Biofinity Toric (6 čoček)

824 Kč
100% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? Středa 27.9. vyberte parametry
Přidat do objednávky 199 Kč 179 Kč
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Dárek zdarma v ceně až 199 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Biofinity Toric (6 čoček)

Výrobce: CooperVision
Průměr: 14.50
Zakřivení: 8.70
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 116 Dk/t
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 48%
Název produktu: Biofinity Toric
Vyrobeno z: Comfilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -10.00 do +8.00
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
61 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (7)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Pavla Sedlatá

Dobrý den, nyní používám čočky Frequency 55 je možné nahradit je za tyto čočky? Předem děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky Frequency 55 patří mezi klasické sférické čočky, které korigují krátkozrakost či dalekozrakost. Čočky Biofinity Toric, u kterých píšete dotaz patří mezi torické čočky, které korigují astigmatismus. Pakliže máte zájem o čočky z rodiny Biofinity, potřebovala byste jejich sférickou variantu, kterou naleznete ZDE. Dále jde o čočky ze silikon-hydrogelového materiálu, na který nejste zvyklá. Z tohoto důvodu byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Pokud se rozhodnete čočky zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud Vám vyhovují čočky Frequency 55, pak bychom Vám z našeho sortimentu nabídli čočky TopVue Plus, které jsou vyrobené z naprosto stejného hydrogelového materiálu. Navíc u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Martin Vozka

Dobrý den, mám dotaz. Zde je uvedena propustnost kyslíku 116Dk/t, ale u stejného, ale ne toric typu je uvedena propustnost 160Dk/t. Materiál je stejný. Je skutečně u torických jiný parametr propustnosti, nebo se jedná o omyl? A pokud se jedná o omyl, u kterých je správná hodnota? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Hodnoty jsme zkontrolovali a u obou typů kontaktních čoček jsou uvedeny správně. Více informací o produktech naleznete přímo na webu výrobce. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Kateřina Pechová

Dobrý den, momentálně používám čočky Ultraflex premier toric, ty však nemohu nikde sehnat. Je možné je nahradit Biofinity Toric? Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, k uvedeným čočkám jsou alternativou kontaktní čočky Biofinity Toric. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Renata Hanušová

Dobrý den, nosím čočky Soflens Toric, které mají zakřivení 8,5. Je možné je nahradit těmito? Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky Biofinity Toric se od Soflens Toric poměrně dost liší. Kromě rozdílu v zakřivení jsou čočky vyrobené z jiného materiálu. Soflens Toric jsou vyrobené z hydrogelového Alphafilconu A, zatímco Biofinity Toric jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu Comfilconu A. Čočky Biofinity Toric jsou mezi uživateli poměrně velmi oblíbené, ale vždy rozhodne vyzkoušení. Správně byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované a vyzkoušené. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje. Pokud se rozhodnete čočky koupit sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.

Hana Derynkova

Dobrý den, zatim jsem používala čočky MyDay daily disposable , které mi vyhovují ale ráda bych zkusila alternativu na měsíc. Myslíte, že by mi tyto čočky vyhovovaly? Moc děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Vyhledali jsme si v systému Vaše objednávky a doposud jste objednávala pouze sférické čočky (zadává se pouze dioptrie). Biofinity Toric jsou torické čočky (zadává se hodnota dioptrie, cylindru a osy). Přepokládáme, že se u Vás astigmatismus zatím nerozvinul, a proto máte spíše na mysli klasické čočky Biofinity. Nicméně po velikostní stránce by Vašim očím spíše odpovídaly čočky Avaira Vitality od stejného výrobce, které mají s čočkami MyDay daily disposable naprosto stejné velikostní parametry. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Zuzka

Dobrý den, do teď jsem měla čočky Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism, ale ve večerních hodinách mě oči řežou a mlží se. Délkou nošení to není, zkoušela jsem i různé roztoky, ale taky žádná výrazná změna. Proto bych chtěla zkusit i jinou značku čoček. Byla by toto možnost a vhodná náhrada? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Je nám velmi líto, že v závěru dne cítíte nepohodlí. Podle popisu situace je velmi pravděpodobné, že si Vaše oči za dobu nošení Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism vytvořili averzi na materiál čoček. Je to poměrně běžný jev, protože čočky jsou stále "cizím" předmětem v oku. Kontaktní čočky Biofinity Toric jsou velmi dobrou alternativou. Ovšem správně by Vám měl re-aplikaci čoček provést oční specialista. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu, který s výrobcem čoček Biofinity spolupracuje. Služba bývá zpoplatněna, ale je to investice, která se vyplatí. Pakliže se rozhodnete koupit si čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Jan J.

Hezký den, tyto čočky mají stejné parametry jako Medivue Premier Toric, které se nedají nikde sehnat. Je možné nosit Biofinity Toric namísto těchto čoček?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Jediný rozdíl mezi Medivue Premier Toric a Biofinity Toric je design krabičky. Všechny parametry čoček jsou totožné, takže můžete Biofinity Toric objednat jako náhradu. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zatím Vám přejeme hezký den.