Biofinity (3 čočky)

266 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 3.4. vyberte parametry
Přidat do objednávky 179 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
179 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) Zdarma
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč   
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Kontaktní čočky Biofinity

Zrak je jedním z nejcennějších smyslů, které máte. A proto si vaše oči zaslouží jen to nejlepší. Dopřejte jim pohodlí a luxus za všech okolností. Vyzkoušejte měsíční kontaktní čočky Biofinity od CooperVision.

Coopervision aquaform technology icon Biofinity jsou vyrobeny za pomoci kombinace technologií materiálů zvané Aquaform®, která přispívá k velmi vysokému komfortu při používání čoček. Aquaform® kontaktním čočkám zajišťuje zvýšenou prodyšnost a zároveň přirozenou a rovnoměrnou smáčivost jejich povrchu.

Coopervision comfort icon Vyvážená kombinace kvalitního materiálu, designu a optických vlastností tvoří vysoce prodyšné čočky, které zůstávají pohodlné po celý den.

Coopervision extended wear icon Měsíční kontaktní čočky Biofinity jsou určeny k dennímu způsobu nošení i k přespávání. Jsou vhodné dokonce i k nepřetržitému nošení po dobu 30 dní bez vyjmutí z oka. Tento způsob užívání však musí doporučit oční specialista.


Dostupné také v balení po 6 čočkách.

Parametry produktu - Biofinity (3 čočky)

Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.00
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 160 Dk/t
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 48%
Název produktu: Biofinity
Vyrobeno z: Comfilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
98 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Iveta

Dobrý den, prosím o radu jaké čočky mám koupit . Dle měření mám : OD : SF +1,5 , CYL -0,25 , AX 178 , VIS 1,25 OS: SF +1,25 , CYL - 0,25 , AX 20 , VIS 1,25 - levé oko je domonantní Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jestliže s kontaktními čočkami nemáte žádné zkušenosti, doporučili bychom Vám pro začátek jednodenní čočky např. TopVue Daily. Ačkoli máte slabší formu astigmatismu, budete zatím ke korekci zraku potřebovat klasické sférické čočky. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +1,50 a ke korekci levého oka čočku s hodnotou dioptrie +1,25. S jednodenními čočkami se začátečník naučí potřebné praxi a v případě, že čočku poškodí v důsledku začátečnické neobratnosti, finanční ztráta nebude tak velká, jako v případě měsíčních čoček. Jednodenní čočky nevyžadují žádnou péči. Každý den se nasazuje nová a perfektně čistá čočka. Navíc značka TopVue disponuje službou Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pakliže máte zájem o měsíční čočky Biofinity, měla byste je mít před nákupem na internetu odborně aplikované. Vyhnete se tak nevhodné investici, kterou by se nákup na internetu mohl stát. Pokud byste měla další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Markéta

Dobrý den, potřebuji čočky, ale na mých je kromedioptrii udán také údaj CYL : -1.75×180. (Levé oko), na pravém jiný cyl. Do objednávky mám zadat kam? Poprvé objednávám čočky na internetu. Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jestliže máte u hodnoty dioptrie ještě údaj cylindru a osy, pak máte poměrně častou refrakční vadu - astigmatismus. Tuto oční vadu korigují torické (astigmatické) čočky. Torická varianta těchto čoček je Biofinity Toric . Brýlové dioptrické hodnoty je však často potřeba pro nákup kontaktních čoček upravit, protože se torické čočky vyrábějí v omezeném rozsahu. Pokud byste chtěla dioptrický zápis překontrolovat, pošlete nám kompletní zápis včetně sférické dioptrie, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jana

Dobrý den chtěla bych si objednat kontaktní čočky. Ale zakřivení mám 8.9 a asi průměr14.2 to mám napsané na starých čočkách .ale u těchto to nejde nastavit

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Čočky ze sériové výroby jsou dodávány s pevně danými parametry. U některých čoček výrobce dodává více možných zakřivení či průměrů, ale u těchto Biofinity tomu tak bohužel není. Pokud máte o čočky zájem, doporučujeme Vám osobní konzultaci s kontaktologem, který provede odbornou aplikaci čoček. V případě, že bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.