Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 čoček)

1 141 Kč
100% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 22.7. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč 179 Kč
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
1 141 Kč
Dárek zdarma v ceně až 199 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 138 Dk/t při -3.00 Dpt
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 33%
Název produktu: Air Optix plus HydraGlyde Multifocal
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Adice: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), MED (MAX ADD +2.00)
Vyrobeno z: Lotrafilcon B
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
113 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (15)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Milan Plotnárek

Dobrý den .Prosím o konzultaci ohledně multifokálních kontaktních čoček.Mam brýle na dalku +4,5 a na blízko(čtení) +6,0. Jaké si mám pořídit multifokální kontaktní čočky -dioptrie a adice.Deluji moc . Plotnárek Milan

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jak jsme již uvedli u Vašeho posledního dotazu, brýlové dioptrické hodnoty je nutné nejprve upravit a následně z nich vypočítat hodnotu adice. Ke korekci zraku byste tak měl teoreticky mít čočky s hodnotou dioptrie +4,75 a adice +1,75 v případě těchto konkrétních čoček by to byla adice MED (MAX ADD +2.00). Správně byste měl mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Pokud bydlíte v Praze nebo Brně, můžete využít odborné aplikace čoček v našich optikách. Jestliže budete hledat čočky sám, berete na sebe veškerá zdravotní i ekonomická rizika, protože nevhodně vybrané čočky není možné vrátit ani je reklamovat. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Renata Poborská

Dobrý den, prosím o radu, potřebovala bych silnější dioptrie na blízko. Současné hodnoty čoček mám PWR +0,75, ADD+1,50, BC 8,6, DIA14,0

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Progres je u presbyopie naprosto běžný. Teoreticky by se měla navýšit jen hodnota adice, ale změna může být větší. Jestliže máte pocit, že Vám současné dioptrické hodnoty již nestačí, zajděte si přeměřit zrak. Bez nově naměřených hodnot není možné doporučit vhodné dioptrické hodnoty pro nákup čoček. U presbyopie je rovněž velmi časté, že teoretické hodnoty nemusejí odpovídat reálným potřebám klienta. Proto by každá úprava dioptrických hodnot měla proběhnout pod dohledem očního specialisty, který Vám v případě potřeby může dioptrické hodnoty upravit tak, aby Vám byla korekce zraku maximálně komfortní. Jakmile budete mít čočky odborně aplikované, můžete opět nakupovat na internetu bez obav ze ztráty investice. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

ota

Dobrý den, prosím o radu , jaké zvolit nejvhodnější multifocální kontaktní čočky : naměřené hodnoty pravé oko +4,75 -0,50 12°. levé oko +3,75 -0,25 172° Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro výpočet adice a určení vhodných dioptrických hodnot pro multifokální čočky bychom potřebovali brýlové hodnoty na dálku i blízkou vzdálenost. Pokud nám poskytnete kompletní dioptrický zápis, rádi pro Vás výpočet uděláme. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Dana Líznerová

Dobrý den,již píši podruhé ale zatím jsem nedostala odpověď.Mám dioptrie na blízko + 3,50 a na dálku+1,00.Můžete mi prosím poradit jaké hodnoty mám zadat u multifokálních čoček air optix?Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za další komentář. Velmi se omlouváme za prodlevu s odpovědí. Odpověď naleznete u Vašeho prvního komentáře. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Dana Líznerová

Dobrý,den chtěla bych se zeptat jaké hodnoty mám zadat u air optix multifokal,mám na blízko +3.5 a na dálku +1.0 dioptrie.Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu budete ke korekci zraku potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +1,00 a adice +2,75 v případě těchto kontaktních čoček HI (MAX ADD +2,50). Správně byste však měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Oční specialista může teoretické dioptrické hodnoty upravit tak, aby byla korekce dané osobě maximálně komfortní. Vyhnete se tak nevhodné investici, kterou by se nákup na internetu mohl stát. Hezký den.

Lucie Karafová

Dobrý den, prosím o radu , jaké zvolit nejvhodnější multifocální kontaktní čočky : mám na dálku na obě oči dioptrie -3,00 a na blízko na pravé oko 1,50 , na levé oko 1,25. Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu budete ke korekci obou očí potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,00 a adice +1,50 v případě těchto čoček MED (MAX ADD +2,00). Korekce multifokálními čočkami je již pro mozek poměrně obtížná, a tak Vám doporučujeme před nákupem na internetu odbornou aplikaci čoček. Oční specialista Vám může v případě potřeby upravit dioptrické hodnoty tak, by pro Vás byla korekce komfortní. Pakliže se rozhodnete čočky vyzkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Olga

Dobry den. Prosim radu, chci zmenit typ čoček jake hodnoty zvolit u těchto? Zakřiveni oka na receptu mam 8,6, pruměr 14,3 Dioptrie dálka pravé -3,25 cilindr -0,25 105stupňu Levé -1,75 cilindr -0,25 40stupňu Blizko pravé -1,5 cil -0,25 105st Blizko pravé : plan cil-0,25 40st Děkuji moc za odpověd

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Na úvod bychom Vás rádi upozornili, že korekce zraku multifokálními čočkami je složitější, může trvat až měsíc, než si na čočky mozek přivykne. Vřele proto doporučujeme takový druh korekce konzultovat s očním specialistou. Zpravidla se jedná o placenou službu, vyhnete se tak ovšem zdlouhavému a finančně náročnému hledání vyhovujících čoček. Oční specialista Vám doporučí čočky dle naměřených hodnot, vezme v úvahu Vaše preference a potřeby a nezřídka kdy upraví i hodnotu dioptrií. Navíc se u Vás začíná projevovat astigmatismus. Prozatím jsou sice hodnoty cylindrů nízké a do převodu se nepromítnou, je však možné, že korekci zraku ovlivní. Oční specialista může ihned reagovat na Vaše připomínky a čočky dle toho upravit. Rozhodnete-li se čočky pořídit sama, bez odborné konzultace, mějte na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Čočky jsou při reklamaci posílány výrobci k posouzení a ten si vždy vyžádá potvrzení o odborné aplikaci kontaktních čoček. Pokud si chcete čočky vybrat sama, jsou tyto čočky vzhledem k uvedeným parametrům možnou alternativou. Zakřivení odpovídá hodnotě naměřené specialistou a průměr se vejde do povolené mezní odchylky ±0,20 mm. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -3,25 a adice +1,75 (v případě těchto čoček tedy zvolíte možnost MED). Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,75 a adice +1,75 (v případě těchto čoček tedy zvolíte opět možnost MED). Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

ota

Dobrý den taky Vás chci požádat o radu. Naměřené dioptrické hodnoty u optika pravé oko + 4,75 , levé oko +3,75. Jakou hodnotu zvolit u objednávky. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Air Optix plus HydraGlyde Multifocal jsou čočky určené ke korekci presbyopie a abychom Vám mohli vypočítat hodnotu adice, potřebovali bychom znát hodnotu dioptrie do dálky i na blízkou vzdálenost. Protože uvádíte jen jednu hodnotu dioptrie, předpokládáme, že sháníte klasické sférické čočky Air Optix plus HydraGlyde. Brýlové dioptrické hodnoty bude nutné pro nákup čoček upravit. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +5,00 a ke korekci levého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +4,00. Protože se jedná o měsíční čočky, budete k čočkám potřebovat i roztok, se kterým budete o kontaktní čočky pečovat např. Gelone. Správně byste ale měl mít kontaktní čočky před nákupem odborně aplikované. Vyvarujete se tak nevhodné investici, kterou by se mohl nákup na internetu stát. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jana Vašíčková

Dobrý den, prosím radu. Nějak pořád nechápu co je to Adice. Mám -2,75 na dálku a naměřeno u optika +1,25 na čtení. Co teda zvolit za Adici ? Děkuji Jana

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Adice je jednoduše přídavek na blízko v dioptrické zóně. Popíšeme Vám optiku multifokální čočky pro lepší představu. Plocha čočky má po obvodu různé různé dioptrické hodnoty. Při pohledech do dálky nebo na blízkou vzdálenost je totiž oko pokaždé v jiné poloze, a proto jsou dioptrické zóny umístěny tak, aby nositel čoček viděl ostře na všechny vzdálenosti. Pokud jste doposud nikdy multifokální čočky neměla, doporučujeme Vám nejprve odbornou aplikaci čoček u očního specialisty. Vyhnete se tak nevhodné investici, protože na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme.

Marek

Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o radu potřebují zvětšit hodnotu na čtení.Teď si pořizují +1,25,ADD +2.00 Dálka zůstane ale na čtení lehce zvětšit.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Abychom Vám mohli správně poradit, potřebovali bychom znát naměřené hodnoty od očního specialisty, které nebudou starší než 1 rok. Bez konkrétních hodnot není možné vypočítat adici a odhadem to není možné řešit. Korekce zraku by pak nebyla správná. Jakmile budete mít v ruce naměřené hodnoty, velmi rádi Vám poradíme. Budete-li mít další otázku, neváhejte se na nás obrátit. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Jaroslava Novakova

Dobrý den také potřebuji poradit s doplněním hodnot .Na dálku +1,5 čtení 3,70.Děkuji Jarka.N

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Za předpokladu, že jsou obě Vaše hodnoty ze zápisu s plusovým znaménkem, budete pro nákup čoček zadávat hodnotu dioptrie +1,50 a adice HI (MAX ADD +2,50). Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Alena Thomasovå

Dobry den,doplňuji hodnoty dioptrii, na dálku + 1.5 a na čtení + 2.75..děkuji Thomasová

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za dioptrické hodnoty. Pro nákup kontaktních čoček zadáte hodnotu dioptrie +1,50 a adice LO (MAX ADD +1,25). Hezký den.

Alena Thomasovå

Dobry den,mam doporucenou adici +.1.5,v nabidce ji nevidim jakou mam zvolit u o jednacky? Děkuji za odpověd

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Abychom Vám mohli doporučit vhodné dioptrické parametry pro nákup kontaktních čoček, potřebovali bychom znát kompletní zápis. To znamená Vaše naměřené brýlové hodnoty na dálku i na blízkou vzdálenost. Z těchto údajů jsme schopni vypočítat hodnotu adice pro kontaktní čočky a případně upravit i hodnotu dioptrie. Pokud nám hodnoty doplníte, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

alena holá

Děkuji za odpověd speciallista oční mi je doporučil ale neřekl zda je můžu mít i v noci . Takže když jsou na noc tak můžu. Alena

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. I když jsou kontaktní čočky výrobcem pro kontinuální nošení schváleny, raději se o tom se svým očním specialistou poraďte. Čočky je možné nosit i na principu denního nošení - tedy s každodenním večerním vyjmutím čočky a čištěním. Pro někoho je tento způsob vhodnější. Proto by bylo dobré si tuto skutečnost se specialistou ujasnit. Pokud pro Vás budeme moci něco udělat, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

alena holá

dobrý den můžu tyto čočky nechat na noc s tím že je musím vyndat jak často 1 tydně .... Děkuji za odpověd Alena Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 čočky) Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 čočky) Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 čočky) Air Optix plus HydraGlyde Multifocal

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Tyto kontaktní čočky jsou výrobcem schváleny pro kontinuální nošení. Je možné nosit je nepřetržitě celých 30 dnů. Tento způsob nošení by Vám ale měl schválit Váš oční specialista, protože kontinuální nošení vhodné pro každého. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.