Air Optix EX (3 čočky)

539 Kč
96% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 3.4. vyberte parametry
Přidat do objednávky 179 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
179 Kč

Jiná balení:

Osobní odběr (1–2 dny) Zdarma
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč   
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Air Optix EX

Kontaktní čočky Air Optix EX jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového typu a nositelům nabízí až neuvěřitelnou prodyšnost. Propustnost kyslíku těchto měsíčních čoček je 175 DK/t. Díky této vysoké prodyšnosti jsou čočky výrobcem Alcon doporučeny i pro kontinuální a prodloužené nošení. Nezapomeňte však, že tento způsob nošení musí nejprve schválit oční specialista. Dodržujte doporučení svého lékaře a dbejte na zdraví svých očí.

Čočky pro náročný životní styl

Alcon své kontaktní čočky Air Optix EX prezentuje jako čočky vhodné pro nositele s velmi náročným životním stylem; čočky jsou velmi odolné a zároveň pohodlné. Během uspěchaných dnů jistě oceníte i lehké manipulační zabarvení materiálu, které vám usnadní zacházení s čočkami.

Technologie SmartShield

Povrch čoček je ošetřen technologií SmartShield, díky které jsou kontaktní čočky dokonale hladké a neulpívají na jejich povrchu nežádoucí nečistoty. Organická i anorganická depozita tedy nebudou ovlivňovat kvalitu vidění ani pohodlí pří nošení.Pokud jde o propustnost kyslíku těchto čoček, možná vás zajímá, proč je rozdíl mezi hodnotami zde v tabulce parametrů a na vaší krabičce kontaktních čoček Air Optix. Nejedná se o chybu, čísla jsou správně: Na našem webu uvádíme číslo vyjadřující propustnost kyslíku v závislosti na tloušťce čočky (Dk/t). Toto číslo vzniká vydělením hodnoty propustnosti kyslíku čočky (Dk) hodnotou tloušťky čočky (t). Většina výrobců kontaktních čoček uvádí právě hodnotu Dk/t, kterou vidíte i na našich stránkách. Na krabičce vašich čoček Air Optix může být nicméně uvedena hodnota Dk.

Parametry produktu - Air Optix EX (3 čočky)

Výrobce: Alcon
Zakřivení: 8.60, 8.40
Velikost balení: 3 čočky
Průměr: 13.80
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 175 Dk/t
Množství vody: 24%
Vyměnit za: 30 dní
Název produktu: Air Optix EX
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Vyrobeno z: Lotrafilcon A
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

96%
200 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Michal Lipert

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi těmito čočkami a klasickými Alcon Night & Day Aqua? Podle parametrů vypadají shodně. Děkuji za informaci. Michal Lipert

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, uvedené čočky mají shodné parametry. Kontaktní čočky Air Optix EX byly uváděny na trh jako nástupce čoček Air Optix Night and Day. Zatím ovšem k plné náhradě nedošlo a na trhu jsou k dostání obě varianty. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme Vám krásný den.