Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 čoček)

1 139 Kč
80%
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 2.3. Today vyberte parametry
Přidat do objednávky
217 Kč
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
1 139 Kč
Výhodné balíčky:
Dárek zdarma v ceně až 399 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal jsou kontaktní čočky pro korekci presbyopie neboli stařecké vetchozrakosti. Jsou to měsíční multifokální čočky od společnosti Alcon vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu s vysokou propustností kyslíku. Materiál má světle modré manipulační zabarvení.

Odolný materiál s komplexem HydraGlyde

Materiál kontaktních čoček Air Optix plus HydraGlyde Multifocal je vytvořen tak, aby vám poskytl celých 30 dnů pohodlného nošení. Důležitou složku stvoří zvlhčující komplex látek nazvaný HydraGlyde®. Ten v čočce uzamyká vodu, takže čočky jsou neustále příjemně vlhké a v oku příjemné. Tuto vlastnost multifokálních čoček Air Optix plus HydraGlyde Multifocal jistě oceníte, především pokud patříte mezi nositele s citlivýma očima a nebo řešíte syndrom suchého oka.

Dalším velkým plusem těchto měsíčních čoček je technologie SmartShield®. Na povrchu čočky vytváří ochranný štít, který brání nečistotám usazovat se na čočce. Žádný typ depozit nebude narušovat pohodlné nošení a materiál se tak stává odolnější.

Kombinace dioptrických zón

Multifokální čočky Air Optix plus HydraGlyde Multifocal jsou zkonstruovány tak, že oko může hladce a plynule přecházet mezi jednotlivými zónami. Jednotlivé dioptrické zóny se starají o to, abyste viděli ostře a bez problémů na dálku, střední vzdálenost i na blízko.

Kontaktní čočky Air Optix plus HydraGlyde Multifocal jsou dostupné také v balení po 3 čočkách.Pokud jde o propustnost kyslíku těchto čoček, možná vás zajímá, proč je rozdíl mezi hodnotami zde v tabulce parametrů a na vaší krabičce kontaktních čoček Air Optix. Nejedná se o chybu, čísla jsou správně: Na našem webu uvádíme číslo vyjadřující propustnost kyslíku v závislosti na tloušťce čočky (Dk/t). Toto číslo vzniká vydělením hodnoty propustnosti kyslíku čočky (Dk) hodnotou tloušťky čočky (t). Většina výrobců kontaktních čoček uvádí právě hodnotu Dk/t, kterou vidíte i na našich stránkách. Na krabičce vašich čoček Air Optix může být nicméně uvedena hodnota Dk.

Parametry produktu
Výrobce: Alcon
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 138 Dk/t při -3.00 Dpt
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 33%
Název produktu: Air Optix plus HydraGlyde Multifocal
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Adice: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), MED (MAX ADD +2.00)
Vyrobeno z: Lotrafilcon B
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano

Hodnocení

80%
0x
0x
0x
0x
0x
Hodnotit
100%

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?

noc

alena holá

Děkuji za odpověd speciallista oční mi je doporučil ale neřekl zda je můžu mít i v noci . Takže když jsou na noc tak můžu. Alena

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. I když jsou kontaktní čočky výrobcem pro kontinuální nošení schváleny, raději se o tom se svým očním specialistou poraďte. Čočky je možné nosit i na principu denního nošení – tedy s každodenním večerním vyjmutím čočky a čištěním. Pro někoho je tento způsob vhodnější. Proto by bylo dobré si tuto skutečnost se specialistou ujasnit. Pokud pro Vás budeme moci něco udělat, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

noc

alena holá

dobrý den můžu tyto čočky nechat na noc s tím že je musím vyndat jak často 1 tydně .... Děkuji za odpověd Alena Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 čočky) Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 čočky) Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 čočky) Air Optix plus HydraGlyde Multifocal

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Tyto kontaktní čočky jsou výrobcem schváleny pro kontinuální nošení. Je možné nosit je nepřetržitě celých 30 dnů. Tento způsob nošení by Vám ale měl schválit Váš oční specialista, protože kontinuální nošení vhodné pro každého. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Česká pošta PPL Zásilkovna