Biotrue ONEday for Presbyopia (30 čoček)

576 Kč
96% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 15.7. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Biotrue ONEday for Presbyopia (30 čoček)

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 42 Dk/t
Množství vody: 78%
Název produktu: Biotrue ONEday for Presbyopia
Dioptrie: od -9.00 do +6.50
Adice: High (+1.75 - +2.50), Low (+0.75 - +1.50)
Vyrobeno z: Nesofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

96%
21 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (4)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Majka

Dobry den, mam +2 na dalku a +4 na blizko. Rada bych vyzkousela multifokalni cocky. Jake by jste mi doporucila. Momentalne pouzivam biotrue jednodenni +2 na dalku a doplnuji je brylemi na blizko. Dekuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Podle udaných hodnot budete teoreticky ke korekci zraku potřebovat kontaktní čočky s hodnotou dioptrie +2,00 a v případě těchto čoček adice HIGH. Správně byste ovšem měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Ten vezme v úvahu nejen parametry Vašich očí, ale i Vaše potřeby a preference. Na základě zkoušky pak může upravit korekci (k čemuž často obzvlášť u multifokálních čoček dochází) nebo změnit čočky. Využít můžete služeb našich 2 kamenných optik - v Praze nebo Brně. Na našem webu si můžete rezervovat termín vyšetření. Pokud si čočky vyberete sama bez odborné pomoci, nelze na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry uplatnit eventuální reklamaci. Případně bychom Vám mohli nabídnout z našeho sortimentu silikon-hydrogelové čočky TopVue Air Multifocal (dioptrie +2,00, adice +2,00) se službou Garance vrácení peněz. Pokud Vám čočky nebudou vyhovovat, můžete je za určitých podmínek vrátit a my Vám vrátíme peníze. V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici. Hezký den.
Zdeňka

Dobrý den. Na dálku mám dioptrie -1,50 a na blízko 0,5 na obě oči. Mohu si objednat tyto čočky s parametry -1,50 na dálku s adicí low? Tento typ čoček mám vyzkoušenýn jen s dioptriemi na dálku. Zakřivení i průměr mi sedí. Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,50 a adice +2,00 - u těchto čoček tedy High. Adice je rozdíl mezi dioptrií na dálku a na blízkou vzdálenost. Rádi bychom Vás upozornili, že správně byste správně měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Ten může reagovat na Vaše připomínky, zohlednit Vaše potřeby a u multifokálních čoček leckdy změnit hodnoty dioptrií. Na čočky, které si vyberete sama bez odborné pomoci, nelze uplatnit případnou reklamaci. Korekce zraku multifokálními čočkami je pro mozek složitější a může trvat až 2 týdny, než si na ně navyknete. Pro lepší adaptaci si můžete ze začátku pomáhat mírným pootočením hlavy ve směru pohledu. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Roman Vitvar

Dobrý den, cca 30 let používám KČ pro krátkozrakost -2D. Na blízko jsem viděl dobře ať s nimi nebo bez, což se v posledních letech změnilo. Abych viděl dobře na blízko, musím KČ vyndat, jinak mi pomalu přestávají stačit ruce na přečtení novin. Řešením by měly být multifokální KČ, a tak jsem od vás vyzkoušel Biotrue ONEday for Presbyopia. Začal jsem s adicí LOW. K tomu mě vedla úvaha, že na blízko mi stačí 0 (=bez kompenzace), protože samotné oko bez KČ vidí na blízko dobře. Bohužel s LOW to na blízko není o moc lepší než s obyčejnou KČ. Proto jsem pořídil s adicí HIGH. Bohužel ani s tou to není ono. Řekl bych, že mezi LOW a HIGH nevidím rozdíl. Je to normální? Nebo je něco špatně?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pakliže neznáte přesné dioptrické hodnoty pro nákup kontaktních čoček, bude Vaše hledání velmi obtížné. Bez dioptrických údajů Vám ani my, bohužel, nemůžeme říci nic konkrétního. Korekce multifokálními čočkami je pro mozek již velmi náročná a trvá nějaký čas, než se s ní uživatel sžije (ať už se jedná o brýle nebo čočky). Vyhledejte si prosím ve svém okolí očního specialistu, který Vám s aplikací kontaktních čoček pomůže. Oční specialista Vám změří dioptrie jak na dálku, tak na blízkou vzdálenost, vypočítá pro Vás hodnotu adice a může určit i dominanci očí. Není nic výjimečného, že je nutné dioptrické hodnoty upravit dle potřeb uživatele. Jakmile budete mít čočky vyzkoušené a budete znát dioptrické hodnoty, můžete pak bez obav nakupovat na internetu. Na této mapě naleznete oční specialisty, kteří spolupracují se společností CooperVision, která nabízí nejširší nabídku kontaktních čoček. Odborná aplikace čoček bývá zpoplatněna, ale je to investice, která se rozhodně vyplatí. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme.

Oliver

Dobry den u těchto čoček je propustnost kysliku jen 42 u jinych jsem videla že je treba 100 je to veljy problem? Jsou tyhle tedy meně kvalitni?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Hodnoty propustnosti kyslíku se liší dle použitého materiálu. Nižší hodnoty propustnosti, jako je např. u těchto čoček, jsou obecně u hydrogelových čoček. V hydrogelových čočkách nelze přespávat, ale jsou velmi komfortní a často velmi vyhovují alergikům. Vyšší hodnoty propustnosti kyslíku mají silikon-hydrogelové čočky. Některé typy vícedenních čoček vyrobených z tohoto materiálu umožňují i spaní s čočkami. Odpovědi na Vaše otázky jsou tedy relativní. Oba materiály jsou dobré, ale charakter každého materiálu má jiné vlastnosti. Každý uživatel preferuje něco jiného, ale poslední slovo mají vždy oči, neboť komfort a dobrá korekce zraku jsou vždy alfou a omegou nošení kontaktních čoček. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.