Aplikátor kontaktních čoček modrý

39 Kč
80% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Středa 14.4. Středa 14.4. vyberte parametry

Doprava

Zásilkovna
1–2 dny 29,– Kč
PPL
1–2 dny 59,– Kč
Česká pošta
1–2 dny 65,– Kč
Dárek zdarma v ceně až 399 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Aplikátor – usnadněte si aplikaci kontaktních čoček

Představujeme řešení pro ty z vás, kterým připadá manipulace s kontaktními čočkami namáhavá a zdlouhavá – aplikátor kontaktních čoček. Pomocí aplikátoru čočku uchopíte jedním jednoduchým pohybem a tím samým ji následně i aplikujete na oko.

Jak aplikátor používat

Kontaktní čočku položte na dlaň zaoblenou stranou vzhůru. Přiložte aplikátor a stiskněte jej. Stisknutím aplikátoru se vytvoří mírný podtlak, který drží kontaktní čočku. Čočku následně umístěte na oko a opětovným stisknutím aplikátoru ji uvolněte.

Aplikátor kontaktních čoček nabízíme také v růžové barvě.

Parametry produktu
Barva: Modrá

Všechny varianty tohoto produktu:

Hodnocení

80%
80 našich zákazníků doporučuje tento produkt

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?

Aplikátor kontaktních čoček

Jitka Streubelová

Dobrý den, je tento aplikátor vhodný i k odstranění kontaktních čoček z očí? Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Aplikátor je rozhodně lepší používat pouze pro aplikaci čoček. Aby se čočka na aplikátor přichytila, je nutné vytvořit podtlak, takže aplikátor na čočku důrazněji přitlačíte. Na oku by tento proces byl nepříjemný. V případě, že budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Aplikátor

Monika Turková

Dobrý den, může se používat opakovaně? Děkuji.

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Ano, aplikátor lze používat opakovaně. Nejde o jednorázovou pomůcku. Je ovšem nutné aplikátor před použitím dezinfikovat (ideálně stejným roztokem, který používáte na čištění čoček nebo jiným vhodným dezinfekčním prostředkem, který nedráždí oči), aby nedošlo k zanesení bakterií a nečistot na čočku či do oka. Životnost pak bude záležet především na frekvenci používání a způsobu péče o aplikátor. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.