Clariti 1 day (30 čoček)

432 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? čtvrtek 30.5. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) 29 Kč *
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Clariti 1 day (30 čoček)

Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.10
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Množství vody: 56%
Propustnost kyslíku: 86 Dk/t
Název produktu: Clariti 1 day
Dioptrie: od -10.00 do +8.00
Spaní s čočkami?: Ne
Vyrobeno z: Somofilcon A
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
31 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Rudolf

Zdravím,pokud by mi čočky neseděly,lze po vyzkoušení jednoho páru balení vrátit?

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Správně by měl mít nositel čočky vždy odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené, protože nevhodně zvolené čočky není možné reklamovat ani vrátit. Pakliže máte zájem o tyto čočky, můžete si na této mapě vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje a může Vám čočky odborně aplikovat. Rádi bychom Vás však informovali, že v našem sortimentu máme i některé značky čoček, na které se vztahuje služba Garance vrácení peněz. Z nichž bychom Vám nabídli jednodenní čočky Bausch + Lomb ULTRA One Day. Detailní podmínky služby k těmto čočkám si můžete prohlédnout ZDE. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Kateřina

Dobrý den, prosím o doporučení kontaktních čoček (-3,00/ 8,6/14,20), prioritou je velmi vysoká propustnost kyslíku. Nejlépe hydrogen-silikon a denní frekvence nošení. Případně jinou vhodnou alternativu. Děkuji, s pozdravem, K.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Vybrali jsme pro Vás jednodenní kontaktní čočky, které mají propustnost kyslíku nad 100 Dk/t. Nemají tedy naprosto stejné velikostní parametry, ale spadají do povolené mezní odchylky ±0,20 mm. Jedná se kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day, 1 Day Acuvue TruEye nebo Dailies TOTAL1. Jestliže čočky kupujete bez předchozí odborné aplikace, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Celou nabídku našich sférických silikon-hydrogelových jednodenních čoček si můžete prohlédnout ZDE. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jan Hruška

Velice kvalitní materiál a pohodlí v jednom.