Bausch + Lomb ULTRA (3 čočky)

369 Kč
94% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? čtvrtek 30.5. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč 179 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
179 Kč
Přidat do objednávky
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) 29 Kč *
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Bausch + Lomb ULTRA (3 čočky)

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení: 8.70, 8.50
Průměr: 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 163 Dk/t
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 46%
Název produktu: Bausch + Lomb ULTRA
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Vyrobeno z: Samfilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

94%
149 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
J.K.

Dobrý den, ráda bych zkusila tyto čočky, ale prosila bych o radu. Nedávno jsem u Vás zakoupila čočky TopVue Premium, ale nevyhovují mi. Na denní nošení jsou ještě dobré, ale při práci u počítače už ne. Předtím jsem měla čočky 1 DayAcuvue TruEye a ty byly rozhodně lepší. Jen bych tedy ráda místo nich měla buď 14ti denní nebo měsíční. Byly by vhodné tyto, popřípadě jaké jiné jsou lepší k práci na počítači? Děkuji moc.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto čočky jsou skutečně doporučovány pracujete-li s často a dlouho s digitálním zařízením. Ještě dnes k těmto čočkám běží akce Garance spokojenosti. Pokud by Vám čočky náhodou nevyhovovaly, mohla byste je vrátit a nepřišla byste o své peníze. Dále bychom Vám za našeho sortimentu mohli nabídnout měsíční čočky Biofinity Energys, jejichž optika je také přizpůsobena častému sledování digitálních zařízení. Pokud byste měla další otázky nebo chtěla poradit s parametry pro nákup kontaktních čoček, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Naďa Havelkova

Dobrý den, chtěla bych zkusit Vámi navržené tyto čočky, jen prosím o radu, ke kterému zakřivení se spíše přiklonit.nosila jsem 8,6 a zde je v nabídce 8,5 a 8,7...děkuji moc

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů je tolerovaná mezní odchylka ±0,20 mm od hodnoty naměřené očním specialistou. Pokud tato hodnota odpovídá současně nošeným čočkám - tedy 8,6, mělo by to být teoreticky jedno. Ovšem každý snáší změny jinak a reakce je velmi individuální. Z toho důvodu doporučujeme před nákupem čoček na internetu navštívit očního specialistu a situaci řešit předně s ním. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Monika R

Vyzkoušela jsem kontaktní čočky Bausch and Lomb a příjemně mě překvapily. Oko mi neslzelo, což zajistila hydratace výrobku. Také se více neprojevili žilky v oku, díky propustnosti kyslíku, což chválím. Používám je i při práci s počítačem a jsou super.

Milena

Na kontaktní čočky (na to že je mám poprvé) musím uznat že už si zvykám. Měla jsem strach, že mi budou vadit, ale musim uznat že je to na některé práce pohodlnější než brýle. Já jsem spokojená a až budu zvažovat koupi nových čoček asi se podívám po stejných protože jsou fajn. Bohužel s jinými nemohu porovnat moje 1. Zkušenost.

Jana Slámová

Musím uznat že čočky jsou opravdu pohodlné na nošení.Večer naprosto žádná suchost nebo podráždění očí.Jsem mile překvapena