Air Optix plus HydraGlyde (6 čoček)

579 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 7.2. vyberte parametry
Přidat do objednávky 179 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
179 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč   
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 229 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Kontaktní čočky AIR OPTIX plus HydraGlyde

Air Optix plus HydraGlyde (6 čoček) je úspěšným nástupcem Air Optix Aqua se zdokonalenými funkcemi, zvýšenou úrovní pohodlí a novou technologií HydraGlyde Moisture Matrix. Vyzkoušejte právě teď.

Důležité, abyste věděli, že při přechodu z kontaktních čoček Air Optix Aqua na Air Optix plus HydraGlyde není zapotřebí nový předpis.

Air Optix plus HydraGlyde nabízíme také v balení po 3 kusech.

Klíčové výhody Air Optix Plus HydraGlyde:

  • Nabízí širší rozsah dioptrií (od -12,00 do +8,00).
  • Technologie HydraGlyde Moisture Matrix, která poskytuje delší zvlhčení.
  • Technologie SmartShield, která chrání čočku před usazováním nečistot.
  • Zvýšený komfort pro vaše oči.
  • 5x větší propustnost kyslíku než u předchozí generace měkkých kontaktních čoček pro zdravé oči.Pokud jde o propustnost kyslíku těchto čoček, možná vás zajímá, proč je rozdíl mezi hodnotami zde v tabulce parametrů a na vaší krabičce kontaktních čoček Air Optix. Nejedná se o chybu, čísla jsou správně: Na našem webu uvádíme číslo vyjadřující propustnost kyslíku v závislosti na tloušťce čočky (Dk/t). Toto číslo vzniká vydělením hodnoty propustnosti kyslíku čočky (Dk) hodnotou tloušťky čočky (t). Většina výrobců kontaktních čoček uvádí právě hodnotu Dk/t, kterou vidíte i na našich stránkách. Na krabičce vašich čoček Air Optix může být nicméně uvedena hodnota Dk.

Parametry produktu - Air Optix plus HydraGlyde (6 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 138 Dk/t
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 33%
Název produktu: Air Optix plus HydraGlyde
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Vyrobeno z: Lotrafilcon B
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
177 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (8)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Denisa Zavadilová

Dobrý den, je možné u těchto čoček využít Garanci vrácení peněz v případě, že mi nebudou vyhovovat? Děkuji za odpověd.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Službou Garance vrácení peněz disponují pouze vybraná balení čoček TopVue. V současné době také běží časově omezená akce Garance spokojenosti u čoček Acuvue Oasys 1-Day a Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism. V případě jakýchkoliv dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
blažena dortová

První komentář jsem omylem poslala nedopsaný, omlouvám se. opíši nález od oční lékařky, aby se nestalo, že objednám špatně, děkuji za pochopení VOP 6/9,5 v KČ +1,25 J.č.1 s korekcí VOL 6/6 v KČ +0,75 J.č.1 s korekcí ARM:OP. +2,25 se rovná -0,5cyl/78 OL +1,75 se rovná -0,5 cyl./98 Omlouvám se, nešlo mi napsat rovnítko, naučím se, děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Rozvíjí se u Vás poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Zatím však máte cylindrické hodnoty příliš nízké bude nutné je převést na sféru. Ke korekci zraku tak pro Vás tyto čočky budou dobré. Pokud máte před cylindrickými hodnotami =, pak je jedná o minusovou hodnotu. Po přepočtu budete ke korekci pravého oka potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +2,00 a ke korekci levého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +1,50. Jestliže čočky nemáte odborně aplikované nebo vyzkoušené, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nelze uplatnit reklamaci. V případě, že chcete čočky přesto vyzkoušet, můžete zvolit i menší balení po 3 čočkách. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
blažena dortová

Za 6 kusů čoček se mi líbí cena, potřebuji na každé oko jiné, proto dvě balení, ale různé.

Natálie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mi pomůžete s výběrem čoček. Nosím dioptrie -2,45 a chci se zeptat...jake dioptrie u cocek si mam objednat a zda hraje roli i cylindr, ktery mam na pravem oku? Dekuji moc!

Odpověď Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za otázku. Výběr kontaktních čoček se neodvíjí pouze od naměřených parametrů. Zda hraje cylindr roli záleží na jeho hodnotě. Napište nám tedy prosím víc informací - hodnotu cylindru a také to, zda máte s nějakým typem čoček už zkušenost. Zatím Vám přejeme hezký den.

Monika

Dobrý den.chci si objednat u vás čočky Air optix plus HydraGlyde.Mám tyto parametry ...PWR -3,BC8,7;DIA14,5;CYL-0,75;AXIS090. PWR-2;BC 8,7;DIA 14,5;CYL-0,75;AXIS 090. Můžete mi pomoci s objednávkou. ?děkuji Pavelkova

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. Pravděpodobně hledáte čočky Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism. PWR označuje dioptrii, CYL je cylindr, AXIS osa. DIA označuje průměr čočky a BC je zakřivení čočky. Při objednání zadáte své parametry, a protože máte pro každé oko jiné hodnoty, doporučujeme Vám kliknout na "vybrat parametry i pro druhé oko". Pokud budete mít s vytvoření objednávky jakékoli problémy, kontaktujte náš zákaznický servis na tel. čísle + 420 226 292 895. Přejeme Vám hezký den.
Michal F.

Dobrý den, mají tyto čočky indikátor rub a líc podobně jako mají třeba čočky Nigh&Day? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Tyto kontaktní čočky indikátor nemají. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Dita N.

Dobrý den, poslední dobou se mi stává, že mám pri nošení čoček zarudlé a suché oči, obzvlášť v druhé polovině dne. Dalším problémem je, že občas najednou rozmazaně do dálky vidím. Chěla jsem se zeptat, zda existuje nějaká alternativa?

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za komentář. Stejně jako celé tělo, tak i oči prochází neustálým vývojem. Je možné, že Vašim očím přestává vyhovovat materiál těchto kontaktních čoček, nebo Vaše oči přestávají produkovat dostatečné množství slz. Můžete vyzkoušet zvlhčovat kontaktní čočky očními kapkami, které zklidní a současně zvlhčí Vaše oči. Pokud obtíže budou přetrvávat, můžeme Vám z našeho sortimentu nabídnout kontaktní čočky TopVue Air, u kterých navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám ani tyto kontaktní čočky nevyhovovaly, můžete službu využít a nepřijdete o vloženou investici. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.
Josef K.

Super čočky