Avaira Vitality Toric (3 čočky)

399 Kč
89% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 16.7. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč 179 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Avaira Vitality Toric (3 čočky)

Výrobce: CooperVision
Průměr: 14.50
Zakřivení: 8.50
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 55%
Propustnost kyslíku: 90 Dk/t
Název produktu: Avaira Vitality Toric
Vyrobeno z: Fanfilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -10.00 do +8.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

89%
67 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Zdenek

Dobrý den, mám hodnotu cylindru na obou očích takovou, že jsem v nabídce takové čočky nenašel. U jednoho oka mám i hodnotu osy mimo nabízené čočky: P/L: dioptrie -0.25/-0.25, cylindr -0.25/-0.25, osa 130°/135°. Vyrábějí se vůbec takové čočky? Zatím nosím cca 1 rok brýle a s čočkami nemám žádnou zkušenost. Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Při nákupu kontaktních čoček je zpravidla nutné brýlový předpis upravit. Ačkoliv máte naměřené hodnoty cylindru, jsou prozatím příliš nízké a do přepočtu se nepromítnou. Pro obě oči tedy budete potřebovat klasické sférické čočky, např. sférickou variantu Avaira Vitality, s hodnotou dioptrie -0,25. Správně byste však měl mít čočky vybrané a vyzkoušené očním specialistou. Ten je vybere nejen podle parametrů očí, ale i Vašich potřeb a preferencí a pomůže Vám s nácvikem aplikace čoček. Mohli bychom Vám nabídnout služby našich kamenných optik. Na webu si můžete jednoduše rezervovat termín vyšetření. Pokud si čočky vyberete sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit eventuální reklamaci. Případně bychom Vám mohli z našeho sortimentu nabídnout např. jednodenní Gelone 1-day. O jednodenní čočky nemusíte pečovat, každý den si ráno aplikujete dokonale čistou čočku, kterou večer jednoduše vyhodíte. Tato značka navíc nabízí k vybraným balením službu Garance vrácení peněz. Čočky můžete vyzkoušet a pokud Vám nebudou vyhovovat, můžete je podle podmínek služby vrátit a my Vám vrátíme peníze. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Ivo

Dobrý den, dlouhodobě používám klasické čočky Biofinity Toric. Je mezi těmito čočkami nějaký zásadní rozdíl, kromě UV filtru?. Popřípadě, dá se zakoupit menší balení na odzkoušení tohoto modelu? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Rozdílů mezi čočkami Biofinity Toric a Avaira Vitality Toric je více. Kromě UV filtru mají čočky Avaira Vitality Toric menší zakřivení (8,50 mm) a jsou vyrobené z jiného typu silikon-hyrogelového materiálu (Fanfilcon A). Materiál a velikostní parametry patří mezi klíčové faktory v otázce snášenlivosti a komfortu při nošení. Bohužel nemáme k dispozici žádné zkušební čočky. Tuto výsadu poskytuje výrobce pouze kamenným optikám. Před nákupem na internetu byste měl mít čočky odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje, nebo můžete kontaktovat naši kamennou optiku. Jestliže se rozhodnete čočky zkoušet sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měl další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.