Biofinity Toric (3 čočky)

441 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 2.10. vyberte parametry
Přidat do objednávky 199 Kč 179 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 199 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Biofinity Toric (3 čočky)

Výrobce: CooperVision
Průměr: 14.50
Zakřivení: 8.70
Velikost balení: 3 čočky
Propustnost kyslíku: 116 Dk/t
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 48%
Název produktu: Biofinity Toric
Vyrobeno z: Comfilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -10.00 do +8.00
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

98%
100 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (7)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Harazimová

Dobrý den, mám dioptrie na čtení na blízko (addice +2) , jaké potřebuji čočky. Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jestliže potřebujete čočky s adicí, potřebujete multifokální čočky, které korigují presbyopii. Torické čočky, u kterých píšete dotaz, slouží ke korekci astigmatismu. Abychom Vám mohli poradit, potřebovali bychom znát kompletní brýlový zápis na dálku i blízkou vzdálenost včetně všech znamének +, - nebo =. Z těchto hodnot Vám vypočítáme hodnotu adice pro kontaktní čočky. Korekce multifokálními čočkami není pro mozek jednoduchá a patří mezi velmi obtížné. Jestliže s čočkami nemáte žádné zkušenosti, doporučili bychom Vám první aplikaci čoček absolvovat pod dohledem odborníka. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu, který Vám s aplikací kontaktních čoček pomůže. V případě dalších otázek nás kontaktujte, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Hana Karkošová

Dobrý den, prosím o radu, používala jsem dlouhodobě čočky TopVue Air for astigmatism, ale během používání těchto kontaktních čoček se mi změnily parametry cylindrů a to na pravém oku dioptrie +1,25 cylindr -2,50 osa 10° a na levém oku dioptrie +0,75 cylindr -2,25 osa 170°, TopVue Air mi ne vždy na oku úplně na 100% seděli, chtěla bych se optat zda by tyto Biofinity Toric mohli být lépe vyhovující a zda není problém v menším rozdílu na zakřivení a průměru? Děkuji, Hana.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Nově budete potřebovat pro pravé oko čočku s hodnotou dioptrie +1,00, cylindru -2,25 a osy 10°. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie +0,75, cylindru -2,25 a osy 170°. U velikostních parametrů je tolerovaná mezní odchylka ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Bohužel však tyto hodnoty nezmiňujete. Uvádíte pouze čočky, které nyní používáte. Vejdou-li se tedy hodnoty čoček do zmiňovaného rozdílu (mezní odchylky), měly by Vaše oči změnu zvládnout. Bude-li zakřivení příliš malé, budou čočky oko "škrtit". Bude-li naopak zakřivení větší, budou čočky v oku "plavat". Každá re-aplikace by z toho důvodu měla probíhat pod dohledem očního specialisty. Ten Vám na základě parametrů očí, Vašich potřeb a požadavků navrhne vhodné čočky. Navíc může reagovat na Vaše dojmy ze zkoušky a čočky změnit. V současné době u čoček Biofinity Toric běží časově omezená akce Garance spokojenosti. Pokud si objednáte čočky do konce roku, bude v případě potřeby možné službu využít. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Katka

Dobry den, Mam bryle na dalku: PO: sph -1,25, cyl -0,5, osa 88 LO: sph -2,5, cyl -0,75, osa 72 Muzete mi prosim poradit, jake si s temito hodnotami na brylich poridit cocky? Mnohokrat dekuji! Katka

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoli máte astigmatismus, tak na pravém oku jsou cylindrické hodnoty zatím příliš nízké a bude nutné je přepočítat na sféru. To znamená, že budete ke korekci potřebovat na každé oko jiný typ čočky. Pro pravé oko budete potřebovat sférickou variantu těchto čoček Biofinity s hodnotou dioptrie -1,50 a pro levé oko budete potřebovat tuto torickou variantu s hodnotou dioptrie -2,50, cylindru -0,75 a osy 70°. Protože se jedná o měsíční čočky, budete k čočkám potřebovat i roztok např. Gelone. Správně byste však měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované, vyhnete se tak nevhodné investici. Pokud se rozhodnete koupit si čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Lucie Šimková

Dobrý den, prosím o radu ... Už delší dobu nosím tyto čočky a byly mi zvýšeny dioptrie na brýlích. Chtěla bych přizpůsobit i čočky. Mám tedy pravé oko 4diop. a cylindr -0,5/osa170. Levé oko 2,5diop. A cylindr -1/osa50. Děkuji moc, Lucka.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. U Vašich sférických dioptrických hodnot jste neuvedla znaménka. Z historie Vašich objednávek víme, že jste měla u sférických dioptrií minusové hodnoty. Počítáme tedy s tím, že jsou dioptrické hodnoty minusové. Na pravém oku máte nyní cylindrickou hodnotu příliš nízkou a bude nutné ji přepočítat na sféru. Ke korekci pravého oka tak budete potřebovat sférickou variantu těchto čoček - Biofinity s hodnotou dioptrie -4,00. Ke korekci levého oka budete potřebovat tyto torické čočky s hodnotou dioptrie -2,50, cylindru -0,75 a osy 50°. Pokud byste měla další otázky, nebo pokud byl náš předpoklad se znaménky u sférických dioptrií mylný, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Kristýna

Dobrý den, syn má změny na dioptriích a cylindrech. Mohli by jste mi poradit jaké má mít hodnoty na KČ? Náš kontaktolog je dlouhodobě nepřítomen. OL +7,0= -1,50/40, OP +6,0= -1,25/50. Syn používá KČ Biofinity Toric. Nově jsme dostali i recept na nové čočky, je možné ho využít i na tuto značku čoček? Velice děkuji. KM

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jestliže má Váš syn aplikované čočky Biofinity Toric a je s nimi spokojený, tak stačí upravit nově naměřené brýlové dioptrické hodnoty. Nyní bude Váš syn pro pravé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +6,50, cylindru -1,25 a osy 50°. Pro levé oko pak bude potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +7,50, cylindru -1,75 a osy 40°. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Anonym

Dobrý den, na levém oku mám -5.5 dioptrii s cylindrem -1,00 a osou 130. Na pravém oku mám dioptrii -6,00. Jak silné dioptrie vybrat u kontaktních čoček? Děkuji za radu.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Brýlové hodnoty je nutné pro nákup čoček upravit. Ke korekci levého oka budete potřebovat tuto torickou (astigmatickou) čočku s hodnotou dioptrie -5,25, cylindru -0,75 a osy 130°. Protože u pravého oka uvádíte jen sférickou dioptrii, budou Vám ke korekci tohoto oka stačit čočky Biofinity s hodnotou dioptrie -5,50. Protože se jedná o měsíční čočky, budete k čočkám potřebovat i vhodný roztok, se kterým budete o čočky pečovat např. ReNu MultiPlus. Správně by však měl každému uživateli aplikovat čočky oční specialista. Pokud se však rozhodnete čočky aplikovat sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Anonym

Na levém oku mám dioptrii -2.75 s cylindrem -1.25 a osou 170, na pravém oku mám pouze dioptrii -4.0 bez cylindru. Mohu si koupit torické čočky i na pravé oko bez cylindru nebo potřebuji pro pravé sférickou čočku?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, díky za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat sférickou čočku (pouze s dioptrií). Pokud máte tyto dioptrie na brýlích, u čoček byste měla pro pravé oko zvolit dioptrii -3,75. Máte už s čočkami nějaké zkušenosti? Nepotřebujete pomoci s výběrem? Pokud se chcete na cokoli zeptat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.