Avaira Vitality (6 čoček)

575 Kč
99% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? středa 29.5. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč 179 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
179 Kč
Přidat do objednávky
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Avaira Vitality (6 čoček)

Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.40
Průměr: 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 110 Dk/t
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 55%
Název produktu: Avaira Vitality
Vyrobeno z: Fanfilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

99%
55 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Petra Mikulajská

Dobrý den, chtěla bych tyto čočky nahradit jednodenními. Od tohoto výrobce je ale nevidím. Jaké jsou prosím nejvhodnější - nejpodobnější? Např. Jednodenní Acuvue Oasys mi nevyhovují. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Správně by každá re-aplikace měla probíhat pod odborným vedením, tedy u očního specialisty. Ten Vám podle parametrů očí, ale i Vašich potřeb a preferencí vybere vhodné čočky. Kdyby Vám neseděly, může vyzkoušet jiné nebo případně upravit korekci. Pokud si objednáte čočky sama bez odborné pomoci, mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit eventuální reklamaci. Můžeme Vám nabídnout služby našich optik v Praze a Brně. Na webu je možnost rezervovat si přesný čas vyšetření. Pokud si chcete přeci jen čočky vybrat sama, mohli bychom Vám nabídnout jednodenní silikon-hydrogelové čočky Gelone 1-day se stejnými velikostními parametry jako tyto Avaira Vitality. Vybraná balení čoček Gelone disponují službou Garance vrácení peněz. Čočky můžete podle podmínek služby vyzkoušet a pokud Vám nebudou vyhovovat, lze je vrátit a my Vám vrátíme peníze. Nemusíte se proto obávat čočky zkusit. V případě dalších otázek nám neváhejte napsat, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Magda

Dobrý den, je možné objednat 14-DENNI AVAIRA VITALITY čočky?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pakliže máte zájem o čočky Avaira Vitality můžete si zakoupit tyto. Avaira Vitality mají na českém trhu stanovenou periodu výměny 30 dnů, zatímco v některých státech jsou evidovány jako 14denní. Je to z toho důvodu, že každý stát má jinak nastavená kritéria. Společnost CooperVision uvádí na svých webových stránkách vždy platnou verzi pro daný stát - údaj pro Českou Republiku si můžete překontrolovat ZDE. Pakliže Vám vyhovuje 14denní perioda výměny, můžete čočky měnit po 14 dnech. Pokud byste měla další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Patrik

Dobrý den, v popisku produktu máte napsáno: "Díky asférickému designu jsou kontaktní čočky vhodné i ke korekci slabšího astigmatismu či presbyopie. Asférické zakřivení čočky zlepšuje její optické schopnosti a umožňuje kvalitnější vidění i za zhoršených světelných podmínek. Navíc v oku drží stabilní polohu a neposouvají se." ale na druhém obrázku produktu je uvedená informace "Avaira Vitality™ (6) sphere", ne "... asphere". Jde tedy o kontaktní čočky sférické nebo asférické jako v případě produktu "Biofinity Energys" a "MyDay daily disposable (90 čoček)"? V parametrech produktu tato informace není uvedena. Děkuji předem za odpověď, Patrik

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Obecně se čočky dělí dle optiky čočky na sférické, torické a multifokální. Dle tohoto rozdělení čočky korigují jednotlivé oční vady. Sférické korigují myopii a hyperopii včetně přepočtených cylindrických hodnot (do ± 0,50), torické čočky korigují astigmatismus a nakonec multifokální čočky, které korigují presbyopii či kombinovanou oční vadu presbyopii s astigmatismem. Asférický design, na který se dotazujete, je pouze speciální tvar zadní strany sférické čočky. Proto je na čočce vždy uvedeno, že se jedná o sférickou čočku (dle optického zařazení). Na webových stránkách společnosti CooperVision si můžete prohlédnout Průvodce specifikacemi produktů. Čočky Avaira Vitality naleznete na straně 6, kde si tuto informaci můžete ověřit. V naší tabulce vlastností tento údaj prozatím nemáme. Pokud byste měl další otázky, napište nám. Hezký den.

Denisa Šímová

Dobry den, rada bych se zeptala jestli se cocky avaira vitality maji vymenit za 14 dni, nebo tedy za 30 dni..?Jsem zmatena, vy pisete za 30 dni, ale jinde jsou spis brany jako 14 denni i na CooperVision pisi vymenu za 14 dni..dekuji za odpoved..Šímová Denisa

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Periodu výměny jsme upravili na pokyn výrobce. Na základě Vašeho dotazu jsme pro jistotu kontaktovali výrobce. Sdělil nám, že perioda výměny je pro jednotlivé země rozdílná dle předpisů dané země. Pro ČR skutečně platí 30 dní. Nicméně poslední slovo by měl mít vždy oční specialista. Lidé s citlivýma očima jistě budou mít periodu výměny čoček kratší. Hezký den.

Lenka Grossová

Nenašli, nenašli? Ale našli, tak teď už zbývá si to poupravit i u balení 3 čoček, kde máte taktéž uvedeno 14 -cti denní...

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za komentář. Texty a tabulku vlastností jsme samozřejmě upravovali, když přišel pokyn od výrobce. Kontaktní čočky Avaira Vitality periodu výměny změnily, ale původní čočky Avaira jsou stále čtrnáctidenní. Tam k žádné změně nedošlo. Text byl tedy zřejmě matoucí, takže slovo čtrnáctidenní zcela odstraňujeme. Přejeme Vám hezký den.

Lenka Grossová

Dobrý den, jsou tyto čočky 14 -cti denní nebo měsíční? Informace v popisu se liší...viz. nová generace čtrnáctidenních čoček, poté uvedeno měnit za 30 dnů...děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, kontaktní čočky jsou nyní výrobcem distribuovány jako měsíční čočky. Zmínku o nové generaci čtrnáctidenních čoček jsme na stránce nenašli. Pokud pro Vás budeme moci udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.