Aplikace kontaktních čoček ACUVUE® OASYS MAX 1-Day v optikách Alensa zdarma

aplikace kontaktních čoček Acuvue Oasys Max 1-Day na optice zdarma

Vyzkoušejte první jednodenní čočky s 60% filtrem modrofialového světla2 - ACUVUE® OASYS MAX 1-Day

Silikon-hydrogelové kontaktní čočky ACUVUE® OASYS MAX 1-Day nabízí celodenní komfort a snížení pocitu únavy očí při práci s digitálním zařízením.1 Materiál čoček disponuje technologií1 OptiBlue Light Filter a TearStable Technology:

Johnson and Johnson OptiBlue

Technologie OptiBlue Light Filter filtruje až 60 % modrofialového světla1 o vlnové délce 380-450 nm. Čočky tak poskytují perfektní vizuální jasnost za všech světelných podmínek.^

Johnson and Johnson TearStable

TearStable Technology umí uzamknout vlhkost uvnitř materiálu. Čočky jsou příjemně vlhké a pohodlné celý den.*2,3

Rezervujte si svůj čas měření zraku a aplikace kontaktních čoček ACUVUE® OASYS MAX 1-Day zdarma

*Více nositelů dosáhlo rozpadu slz po ≥ 10 sekund
^ Nebylo prokázáno, že by filtrování HEV světla kontaktními čočkami přinášelo uživateli jakýkoli systémový a/nebo oční zdravotní přínos. Další informace by měl poskytnout oční specialista.
1 Data ve složce JJV 2022. Subjective CSM responses regarding ACUVUE® OASYS MAX 1-Day disposable contact lenses – retrospective meta-analysis.
2 JJV Data ve složce 2022. TearStable™ Technology Definition.
3 JJV Data ve složce 2022. Effect on Tear Film and Evaluation of Visual Artifacts with ACUVUE® OASYS MAX 1-Day Family.
Důležité informace pro nositele kontaktních čoček: Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné, určí oční specialista. Ačkoli je to ojedinělé, mohou se při nošení kontaktních čoček objevit závažné oční problémy. Abyste těmto problémům předešli, dodržujte plán nošení a výměny a pokyny pro správnou péči o kontaktní čočky. Kontaktní čočky nenoste, pokud máte oční infekci, jakékoli oční nebo systémové onemocnění, které může ovlivnit oko, nebo pokud jste alergičtí na některé složky. Pokud pocítíte oční diskomfort, nadměrné slzení, změny vidění, zarudnutí nebo jiné oční problémy, čočky vyjměte a okamžitě kontaktujte svého očního specialistu. Pro podrobné informace, včetně varování a bezpečnostních opatření, si pečlivě přečtěte návod k použití a informace vztahující se k bezpečnému používání kontaktních čoček, které jsou k dispozici na webových stránkách wwwe-ifu/com/patien­t/cs/. © Johnson & Johnson, s.r.o., 2024. PP2023MLT7442