám hezký den.

Martin Moricz

Dobrý den. U tady těch čoček je dioptrie stejná jako u klasických čoček. Nosím obyčejné acuvue s dioptrií -2,50 ma pravé oko a -3,75 na levé oko. Díky za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den. Děkujeme za otázku. Dioptrie by se u čoček neměnila, ale klasické Acuvue Oasys nabízí dvě varianty zakřivení čoček. Nepíšete, jakou variantu nosíte, takže bychom Vám doporučili navštívit očního specialistu, který Vám provede odbornou aplikaci nových čoček. Budete pak mít jistotu, že Vám nové čočky budou příjemné. Kdyby Vám čočky Acuvue Oasys with Transitions náhodou nevyhovovaly a neměl byste na ně platný předpis od očního specialisty, bohužel bychom Vám nemohli uznat případnou reklamaci. Přejeme Vám hezký den.

Vančura

Opravdu jsou to moc příjemné čočky. Můžu doporučit!

Petr Lukáš

Dobrý den, čočky nosím cca rok a dokonale mi sedí. Teď jsem ale byl na kontrole a nově mi naměřili cylindr - pravé +2.00, cylindr -0,5 Osa 35°, levé + 1.75, cylindr -0,5 Osa 100°. Jaké čočky objednat? Předem díky za ochotu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoliv máte nově naměřený cylindr, je jeho hodnota prozatím nízká a budeme ji převádět na sféru. Tím pádem můžete zůstat u těchto čoček. Pro pravé oko tedy budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +1,75. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie +1,50. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Martin Průcha

Čočky mi vyhovují, mám nové hodnoty -3,50 a -3,25. Jaké si mám koupit? Díky moc.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete shodou okolností potřebovat pro obě oči čočky s hodnotou dioptrie -3,25. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Zuzka Pevná

Přidávám se ke spokojeným nositelům. Jsou perfektní.

Hynek

Dobrý den, čočky jsou perfektní. Nově mám naměřené hodnoty -4,50 a -5,75. můžete mi poradit, jaké čočky objednat? Díky a hezký den.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -4,25 a -5,25. V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Jarda

Pro mě jsou tyhle čočky jasná volba!

Vítek P.

Dobrý den, loni jsem tyhle čočky vyzkoušel a seděly mi. V oku netlačily. Zhoršil se mi teď zrak, nově mám na pravém oku -3,00 a na levém -3,50. Můžu takhle objednat? Předem díky za radu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dioptrické brýlové hodnoty se před nákupem kontaktních čoček upravují až od hodnoty -3,50 resp. +3,25. Na pravém oku budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,00, zde k úpravě nedojde. Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25. V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici. Hezký den.

Tom

👍 supr 👍

Kamila G.

Moc děkuji za rychlou odpověď. Čočky mám aplikované odborníkem, zapomněla jsem tuto informaci zmínit. Jen se mi nyní změnily dioptrie. S čočkami jsem dlouhodobě spokojená ;) Ještě jednou děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za doplnění informace. Jsme rádi, že Vám čočky vyhovují. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám odpovíme. Hezký den.

Kamila G.

Dobrý den, můžete mi poradit, s jakými hodnotami si objednat čočky? Pravé i levé oko -3,00. Předem děkuji za radu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Brýlové hodnoty se pro potřeby kontaktních čoček upravují až od -3,50 resp. +3,25 dioptrií. Ve Vašem případě ještě není nutné hodnoty upravovat a budete tedy potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,00. Rádi bychom Vás však upozornili, že byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Pokud si čočky vyberete sama bez odborné pomoci, nelze na čočky nebo jejich parametry uplatnit eventuální reklamaci. Pokud byste měla další otázky, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Robin Z.

Dobrý den, čočky jsem používal na podzim, přes zimu jsem nosil hlavně brýle. Rád bych se ale opět k těmto čočkám vrátil, byl jsem s nimi spokojen. Mám ovšem nové dioptrické hodnoty - pravé oko -3,50, levé oko -3,25. Poprosil bych o radu, jaké parametry čoček objednat nyní. Předem děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dioptrické hodnoty je nutné přepočítávat od hodnot -3,50, resp. +3,25. U pravého oka již dojde ke změně hodnoty, dioptrie levého oka zůstanou ještě beze změny. Shodou okolností tak budete pro obě oči potřebovat stejnou hodnotu dioptrií, a to -3,25. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Jana

Parádní čočky!

Věra Novotná

Dobrý den, čočky dlouho používám a jsem spokojená. Mám nový brýlový předpis - můžu poprosit o kontrolu? Děkuji PO -4,50 LO -4,00

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat pro pravé oko čočku s hodnotou dioptrie -4,25. Čočka pro levé oko bude mít hodnotu dioptrie -3,75. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Helena H.

Supr čočky. Konečně mě v práci z počítače nebolí oči. Poprosila bych o radu, jakou hodnotu dioptrií objednat, když mám nově naměřeno na obou očích -2,75. Předem díky.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ve Vašem případě ještě nedochází k úpravě a budete si moci objednat čočky dle brýlového předpisu - tedy s hodnotou dioptrií -2,75. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Tobiáš Levý

Zdravím, můžete mi poradit parametry pro čočky, prosím? PO -4,25, LO -3,75. Moc díky.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,00. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -3,50. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Michal Lipert

Dobrý den, nesetkali jste se s tím že by tyto čočky často praskaly? Nestalo se mi za skoro 25 let co nosím čočky že by mi čočka praskla, z poslední krabičky co jsem u Vás koupil mi to udělala již druhá čočka ihned po prvním dni nošení. Prostě začala z ničeho nic tlačit v oku a po vyjmutí jsem zjistil že ji kousek na hraně chybí, asi tak necelý milimetr.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Stížnosti na mechanické defekty těchto čoček se objevují velmi vzácně. Pakliže se Vám tato nepříjemnost stala už u druhé kontaktní čočky z jednoho balení, může jít o nějaký defekt z výroby. Pokud ještě máte použitou čočku, která vykazuje Vámi popsané nedostatky, prosím, vyfotografujte ji. Pořiďte k tomu rovněž fotografii balení a blistru čoček, kde jsou uvedeny parametry čoček a výrobní šarže. Tyto fotografie společně s popisem situace (včetně uvedeného počtu vadných čoček) odešlete na info@alensa.cz. V případě dalších dotazů, prosím, kontaktujte telefonicky naše zákaznické oddělení. Hezký den.

Jakub

Supr čočky

Lýdie Rádlová

Dobrý den, tyto čočky jsem nosila přes podzim/zimu před rokem a nyní bych je chtěla opět koupit. Od léta mám ale nové hodnoty dioptrií. Můžu požádat o přepočet pro čočky? Pravé -3,50, levé -3,25. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Přepočet se provádí až od dioptrií -3,50 resp. +3,25. Změna tedy proběhne pouze u hodnot pravého oka. Pro obě oči budete nyní potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,25. Pokud budete mít další otázky, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Ondřej V.

Dobrý den, nosím tyto čočky vždy v létě při sportovních aktivitách, hlavně na tenis a nemám s nimi večer oči tak unavené. Mohli byste mi, prosím, poradit, jakou hodnotu dioptrií nově objednat, když mi změřili na pravém oku -4,25 a na levém -3,75. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,00. Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,50. Pokud byste měl další otázku, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

David Novotný

Zdravím, čočky už dlouho nosim a nehodlám je měnit, po všech stránkách mi vyhovujou. Po kontrole mám naměřené nové hodnoty PO -3,50, LO -4,00. Poradíte mi nové hodnoty pro čočky prosím? Předem díky.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat pro pravé oko čočku s hodnotou dioptrie -3,25. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie -3,75. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Melánie

Příjemné čočky, o kterých celý den ani nevím. Jsou obzvlášť super při řízení!

Robert J.

Dobrý den, používám jednodenní silikon-hydrogelové čočky od stejného výrobce (zakřivení 8,50, průměr 14,20). Chtěl bych vyzkoušet tyto zabarvovací čočky, ale zakřivení i průměr se trochu liší. Je to problém? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů kontaktních čoček je povolená mezní odchylka ±0,20 mm. Teoreticky by tedy tyto rozdíly měly Vaše oči zpracovat. Čočky Acuvue Oasys with Transitions jsou rovněž silikon-hydrogelové a je velká pravděpodobnost, že Vám čočky budou vyhovovat. Každý ovšem reaguje na změny jinak. Nezapomeňte, že se jedná o čtrnáctidenní čočky a budete k nim potřebovat i roztok k péči. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout např. roztok Acuvue RevitaLens od stejného výrobce. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Petra Mladkova

Dobrý den, ráda bych se zeptala na čočky ACUVUE® OASYS with Transitions™. Dlouhé roky používám kontaktní čočky Air Optix (-1,5 obě oči, 8,6, 14.20). V posledních letech mi v čočkách vadí ostré světlo, zářivky a světlo z počítače. Tyto čočky se mi zadají jako řešení. Můžu vás poprosit o doporučení nebo zkušenosti. Předem děkuji Petra Mládková

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto kontaktní čočky umí reagovat na okolní světlo a zároveň umí blokovat část modrého světla, a tak by pro Vám tyto čočky mohly pomoci, ale problém, jako takový, čočky pravděpodobně nevyřeší. Primárně byste se měla nejprve obrátit na lékaře. Jedná se totiž o příznak, který může mít mnoho příčin a reálně nemusí s očima vůbec nesouviset. Světloplachost může být s projevem očního onemocnění, jako jsou například oční záněty rohovky, spojivky, řasnatého tělesa nebo duhovky. Světloplachost však může signalizovat i poruchu centrálního nervového systému, jako je meningitida. V případě, že světloplachost doprovází bolesti hlavy, otok víček, pocit cizího tělesa v oku nebo nadměrné slzení, je kontrola lékaře nezbytná. Pakliže jste vyšetření absolvovala a oční lékař nenašel žádný problém, pak je možné situaci řešit touto cestou. Správně byste však měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje. Pakliže se rozhodnete čočky zakoupit sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Nebo Vám z našeho sortimentu ještě můžeme nabídnout jednodenní čočky TopVue Blue Blocker. Jejich materiál má nažloutlý tón a rovněž filtruje část modrého světla, jehož nadmíra oči dráždí. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky nevyhovovaly, mohla byste službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Hezký den.
Andrea S.

Dobrý den, dlouhodobě nosím tyto čočky a vyhovují mi. Mám ale naměřené nové hodnoty OP -3,50, OL -4,00. Mohla bych poprosit o radu, jaké hodnoty čoček si objednat? Předem děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat kontaktní čočku s hodnotou dioptrie -3,25. Pro levé oko pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,75. Budete-li mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme. Přejeme Vám krásný den.

Simona Krotká

Dobrý den, čočky jsem vyzkoušela před pár měsíci a byla jsem spokojena. Teď jsem byla u lékaře a naměřil mi nové hodnoty PO -3,5, LO -2,5, mohla bych požádat o radu, jaké si mám objednat hodnoty? Nové balení si chci objednat už podle posledního měření. Předem děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete nově potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,25. U levého oka zůstane hodnota beze změny a budete tedy potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -2,50. Pokud byste měla další otázky, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Petr P.

Hodně jezdím autem a když mám tyhle čočky, oči nemám večer tak unavený. Nevěřil jsem tomu, dokud jsem je sám nevyzkoušel. Takže doporučuju.

Svobodová

Dekuji za odpoved. Je skoda, ze se nevyrabi i se zakrivenim 8,8. Chtela jsem je vyzkouset kvuli svetelne technologii, ale radeji zustanu u osvedcenych Oasys. Mejte hezky den. S.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Chápeme Vaše rozhodnutí. Hezký den.

Svobodová

Dobry den. Mela bych zajem o koupi techto cocek. Akorad mam otazku. Normalne si kupuji cocky se zakrivenim 8,8 (Acuvue Oasys) a tyto maji 8,4. Budou mi sedet??? Nebo musim mit cocky pouze se zakrivenim 8,8. Predem dekuji za odpoved.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Při volbě kontaktních čoček jsou u velikostních parametrů povolené mezdní odchylky ±0,20 mm od hodnoty naměřené očním specialistou. S tím, že důležitějším parametrem je zakřivení (BC), na kterém závisí to, jak dobře čočka kopíruje oko. Rozdíl 0,40 mm u zakřivení je v tomto případě již za povolenou odchylkou. Je velmi pravděpodobné, že o tolik menší zakřivení by způsobilo, že by Vás čočka v oku "škrtila". Proto bychom Vám od stejného výrobce doporučili spíše měsíční kontaktní čočky Acuvue Vita, které mají stejné velikostní parametry jako čočky Avuvue Oasys. Materiál je také silikon-hydrogelový a liší se pouze typem. V každém případě jde o re-aplikaci čoček, která by měla proběhnout pod dohledem očního specialisty. V případě, že se rozhodnete čočky přesto koupit, mějte prosím na paměti, že na nevhodný nákup nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jiřina Kročilová

To chápu s těmi optometristy. I tak jste mi hodně pomohli :-) Mějte krásný den.

Odpověď Zákaznický servis

Krásný den i Vám!

Jiřina Kročilová

Díky za doporučení shlédnutí videí na YouTube, asi rozdíl tak patrný není při tmavých očích, u modrých to bude asi trošku "hustý" ale i tak to zřejmě zkusím. Škoda, že není možné zakoupit třeba jen pár na test :-). Díky moc a hezký den

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, zkušební čočky jsou bohužel výsadou očních specialistů. Jako eshop nemůžeme odborně aplikovat čočky a tedy ani poskytovat zkušební čočky. Díky za pochopení a kdybychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Jiřina Kročilová

Dobrý den, moc děkuji za rychlou odpověď :-). Kupuji čočky se zakřivením 8,4, tím pádem byl asi neměl být problém. Ještě se zeptám, jestli jsem jako obyčejný uživatel schopná poznat ten malý rozdíl v propustnosti kyslíku? Zajímá mě to zabarvování, to funguje nějak jako taková ta zabarvovací skla v brýlích nebo jak si to představit? Děkuji Vám za ochotu

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za zpětnou reakci. Bohužel Vám nedokážeme předem říci, jak budou Vaše oči na tento rozdíl reagovat. Záleží na citlivosti očí. Je možné, že rozdíl vůbec nepocítíte, ale je zde i možnost, že to pro Vás bude znamenat jisté nepohodlí. I když je v prodyšnosti čoček rozdíl, hodnota je stále velmi vysoká. Efekt čoček je popsán v produktovém textu v části "Materiál a jeho vlastnosti?" a ano, dá se říci, že jde o stejný efekt jako u samozatmavovacích skel brýlí. Doporučujeme Vám shlédnout videa na YouTube, kde uvidíte zabarvování v praxi a uděláte si reálnou představu. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Jiřina Kročilová

Dobrý den, docela se mi zalíbily podle popisku tyto nové čočky. Je možné je srovnat s ACUVUE Oasys? Díky moc.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Dá se říct, že jde o totožné kontaktní čočky. Rozdíl mezi Acuvue Oasys with Transitions a Acuvue Oasys je v dostupnosti zakřivení (Acuvue Oasys with Transitions pouze 8,40) a dále drobný rozdíl v propustnosti kyslíku. Oba typy čoček jsou ale vyrobeny z totožného materiálu. Samozřejmě se čočky liší především samozabarvovacím efektem, který mají pouze tyto Acuvue Oasys with Transitions. Pokud budete mít další otázky, napište nám, zatím Vám přejeme hezký den.