Bausch + Lomb ULTRA (6 čoček)

675 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 17.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč 179 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
179 Kč
Přidat do objednávky
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Bausch + Lomb ULTRA (6 čoček)

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení: 8.70, 8.50
Průměr: 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 163 Dk/t
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 46%
Název produktu: Bausch + Lomb ULTRA
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Vyrobeno z: Samfilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

98%
47 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jitka

Dobrý den, nosím kontaktní čočky Biofinity, poslední dobou pro mě není nošení komfortní, škrábou mě v očích a po krátké době je musím vyndat. Zaujaly mě čočky Bausch+Lomb ULTRA, protože mají podobnou propustnost kyslíku a množství vody. Jen se liší zakřivením a průměrem. Na výběr je zakřivení 8,5 a 8,7, Biofinity mají 8,6. Průměrem jsou též o něco větší. Byly by pro mě tyto čočky vhodné? Případně jaké zakřivení vybrat?

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou obvykle povolené mezní odchylky ±0,20 mm od hodnot oka, které naměří oční specialista. Důležitějším parametrem je zakřivení, protože je ukazatelem, jak dobře bude čočka kopírovat oko. Od Vás však známe pouze velikostní parametry čoček, které jste nosila, proto nedokážeme říct, které zakřivení u čoček Bausch + Lomb ULTRA by pro Vás bylo vhodnější. Z našeho sortimentu silikon-hydrogelových čoček Vám můžeme nabídnout ještě kontaktní čočky Air Optix plus HydraGlyde, které mají také vysokou propustnost kyslíku a navíc mají zakřivení 8,60 mm. Nicméně správně byste měla mít čočky před nákupem na internetu vždy odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Zvláště pak, když nyní pociťujete během nošení čoček nepohodlí. Jestliže se čočky rozhodnete zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Hana Hromádková

Dobrý den, dostala jsem tyto čočky jako zkušební u lékaře. Nicméně během prvního nasazeni se mi během dne objevilo zarudnutí očí a nepříjemný pocit v očích, čočky jsem měla nasazené asi deset hodin. Předpokládám, že je to začínající zánět spojivek. Existují ještě nějaké jiné čočky, které bych mohla vyzkoušet? Děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. V případě, že jste měla po nošení čoček zarudlé oči, měla byste situaci konzultovat s očním lékařem. Ten dokáže posoudit, jestli se jedná skutečně o začínající zánět spojivek, podráždění očí první aplikací nebo reakci očí na materiál čoček. Čočky jsou stále "cizím" předmětem v oku a někteří uživatelé jsou na nošení čoček velmi citliví. Proto může být hledání vhodných čoček i velmi zdlouhavá a finančně nákladná záležitost. Pokud máte zájem o jiné čočky, doporučili bychom Vám buď hydrogelové čočky Proclear Compatibles Sphere nebo silikon-hydrogelové čočky Biofinity. V obou případech se jedná o čočky od společnosti CooperVision. Na této mapě si vyhledejte optiku ve Vašem okolí a objednejte se na odbornou aplikaci. V případě, že byste chtěla vyzkoušet čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.
Vladan Rýdl

Dobrý den, Hledám kontaktní čočky k práci na počítači. Díval jsem se, že Biofinity Energys je ještě levnější varianta. Jaký je v nich rozdíl a které by jste mi doporučili? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. Bausch + Lomb ULTRA i Biofinity Energys slibují úlevu od digitální únavy očí. Když si prohlédnete tabulku vlastností obou typů čoček, uvidíte velice podobné hodnoty průměru i zakřivení. Obsah vody a propustnost kyslíku jsou si také velmi podobné. Oba typy čoček jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového typu. Bausch + Lomb ULTRA ze Samfilconu A a Biofinity Energys z Comfilconu A. I když jsou si čočky velmi podobné, bylo by určitě ideální, kdybyste je nejdříve vyzkoušel u kontaktologa. Budete pak s jistotou vědět, které pro Vás budou vhodnější. Teoreticky Vám můžeme doporučit vhodnější variantu podle toho, s jakými čočkami máte dosud dobrou zkušenost. Pokud tedy budete chtít, napište nám, jaké čočky jste zatím nosil a jakou s nimi máte zkušenost. Zatím Vám přejeme hezký den.
Karel J.

Super pohodlné čočky.

Dagmar Lehká

Dobrý den, chci se zeptat - jak velký rozdíl a zda li je budu moci bez problémů používat, zakřivení čočky, doma mám 8,5 a v nabídce máte čočky o zakřivení 8,6, které bych chtěla zkusit.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Takto malý rozdíl v zakřivení je zanedbatelný a oko by ho nemělo pocítit. To by ale platilo v případě, že by vše ostatní bylo u čoček totožné. V pohodlí při nošení nerozhoduje pouze zakřivení. Je důležité brát v potaz obsah vody materiálu čoček a také jeho propustnost kyslíku. Navštivte nejdříve kontaktologa, který Vám bude moci poskytnout zkušební pár vybraných čoček. Až budete mít jistotu, že Vám čočky sedí, můžete je samozřejmě objednávat za výhodnější cenu na našem webu. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.