Clariti 1 day Multifocal (30 čoček)

759 Kč
94% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pátek 9.6. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Clariti 1 day Multifocal (30 čoček)

Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.10
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Množství vody: 56%
Propustnost kyslíku: 86 Dk/t
Název produktu: Clariti 1 day Multifocal
Dioptrie: od -6.00 do +5.00
Adice: High (+2.50D - +3.00D), Low (MAX ADD +2.25D)
Spaní s čočkami?: Ne
Vyrobeno z: Somofilcon A
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

94%
185 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (4)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Radek

Dobrý den,prosím o radu. Oční specialista mi naměřil hodnoty pro multifokální kontaktní čočky+2.00 ADD+2.00..viděl jsem špatně,jak na blízko,tak na dálku.Tak mi specialista změnil dioptrie čoček+1.75 ADD+2.50... vidění se trochu zlepšilo,ale chyběla mi ostrost vidění.Dále mi specilaista oznámil,že teď už si musím objednávat čočky sám,a tak trochu experimentovat.Tak jsem si u vás objednal tyto čočky v hodnotě +2.00 ADD High(+2.50 - +3.00)Na dálku oproti hodnotě +1.75 se mi vidění zhoršilo,ale na blízku vidím super.Teď si chci opět objednat čočky jen nevím,zda se mám vrátit na hodnotu +1.75 nebo zkusit +1.50 či +1.25ADD ponechám stejný High.Oční lékař mi naměřil dioptrie na blízko+4.25 a do dálky+2.00 Děkuji za odpověď,a pěkný den

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Dle naměřených brýlových dioptrických hodnot od očního lékaře byste měl mít ke korekci zraku čočky s hodnotou dioptrie +2,00 a adice +2,50. V případě těchto čoček byste tedy měl volit hodnotu adice High (+2,50 - +3,00). U korekce presbyopie se však může stát, že teoretický výpočet neodpovídá potřebám klienta. Jelikož jste s touto kombinací neviděl ostře na všechny vzdálenosti, je možné, že je to Váš případ. Se stanovením správné korekce by měl nositeli pomoci oční specialista. Proto nás velmi zaráží přístup Vašeho očního specialisty, jehož dioptrické hodnoty vůbec neodpovídají teoretickému výpočtu, ze kterého se mělo vycházet. Navíc Vás odkázal sám na sebe a "experimentování" - což je naprosto neprofesionální přístup. Zvažte prosím ještě odbornou pomoc. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje a měl by být schopný Vám se stanovením správné korekce kontaktními čočkami pomoci. Pakliže chcete čočky zkoušet sám i za cenu, že Vám čočky nemusí sednout zkuste zvolit hodnotu dioptrie +1,75 a hodnotu adice High (+2,50 - +3,00). Pokud byste měl další otázky, napište nám, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Petr

Dobrý den chtěl jsem se zeptat co znamená taAdice u multifokalnich čoček děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Multifokální čočky jsou určené ke korekci presbyopie. Adice je přídavek na blízko, resp. rozdíl mezi dioptrií na dálku a na blízkou vzdálenost. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

stanislava kuželová

dobrý den .chci si obednat jednoddení multifokální kontaktní čočky-jedu k moři.Vybrala jsem si jednodenni clarity,u vás si objednávám biofinity multifokál.Mužete mi doporučit multifokální jednodenní čočky¨. děkuji s.kuželová

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Kontaktní čočky Clariti 1 day Multifocal jsou velmi dobrou volbou. Velikostní parametry jsou téměř stejné, ale čočky jsou z jiného typu silikon-hydrogelového materiálu. Správně by Vám měl čočky aplikovat oční specialista. Pokud se rozhodnete čočky zakoupit sama, bez odborné aplikace, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Radmila Mendlíková

Absolutně mě zklamaly

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, Radmilo, velmi nás mrzí, že Vás čočky zklamaly. Multifokální čočky i brýle pracují s optickou mohutností, která se plynule mění. To je důvod, kvůli kterému je zvyk na tuto korekci obtížnější. Jestliže Vám čočky nevyhovují z důvodu komfortu při nošení, může být příčinou nevhodný materiál kontaktních čoček nebo velikost. Každopádně své potíže proberte se svým očním specialistou. Ten by měl udělat maximum pro to, aby Vám našel kontaktní čočky, které Vám budou absolutně vyhovovat. Jestliže bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Hezký den.