Nenechávejte nákup na poslední chvíli. Přestože všechny vaše objednávky ihned odesíláme, někteří dopravci mají v současné době zpoždění s doručením zásilek.

Clariti 1 day Toric (30 čoček)

699 Kč
100%
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 8.6.

Doprava

Zásilkovna
1–2 dny 29,– Kč
PPL
1–2 dny 59,– Kč
Česká pošta
1–2 dny 65,– Kč
699 Kč
Poštovné zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek dle výběru zdarma pro objednávky nad 1200 Kč

Kontaktní čočky Clariti 1 day toric

Claritiy 1 day toric jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky od společnosti CooperVision určené ke každodenní výměně. Tyto jednodenní čočky jsou určeny pro korekci astigmatismu a nabízí širokou škálu kombinací parametrů sférických dioptrií, cylindrických dioptrií a osy. Claritiy 1 day toric mají prodyšný materiál, který zásobuje oči dostatečným množstvím kyslíku. Materiál s technologií WetLoc vám poskytne celodenní pohodlné a zdravé nošení v každé situaci. Čočky jsou dostupné v balení po 30 kusech.

Prodyšný silikon-hydrogel

Claritiy 1 day toric jsou vyrobeny z materiálu Somofilcon A, který se řadí do skupiny silikon-hydrogelových materiálů. Materiál tohoto typu poskytne očím dostatečný přísun kyslíku a zároveň čočky obsahují příjemný podíl vody pro pohodlné nošení. K pohodlí během nošení přispívá velkým dílem i technologie WetLoc, díky které čočky přirozeně váží molekuly vody ke svému povrchu a zůstavají tak dostatečně vlhké a pohodlné v průběhu celého dne.

Kontaktní čočky Claritiy 1 day toric mají UVA a UVB filtr, který pohlcuje velkou část škodlivého záření. I tak ale nesmíte zapomínat na celkovou ochranu očí pomocí slunečních brýlí.

Korekce astigmatismu

Astigmatismus je způsoben nerovnostmi na rohovce. Lidé trpící touto vadou si často stěžují na bolesti hlavy a někdy i závratě. Pro korekci je zapotřebí více parametrů a je tedy nutné, aby všechny perfektně seděly. Astigmatismus se napravuje cylindrickou dioptrií a osou, a protože je vada často spojena s krátkozrakostí nebo dalekozrakostí, tak také sférickou dioptrií.

Rodina čoček Clariti 1 day

CooperVision uvedl Clariti 1 day jako ucelenou rodinu kontaktních čoček, které nabízí produkty pro korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti, astigmatismu a presbyopie.

Parametry produktu
Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.30
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 56%
Propustnost kyslíku: 57 Dk/t
Název produktu: Clariti 1 day Toric
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Vyrobeno z: Somofilcon A
UV filtr: Ano

Hodnocení (1)

100%
1x
0x
0x
0x
0x
Hodnotit
100%
100%

Velice pohodlné kontaktní čočky. Doporučuji všem.

Komentáře

Máte nějaké otázky nebo názor?
Průměr
Česká pošta PPL Zásilkovna GLS
Top