Biomedics 1 Day Extra Toric (30 čoček)

499 Kč
96% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? středa 17.4. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Biomedics 1 Day Extra Toric (30 čoček)

Výrobce: CooperVision
Průměr: 14.50
Zakřivení: 8.70
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 17 Dk/t
Množství vody: 55%
Název produktu: Biomedics 1 Day Extra Toric
Cylindr: od -1.75 do -0.75
Dioptrie: od -10.00 do 0.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Vyrobeno z: Ocufilcon D
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

96%
110 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Radka Dostálová

Dobrý den, používám velmi málo čočky Biofinity toric muitifocal. Chci se zeptat, zda je velký rozdíl pokud bych měla jen tórické Biofinity? Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, rozdíl bude velký. Máte kombinovanou oční vadu astigmatismus a presbyopii. Multifokální čočky obecně korigují zrak na více vzdáleností, protože akomodace (zaostřování) oka již nepracuje tak, jak má. Jde o běžný projev stárnutí oka. Pakliže budete zrak korigovat pouze torickými čočkami Biofinity Toric, uvidíte dobře pouze do dálky. Střední a blízká vzdálenost bude neostrá a rozmazaná. Kvalita zraku by tedy byla velmi nedostačující pro všechny činnosti (čtení, práce na počítači, řízení auta atp.). Pokud byste takto řešila stav dlouhodobě, není vyloučený ani progres kombinované oční vady. Jestliže je pro Vás korekce zraku speciálními čočkami finančně náročná nebo je obtížné je shánět, zvažte korekci zraku s brýlemi. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Nikola Dušková

Děkuji za Vaši odpověď. Čočky, které mi nabízíte mají zakřivení 8,5 a já mám 8,7. To nebude tolik vadit? A tyto MyDay daily disposable toric (30 čoček) by pro mě byly vhodné? tam je zakřivení 8,6. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za další otázku. Čočky jsme Vám nabídli z důvodu možného vrácení v rámci Garance vrácení peněz. U velikostních parametrů kontaktních čoček jsou totiž povolené odchylky ±0,20 mm. Takto na dálku Vám nejsme schopni říci, jestli Vám rozdíl 0,10 či 0,20 mm nebude vadit, protože každý uživatel je ke změnám jinak vnímavý. Pokud se rozhodnete čočky MyDay daily disposable toric přeci jenom vyzkoušet bez odborné aplikace, berte prosím v úvahu, že eventuální reklamace nevyhovujících čoček nebude možná. Jak jsme již uvedli, každý uživatel by měl mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám opět pomůžeme. Hezký den.

Nikola Dušková

Dobrý den, (OPRAVA KOMENTÁŘE) chtěla bych si koupit tyto kontaktní čočky, ale uplně mi nesedí parametry osy, mám PO -1,25 zakřivení 8,70 a průměr 14,5, to by sedělo ale osu 140. LO -0,75 zakřivení 8,70 a průměr 14,5, osa ale 080 . Vybrala bych si tedy osu na pravé oko 160 a na levé oko 090, myslíte, že tato odchylka byla ještě v pořádku? Nebo mám raději zvolit čočky : MyDay daily disposable toric (30 čoček) kde je zakřivení 8,60. Děkuji moc za informaci. Děkuji za informaci.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U korekce astigmatismu se při úpravě brýlových dioptrických hodnot upravuje hodnota osy formou zaokrouhlování dle matematických pravidel. Rozdíl od naměřené osy tak zpravidla nepřesáhne 5°. Rozdíl 20°je už skutečně velký a korekce by pro Vás byla pravděpodobně velmi nepříjemná. Proto bychom se přikláněli spíše k čočkám, které lépe odpovídají Vašim parametrům. Správně byste měla mít čočky před nákupem vždy odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Pokud se rozhodnete čočky zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Proto bychom Vám nabídli torické (astigmatické) čočky, u kterých momentálně běží akce Garance vrácení peněz. Pokud Vám čočky nebudou v nějakém směru vyhovovat a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám tak vrátí. Jako první bychom Vám nabídli kontaktní čočky Precision1 for Astigmatism. Více o zmíněné službě si můžete přečíst ZDE. A jako druhé bychom Vám nabídli čočky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism. Více o zmíněné službě pro tyto čočky si můžete přečíst ZDE. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Nikola Dušková

Dobrý den, chtěla bych si koupit tyto kontaktní čočky Biomedics 1 Day Extra Toric , ale uplně mi nesedí parametry osy, mám PO -1,25 zakřivení 8,70 a průměr 14,5, to by sedělo ale osu 140. LO -0,75 zakřivení 8,70 a průměr 14,5, osa ale 080 . Vybrala bych si tedy osu na levé oko 090 a na pravé oko 140, myslíte, že tato odchylka by byla ještě v pořádku? Nebo mám raději zvolit čočky : MyDay daily disposable toric (30 čoček) kde je zakřivení 8,60. Děkuji moc za informaci.

Karolína C.

Dobrý den, potřebovala bych poradit - mám poukaz pouze na brýle. PO -2,50, cylindr -1,50, osa 180 a LO - 2,50, cylindr -0,50, osa 135. Můžu mít tyto čočky a jaká jsou správné údaje? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Brýlový předpis je nutné pro nákup kontaktních čoček upravit. Ačkoliv máte na obou očích naměřený cylindr, je jeho hodnota na levém oku prozatím příliš nízká a budeme ji převádět na sféru. Pro každé oko tak budete potřebovat jiný druh čočky. Pro pravé oko budete potřebovat torickou (astigmatickou) čočku, např. tuto, s hodnotou dioptrie -2,50, cylindru -1,25 a osy 180°. Pro levé oko budete potřebovat sférickou čočku, např. Biomedics 1 Day Extra, s hodnotou dioptrie -2,75. Správně byste však měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Ten Vám dle parametrů očí a Vašich potřeb a preferencí vybere vhodné čočky (z hlediska velikostních parametrů, materiálu atp.). Můžete využít služeb našich kamenných optik v Praze či Brně. Na webu lze jednoduše rezervovat čas návštěvy. Případně ZDE naleznete nejbližšího očního specialistu, který spolupracuje s výrobcem těchto čoček. Pokud si čočky vyberete sama bez odborné pomoci, nezapomeňte prosím, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit eventuální reklamaci. Z našeho sortimentu bychom Vám případně mohli nabídnout silikon-hydrogelové měsíční čočky TopVue Air, resp. TopVue Air for Astigmatism, u kterých běží Garance vrácení peněz. Máte-li zájem o jednodenní čočky, mohli bychom Vám nabídnout silikon-hydrogelové Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe, resp. Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism s časově omezenou Garancí spokojenosti. Podmínky služeb naleznete vždy v prokliku. Jestliže budete mít další otázky, jsme Vám k dispozici. Hezký den.
Martina N.

Dobrý den, chtěla bych si pořídit jednodenní kontaktní čočky na dovolenou, ale nenašla jsem tu žádné, které by přesně odpovídaly hodnotám, které mi naměřili - dioptrie na obou očích -4,25, cylindr -1,75 a -1,25, osa 180°a 170°, zakřivení 8,7. Buď souhlasí zakřivení, ale už ne osa 170° nebo naopak. Mohli byste mi poradit, jestli i přesto existuje nějaká varianta? Děkuji, Martina

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky Biomedics 1 Day Extra Toric se vyrábějí v omezeném rozsahu os. U velikostních parametrů jsou obecně povelené odchylky ±0,20 mm od naměřené hodnoty. U zakřivení je vhodnější odchylka pouze 0,10 mm. Tudíž byste teoreticky mohla mít čočky se zakřivením 8,60 mm např. Clariti 1 day Toric nebo MyDay daily disposable toric. Předpokládáme, že Vámi uvedené hodnoty jsou již upravené pro nákup kontaktních čoček. Pokud jde o brýlové dioptrické hodnoty, napište nám a my Vám brýlové dioptrické hodnoty pro nákup čoček upravíme. Správně byste však měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje. Pakliže se rozhodnete čočky zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.