Biofinity Energys (6 čoček)

678 Kč
99% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 16.7. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč 179 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Biofinity Energys (6 čoček)

Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 160 Dk/t
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 48%
Název produktu: Biofinity Energys
Vyrobeno z: Comfilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

99%
95 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jiří Marek

Dobrý den, je možné objednat tento druh čoček Biofinity Energys pro parametry: P: Sph -1,25, Cyl 0,AXIS, P:PE XRSP, BC P: 8,60 L:Sph -1,00, Cyl -0,75, AXIS 180, L:PE XRTP, BC L: 8,70 Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto čočky jsou sférické. Podle brýlového zápisu máte na levém oku naměřený cylindr a budete proto pro každé oko potřebovat jiný druh kontaktních čoček. Pro pravé oko běžnou sférickou čočku s hodnotou dioptrie -1,25. Pro levé oko ovšem budete potřebovat astigmatickou (torickou) čočku s hodnotou dioptrie -1,00, cylindru -0,75 a osy 180°. Správně byste však měl mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Ten Vám na základě parametrů Vašich očí, Vašich potřeb a preferencí vybere vhodné čočky, vyzkouší je a v případě potřeby doladí korekci nebo změní čočky. Např. ZDE si můžete vybrat specialistu, který spolupracuje s výrobcem čoček Biofinity. Pokud si čočky vyberete sám bez odborné pomoci, nezapomeňte prosím, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit eventuální reklamaci. Z našeho sortimentu bychom Vám ovšem mohli nabídnout např. TopVue Air resp. TopVue Air for Astigmatism. Vybraná balení čoček TopVue disponují službou Garance vrácení peněz. Čočky můžete vyzkoušet a pokud Vám nebudou vyhovovat, lze je za podmínek uvedených v prokliku vrátit. Jestliže budete mít další dotaz, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Adam Kocourek

Dobrý den použíávám čočky Biofinity klasické. Jsou tyto vhodná volba jako nahrada na pc praci kdyz jsem u pc celodenne de fakto :) ? Nekde jsem cetl ze tyto cocky maji asfericke zakriveni ci co kvuli te technologii Digital Zone Optics jinak jsou sfericke totiz jestli. Ta technologie totiz nejak lehce pozmenuje tvar cocky a tim nejak poamaha lidem, pri praci na pc pri dloouhodobejsim koukani. Je to opravdu tak ?? Dekuji za odpoved Adam K

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky Biofinity Energys se od klasických čoček Biofinity liší zpracováním optiky. Technologie Digital Zone Optics, kterou disponují Biofinity Energys, pomáhá zmírňovat pocit únavy očí, takže se vaše oči nemusí tak namáhat, když oči střídavě ostří na digitální zařízení a na okolní prostředí. Asférický zakřivením disponují některé sférické čočky. Jde o tvar zadního profilu čoček, který pomáhá eliminovat sférické aberace, které trápí počínající astigmatiky. Jde tedy o dvě různé věci. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Helena Křížová

Používám TOPVUE, ale při práci na PC se mi oči po chvíli rozostřují. Proto jsem chtěla zkusit jiné,. Doufala jsem, že s těmito uvidím lépe. Bohužel je vůbec u PC nemohu používat. Na běžné nošení mi taky úplně nevyhovují. Mám pocit jako by byly silnější, než jsem zvyklá.

Odpověď Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za komentář. Je nám líto, že nejste s čočkami zcela spokojená. Mezi materiály čoček, které jste dle objednávek zkoušela, jsou určité rozdíly. Pro některé nositele může být nepříjemná i menší změna parametrů čoček nebo obsahu vody či prodyšnosti materiálu. Pro práci na počítači jsou vodné například čočky TopVue Blue Blocker, které mají filtr modrého světla. Pokud je chcete vyzkoušet, pak neváhejte, je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz. V případě, že se budete chtít na cokoli zeptat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Filip

Dobrý den, pravidelně kupuj Cooper Vision Biofinity a nemůžu si to vynachválit. Čočky nosím tak, že si je jedno měsíčně nanadam a za měsíc je vyměním. Spím v nich a po 3 letech takového nošení nemám žádné zdravotní komplikace. Ptal jsem se na názory různých odborníku (v optice pří měřeni zraku nebo i lékařů) a všechní tvrdí, že je tento způsob nošení nevhodný a nebezpečný. (nejedná se konkretní nebezpeční pro můj případ, ale o všeobecný názor, že se tak prostě čočky nosit nemají.) Chci se tedy zeptat, zda se jedná pouze o preventivní ochranu těchto odborníku pro možnost případných kompilaci pacienta, nebo je tento názor namístě? Dále se chci zeptat, jaký je rozdíl mezí klasickým Biofinity a Biofinity Energys? Chtěl bych vyzkoušet něco nového. Na doporučení jsem zkoušel i dražší varianty měsíčních čoček jako např. Alcon Air Optix Night & Day Aqua. Tam mí ale bohužel nevyhovovala tvrdost materiálu (čočka sušila oko) a také velikost (jsou menší a občas se stávalo, že mi čočka vypadla z oka)

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za komentář. Nepřetržité nošení je pro oči velká zátěž. Zřejmě z toho důvodu ho odborníci nedoporučují. Je na každém nositeli, zda se bude řídit doporučením očního specialisty. Výrobcem jsou čočky Biofinity pro kontinuální nošení schváleny, záleží tedy na potřebách a citlivosti očí samotného nositele. U čoček Biofinity Energys funguje technologie Digital Zone Optics, která zabraňuje digitální únavě očí a design čočky je asférický. Nové čočky je ideální nejprve vyzkoušet u očního specialisty. I když ve vlastnostech a materiálu čoček Biofinity a Biofinity Energys není žádný rozdíl, už jsme se setkali s negativními reakcemi nositelů, kteří Biofinity Energys zkoušeli. Pravdou je, že řadě Biofinity mohou ve vlastnostech jen těžko nějaké měsíční čočky konkurovat. Biofinity mají vysoký podíl vody v materiálu a extrémně vysokou propustnost kyslíku. Aktuální novinka, která se těší velké oblibě jsou jednodenní čočky Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe. V případě, že budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Georgios Papadopulos

K těmto (Biofinity Energys) čočkám jsem přešel od klasických Biofinity, nemohu si je vynachválit. Trpím krátkozrakostí a taky vetchozrakostí, tzn. že potřebuji i brýle na čtení (malé písmenka) . S přechodem na tyto čočky mi ten druhý problém jaksi odpadl, najednou přečtu i na blízko a býle už teměř nepotřebuji, Je to normální? Je tento typ čoček zároven typem korigujícím vetchosrakost? Děkuji za vysvětlení.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za otázku. Tyto čočky nejsou určeny ke korekci presbyopie (vetchozrakosti) určeny. Kontaktní čočky pro korekci presbyopie se nazývají multifokální. U čoček se zadává dioptrie do dálky a adice. Pokud Vám ale čočky Biofinity Energys vyhovují i v tomto směru, je to jistě velké plus. CooperVision vybavil tyto čočky pokročilou optikou, která snižuje akomodační zátěž (zaostřování na blízko) oka. Čočky navíc mají v přední optické ploše vícečetné asférické křivky. Je možné, že tyto pokročilé technologie pro nízký stupeň presbyopie stačí. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.
Zbyněk Vopálenský

Drahé, ale při práci na PC skutečně funkční.