Biofinity Toric (6 čoček)

803 Kč
100% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 17.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat do objednávky 199 Kč 179 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
199 Kč
179 Kč
Přidat do objednávky
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Biofinity Toric (6 čoček)

Výrobce: CooperVision
Průměr: 14.50
Zakřivení: 8.70
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 116 Dk/t
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Množství vody: 48%
Název produktu: Biofinity Toric
Vyrobeno z: Comfilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -10.00 do +8.00
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
100 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (10)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Ondřej Strada

Dobrý den, jsou tyto čočky totožné jako privátní značka GrandOptical "iWear oxygen toric pro astigmatismus?" Moc děkuji Ondřwj

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto kontaktní čočky se shodují s uvedenými čočkami v hlavních parametrech a jsou vyrobeny ze stejného materiálu. V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici. Hezký den.

Monika

Dobrý den, už několik let nosím jen kontaktní čočky a uvažuji o koupi brýlí. Chtěla bych se zeptat jaké by byly hodnoty dioptrií když u kontaktních čoček mám hodnoty pro pravé i levé oko stejné -4,25 ,cyl -2,25 a osu 180. Děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Přepočet z dioptrických hodnot pro kontaktní čočky na dioptrické hodnoty pro brýle není možné udělat, protože v úvahu přichází asi 5 různých dioptrických kombinací. Výchozími hodnotami jsou vždy ty brýlové. Jestliže nemáte přeměřené oči několik let, doporučujeme Vám navštívit Vašeho očního specialistu, nebo se můžete objednat na měření do našich optik. Brýle si pak nechte zhotovit dle aktuálních dioptrických hodnot. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Roman Stejnar

Dobrý den.Jsem před koupením nového balení kontaktních čoček a rád bych si je koupil od Vás.Doted jsem používal značku Alcon,čočky Air optix plus hydra-glyde,ale chtěl bych zkusit jiné,protože ke konci dne se čočky mlží a častějším mrkáním se to nelepší..Mé hodnoty z protokolu od lékaře jsou vpravo +2,75,cyl.-0,50,vlevo +3,25,cyl.-1,00.Od optika je to potom zvoleno vpravo +2,50,cyl.-0,75,vlevo +3,00,cyl.-0,75.Byly by tyto vhodné?děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto čočky patří mezi velmi oblíbené. Nicméně i vždy byste měl mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Dle Vašeho brýlového zápisu byste měl mít teoreticky jiné dioptrické hodnoty. Protože máte na pravém oku cylindrickou hodnotu nízkou, je nutné ji přepočítat na sféru. Po přepočtu byste měl mít ke korekci pravého oka sférickou čočku např. Biofinity s hodnotou dioptrie +2,50. Na levém oku je již cylindrická hodnota vyšší, a proto budete ke korekci tohoto oka potřebovat již torickou (astigmatickou) čočku jako je např. Biofinity Toric s hodnotou dioptrie +3,25, cylindru -0,75 a hodnotu osy, kterou jste vůbec neuvedl. Protože na nevhodně zvolené čočky není možné uplatnit reklamaci, zvažte prosím odbornou pomoc. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje, nebo můžete navštívit jednu z našich optik, a to v Praze nebo Brně. Jakmile budete mít čočky vyzkoušené, můžete poté nakupovat na internetu bez obav ze ztráty investice. Pokud byste měl další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Pavla Sedlatá

Dobrý den, nyní používám čočky Frequency 55 je možné nahradit je za tyto čočky? Předem děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky Frequency 55 patří mezi klasické sférické čočky, které korigují krátkozrakost či dalekozrakost. Čočky Biofinity Toric, u kterých píšete dotaz patří mezi torické čočky, které korigují astigmatismus. Pakliže máte zájem o čočky z rodiny Biofinity, potřebovala byste jejich sférickou variantu, kterou naleznete ZDE. Dále jde o čočky ze silikon-hydrogelového materiálu, na který nejste zvyklá. Z tohoto důvodu byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Pokud se rozhodnete čočky zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud Vám vyhovují čočky Frequency 55, pak bychom Vám z našeho sortimentu nabídli čočky TopVue Plus, které jsou vyrobené z naprosto stejného hydrogelového materiálu. Navíc u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Martin Vozka

Dobrý den, mám dotaz. Zde je uvedena propustnost kyslíku 116Dk/t, ale u stejného, ale ne toric typu je uvedena propustnost 160Dk/t. Materiál je stejný. Je skutečně u torických jiný parametr propustnosti, nebo se jedná o omyl? A pokud se jedná o omyl, u kterých je správná hodnota? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Hodnoty jsme zkontrolovali a u obou typů kontaktních čoček jsou uvedeny správně. Více informací o produktech naleznete přímo na webu výrobce. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Kateřina Pechová

Dobrý den, momentálně používám čočky Ultraflex premier toric, ty však nemohu nikde sehnat. Je možné je nahradit Biofinity Toric? Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, k uvedeným čočkám jsou alternativou kontaktní čočky Biofinity Toric. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Renata Hanušová

Dobrý den, nosím čočky Soflens Toric, které mají zakřivení 8,5. Je možné je nahradit těmito? Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky Biofinity Toric se od Soflens Toric poměrně dost liší. Kromě rozdílu v zakřivení jsou čočky vyrobené z jiného materiálu. Soflens Toric jsou vyrobené z hydrogelového Alphafilconu A, zatímco Biofinity Toric jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu Comfilconu A. Čočky Biofinity Toric jsou mezi uživateli poměrně velmi oblíbené, ale vždy rozhodne vyzkoušení. Správně byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované a vyzkoušené. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje. Pokud se rozhodnete čočky koupit sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.

Hana Derynkova

Dobrý den, zatim jsem používala čočky MyDay daily disposable , které mi vyhovují ale ráda bych zkusila alternativu na měsíc. Myslíte, že by mi tyto čočky vyhovovaly? Moc děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Vyhledali jsme si v systému Vaše objednávky a doposud jste objednávala pouze sférické čočky (zadává se pouze dioptrie). Biofinity Toric jsou torické čočky (zadává se hodnota dioptrie, cylindru a osy). Přepokládáme, že se u Vás astigmatismus zatím nerozvinul, a proto máte spíše na mysli klasické čočky Biofinity. Nicméně po velikostní stránce by Vašim očím spíše odpovídaly čočky Avaira Vitality od stejného výrobce, které mají s čočkami MyDay daily disposable naprosto stejné velikostní parametry. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Zuzka

Dobrý den, do teď jsem měla čočky Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism, ale ve večerních hodinách mě oči řežou a mlží se. Délkou nošení to není, zkoušela jsem i různé roztoky, ale taky žádná výrazná změna. Proto bych chtěla zkusit i jinou značku čoček. Byla by toto možnost a vhodná náhrada? Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Je nám velmi líto, že v závěru dne cítíte nepohodlí. Podle popisu situace je velmi pravděpodobné, že si Vaše oči za dobu nošení Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism vytvořili averzi na materiál čoček. Je to poměrně běžný jev, protože čočky jsou stále "cizím" předmětem v oku. Kontaktní čočky Biofinity Toric jsou velmi dobrou alternativou. Ovšem správně by Vám měl re-aplikaci čoček provést oční specialista. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu, který s výrobcem čoček Biofinity spolupracuje. Služba bývá zpoplatněna, ale je to investice, která se vyplatí. Pakliže se rozhodnete koupit si čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Jan J.

Hezký den, tyto čočky mají stejné parametry jako Medivue Premier Toric, které se nedají nikde sehnat. Je možné nosit Biofinity Toric namísto těchto čoček?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Jediný rozdíl mezi Medivue Premier Toric a Biofinity Toric je design krabičky. Všechny parametry čoček jsou totožné, takže můžete Biofinity Toric objednat jako náhradu. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zatím Vám přejeme hezký den.