Air Optix Aqua Multifocal (3 čočky)

539 Kč
92% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pátek 3.2. vyberte parametry
Přidat do objednávky 199 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč   
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 229 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Kontaktní čočky Air Optix Aqua Multifocal

Výrobce Alcon ukončil výrobu Air Optix Aqua Multifocal a představil novou verzi Air Optix plus HydraGlyde Multifocal. V případě nedostupnosti staré verze expedujeme novou verzi za stejnou cenu. Alcon doporučuje přechod na novou verzi bez konzultace s očním specialistou.

AIR OPTIX™ AQUA MULTIFOCAL od společnosti Alcon umožňují ostré a pohodlné vidění na všechny vzdálenosti a umožňují pohodlné a zdravé nošení čoček presbyopickým pacientům. Jedná se o měsíční kontaktní čočky s denním režimem nošení. Nová technologie Precision Transition Design zajišťuje ostré vidění na všechny vzdálenosti.

Komfort nošení

Začleněný zvlhčující systém AQUA lubrikuje kontaktní čočku, uchovává zvlhčení po celý den a podporuje pohodlí po celou dobu nošení kontaktních čoček. Čočky mají také až 5x vyšší propustnost pro kyslík než hydrogelové kontaktní čočky a v porovnání s jinými silikon-hydrogelovými multifokálními čočkami a hydrogelovými čočkami poskytují čočky AIR OPTIX™ AQUA MULTIFOCAL nejvyšší dostupnou propustnost pro kyslík.

Dostupné také v balení po 6 kusech.Pokud jde o propustnost kyslíku těchto čoček, možná vás zajímá, proč je rozdíl mezi hodnotami zde v tabulce parametrů a na vaší krabičce kontaktních čoček Air Optix. Nejedná se o chybu, čísla jsou správně: Na našem webu uvádíme číslo vyjadřující propustnost kyslíku v závislosti na tloušťce čočky (Dk/t). Toto číslo vzniká vydělením hodnoty propustnosti kyslíku čočky (Dk) hodnotou tloušťky čočky (t). Většina výrobců kontaktních čoček uvádí právě hodnotu Dk/t, kterou vidíte i na našich stránkách. Na krabičce vašich čoček Air Optix může být nicméně uvedena hodnota Dk.

Parametry produktu - Air Optix Aqua Multifocal (3 čočky)

Výrobce: Alcon
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Adice: +1.00, +2.00, +2.50
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 138 Dk/t
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 33%
Název produktu: Air Optix Aqua Multifocal
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Vyrobeno z: Lotrafilcon B
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

92%
155 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Friedlová Jana

1. dobrý den, jak se přepočítají brýlové čočky na čočky kontaktní 2. jedno oko+ 6 dioptrií na dálku a na blízko +8 3. druhé oko +6,75 a na dálku a na blízko +8,75 ------------------------------------------------------------

Odpověď Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Jano, děkujeme za otázku. Pro nákup kontaktních čoček je nejprve potřeba Vaše brýlové hodnoty upravit. Pro oko, které má Vámi udané hodnoty na dálku +6 dioptrií a na blízko +8 dioptrií, budete potřebovat kontaktní čočky s hodnotou dioptrie +6,50 a adice +2,50. Pro druhé oko, u kterého uvádíte hodnotu dioptrie na dálku +6,75 a na blízko +8,75, vyberte čočky s hodnotou dioptrie +7,25 a adice +2,50. Hodnoty Vašich dioptrií už přesahují klasický rozsah a z našeho sortimentu Vám proto můžeme nabídnout pouze multifokální čočky Proclear Multifocal XR s rozšířeným rozsahem. Čočky Proclear Multifocal XR pracují navíc s dominancí oka (D, N), tuto informaci by Vám měl sdělit lékař. Vzhledem k vyšším hodnotám dioptrií bychom Vám doporučili před nákupem čoček navštívit očního specialistu. Na této mapě si můžete vyhledat nejbližšího specialistu, který spolupracuje se společností CooperVision, výrobcem těchto čoček. Služba bývá zpravidla zpoplatněna, je to ovšem investice, která se Vám vyplatí. Oční specialista může v případě potřeby upravit dioptrické hodnoty a zohlednit Vaše potřeby. Pokud se rozhodnete čočky objednat bez doporučení očního specialisty, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatňovat reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.