Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (3 čočky)

526 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pátek 31.3. vyberte parametry
Přidat do objednávky 179 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
179 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) Zdarma
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč   
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal jsou kontaktní čočky pro korekci presbyopie neboli stařecké vetchozrakosti. Jsou to měsíční multifokální čočky od společnosti Alcon vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu s vysokou propustností kyslíku. Materiál má světle modré manipulační zabarvení.

Odolný materiál s komplexem HydraGlyde

Materiál kontaktních čoček Air Optix plus HydraGlyde Multifocal je vytvořen tak, aby vám poskytl celých 30 dnů pohodlného nošení. Důležitou složku stvoří zvlhčující komplex látek nazvaný HydraGlyde®. Ten v čočce uzamyká vodu, takže čočky jsou neustále příjemně vlhké a v oku příjemné. Tuto vlastnost multifokálních čoček Air Optix plus HydraGlyde Multifocal jistě oceníte především, pokud patříte mezi nositele s citlivýma očima a nebo řešíte syndrom suchého oka.

Dalším velkým plusem těchto měsíčních čoček je technologie SmartShield®. Na povrchu čočky vytváří ochranný štít, který brání nečistotám usazovat se na čočce. Žádný typ depozit nebude narušovat pohodlné nošení a materiál se tak stává odolnější.

Kombinace dioptrických zón

Multifokální čočky Air Optix plus HydraGlyde Multifocal jsou zkonstruovány tak, že oko může hladce a plynule přecházet mezi jednotlivými zónami. Jednotlivé dioptrické zóny se starají o to, abyste viděli ostře a bez problémů na dálku, střední vzdálenost i na blízko.

Kontaktní čočky Air Optix plus HydraGlyde Multifocal jsou dostupné také v balení po 6 čočkách.Pokud jde o propustnost kyslíku těchto čoček, možná vás zajímá, proč je rozdíl mezi hodnotami zde v tabulce parametrů a na vaší krabičce kontaktních čoček Air Optix. Nejedná se o chybu, čísla jsou správně: Na našem webu uvádíme číslo vyjadřující propustnost kyslíku v závislosti na tloušťce čočky (Dk/t). Toto číslo vzniká vydělením hodnoty propustnosti kyslíku čočky (Dk) hodnotou tloušťky čočky (t). Většina výrobců kontaktních čoček uvádí právě hodnotu Dk/t, kterou vidíte i na našich stránkách. Na krabičce vašich čoček Air Optix může být nicméně uvedena hodnota Dk.

Parametry produktu - Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (3 čočky)

Výrobce: Alcon
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 138 Dk/t při -3.00 Dpt
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 33%
Název produktu: Air Optix plus HydraGlyde Multifocal
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Adice: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), MED (MAX ADD +2.00)
Vyrobeno z: Lotrafilcon B
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

98%
493 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Neumanova Růžena

Dobrý den , mám dioptrie levé oko -4,25, atd +1 a pravé -5, add+1. Prosím o radu, jaké kontaktní čočky si koupit děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Před nákupem kontaktních čoček je nutné brýlový předpis upravit. Pro výpočet adice však potřebujeme znát kompletní brýlový zápis, tedy Vaše hodnoty na dálku i na blízko. Rádi bychom Vás upozornili, že korekce zraku multifokálními čočkami je složitější a doporučujeme nejprve čočky vybrat s očním specialistou. Ten Vám na základě měření a Vašich potřeb navrhne kontaktní čočky. Leckdy dojde i na úpravu dioptrických hodnot. Pokud se rozhodnete vybrat si čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Rádi Vám však přepočet uděláme a poradíme hodnoty pro nákup čoček. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Lada Staveníková

Dobrý den , byly mi naaplikovány multifokální čočky a za 3 měsíce nošení mi připada , že potřebuji více dioptríí, je to možné? S čočkama si nasadím i brýle a vidím lépe, znamená to že v čočkách jsou nízké dioptrie? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Ano, i za tak krátkou dobu se mohly dioptrie změnit. Doporučujeme Vám navštívit kontaktologa a problém s ním konzultovat. Pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.