Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (3 čočky)

595 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 16.7. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč 179 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (3 čočky)

Výrobce: Alcon
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 138 Dk/t při -3.00 Dpt
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 33%
Název produktu: Air Optix plus HydraGlyde Multifocal
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Adice: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), MED (MAX ADD +2.00)
Vyrobeno z: Lotrafilcon B
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
47 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Ladislava

Dobrý den chtěla bych se zeptat pokud nosím brýle na dálku pravé oko 2,00 a edice 4,5 a levé oko 1,5 a edice 4,00 jaké bych měla mít multifokální čočky. Děkuji za odpověd.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Abychom předešli nedorozumění, rádi bychom Vás požádali o kopii (fotografii) brýlového předpisu. Zašlete nám ji prosím na e-mail info@alensa.cz. Velmi rádi Vám poté poradíme. Mějte však prosím na paměti, že každá re-aplikace čoček by měla probíhat pod odborným vedením očního specialisty. Ten Vám na základě parametrů očí, ale i Vašich požadavků vybere vhodné čočky. Podle zkoušky pak může doladit korekci nebo změnit čočky tak, aby Vám vše dokonale vyhovovalo. Mohli bychom Vám nabídnout služby našich optik v Praze nebo Brně. V případě jakýchkoliv dalších otázek jsme Vám k dispozici. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Jaromír Belžík

dobrý den chtěl bych se zeptat pokud je hodnota adice 2,25 a v nabídce je adice 2,00 a 2,50 kterou variantu tedy zvolit , naměřené hodnoty jsou -2,75add 2,25

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto čočky mají adici low, medium a high. Pokud máte hodnotu adice +2,25, pak byste teoreticky měl mít čočky s hodnotou adice HI (MAX ADD +2.50). Správně byste však měl mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Jestliže se chystáte čočky zkoušet sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měl další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Luděk Plachký

Dobrý den, prošel jsem poměrně zdlouhavým výběrem a zkoušením různých čoček abych zjistil, že tento typ očních čoček mi vyhovuje nejlépe. U pravého oka to mám jednoduché PWR +1,25, ADD +2,5(High) a tyto si u Vás objednat mohu. Levé oko je komplikovanější z důvodu astigmatismu. Zatím jsem zkoušel PWR +1,50, ADD +2,50 a i když na čtení funguje na dálku mám obraz rozmazaný. Chtěl bych se zeptat zda u Vás lze na zkoušku objednat čočka PWR+1,50, CYL -75, AX 180, ADD +2,50. Pokud by to šlo a fungovalo objednával bych si čočky u Vás. Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Zkušební, resp. diagnostické kontaktní čočky bohužel nemáme k dispozici. Chcete-li čočky vyzkoušet, vřele bychom Vám doporučili navštívit očního specialistu. Ten Vám dle parametrů očí, Vašich potřeb a preferencí vybere vhodné čočky. Navíc u multifokálních čoček dochází velmi často k úpravě teoretických hodnot tak, aby Vám korekce vyhovovala. Korekce zraku multifokálními čočkami je pro mozek náročná a je skutečně vhodnější Vaši situaci řešit s odborníkem. Obzvlášť když máte na levém oku kombinovanou vadu - presbyopii s astigmatismem. Tuto vadu korigují multifokální torické čočky a mohli bychom Vám nabídnout pouze Proclear Multifocal Toric. Pokud si čočky vyberete sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit eventuální reklamaci. V případě zájmu můžete využít služeb našich optik v Praze nebo Brně. Na webu si lze jednoduše zarezervovat termín návštěvy. Pokud byste měl další otázku, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
ROMANA

Dobrý den. 3 čočky v balení jsou na jeden měsíc a nebo na tři měsíce?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. V tomto balení jsou 3 čočky, frekvence výměny čočky je stanovena na 30 dnů. Pokud máte balení 3 čoček pro jedno oko, vystačí Vám toto balení na 3 měsíce. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Neumanova Růžena

Dobrý den , mám dioptrie levé oko -4,25, atd +1 a pravé -5, add+1. Prosím o radu, jaké kontaktní čočky si koupit děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Před nákupem kontaktních čoček je nutné brýlový předpis upravit. Pro výpočet adice však potřebujeme znát kompletní brýlový zápis, tedy Vaše hodnoty na dálku i na blízko. Rádi bychom Vás upozornili, že korekce zraku multifokálními čočkami je složitější a doporučujeme nejprve čočky vybrat s očním specialistou. Ten Vám na základě měření a Vašich potřeb navrhne kontaktní čočky. Leckdy dojde i na úpravu dioptrických hodnot. Pokud se rozhodnete vybrat si čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Rádi Vám však přepočet uděláme a poradíme hodnoty pro nákup čoček. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Lada Staveníková

Dobrý den , byly mi naaplikovány multifokální čočky a za 3 měsíce nošení mi připada , že potřebuji více dioptríí, je to možné? S čočkama si nasadím i brýle a vidím lépe, znamená to že v čočkách jsou nízké dioptrie? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Ano, i za tak krátkou dobu se mohly dioptrie změnit. Doporučujeme Vám navštívit kontaktologa a problém s ním konzultovat. Pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.