ColourVUE Crazy Lens - WhiteOut - nedioptrické (2 čočky)

379 Kč
Skladem
Barva
    Kdy odešleme? Čtvrtek 13.5. Dnes vyberte parametry

    Doprava

    Zásilkovna
    1–2 dny 29,– Kč
    PPL
    1–2 dny 59,– Kč
    Česká pošta
    1–2 dny 65,– Kč
    379 Kč
    Mohlo by se Vám také líbit:
    Dárek zdarma v ceně až 399 Kč k objednávce nad 1 200 Kč
    ColourVUE Crazy Lens - WhiteOut - nedioptrické (2 čočky)

    Nedioptrické barevné kontaktní čočky

    Nedioptrické barevné kontaktní čočky jsou kosmetické čočky, které neposkytují korekci zraku. Každý, kdo by si chtěl koupit nedioptrické kontaktní čočky, by měl mít předpis s hodnotou plano, což znamená nulovou dioptrii. Profesionální přeměření očí Vám také řekne, jaké čočky pro Vás budou pohodlné a jaké ne.

    O ColourVUE Crazy

    Kontaktní čočky Crazy jsou barevné kontaktní čočky. Čočky jsou speciálně navrženy tak, aby překryly přirozenou barvu duhovky unikátními a oblíbenými vzory. Hodí se skvěle na cosplay a ke karnevalovým nebo halloweenským převlekům. Vyrábí se v několika variantách co do délky nošení, ale většinou mají velkou trvanlivost, pokud se o ně dobře staráte. Jedná se o skvělý doplněk, který dotáhne k dokonalosti každý originální look.

    ColourVUE Crazy Lens – WhiteOut – nedioptrické

    Kontaktní čočky s motivem WhiteOut zcela zakryjí vaši duhovku. Čočka je bílá, takže duhovka a její barva zmizí a zůstane jen bělmo oka s černou zorničkou uprostřed. Věřte, že takové oči vypadají děsivě a nebudou se za ně stydět upíři, zombíci ani žádní jiní strašáci. Díky bílým čočkám WhiteOut získá každý kostým víc pozornosti.

    O barevných čočkách ColourVUE Crazy Lens

    Tyto krycí kontaktní čočky vyrábí společnost MaxVue Vision. ColourVUE Carazy Lens jsou roční barevné čočky bez dioptrie, které vás ohromí nejen svým výrazným motivem, ale také perfektní krycí schopností. Zcela a dokonale překryjí vaši přirozenou barvu očí.

    Péče o ColourVUE Crazy Lens

    Aby vám čočky vydržely skutečně celých 365 dní a nošení bylo vždy pohodlné a příjemné, nikdy v čočkách nepřespávejte a při jejich čištění buďte skutečně důslední a svědomití. Pro péči o čočky ColourVUE Crazy Lens budete potřebovat víceúčelový roztok a pouzdro na čištění čoček. Pokud čočky nebudete více dní po sobě nosit, nikdy je nenechávejte ve stejné dávce roztoku více než 5 dní. Po uplynutí 5 dnů zopakujte proces čištění a čočky uložte do nové dávky roztoku. Během roku životnosti čoček nezapomínejte také na výměnu pouzdra na čištění – měňte pouzdro nejdéle každé 3 měsíce.
    A teď už si hlavně užívejte nošení!
    Parametry produktu
    Barva: Bílá, Speciální
    Výrobce: Maxvue Vision
    Zakřivení: 8.60
    Průměr: 14.00
    Velikost balení: 2 čočky
    Dioptrie: 0
    Expirace: 12 měsíců a více
    Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
    Vyměnit za: 365 dní
    Množství vody: 45%
    Název produktu: ColourVUE Crazy Lens
    Vyrobeno z: Hydrogel Terpolymer
    Spaní s čočkami?: Ne
    UV filtr: Ne
    Mohlo by se Vám také líbit:

    Hodnocení

    Tento produkt zatím nemá mnoho recenzí

    Komentáře (1)

    Máte nějaké otázky nebo názor?

    Vlastimil Straka

    Dobrý den, je součástí balení i pouzdro a roztok nebo je samotné čočky? Děkuji

    Odpověď

    Zákaznický servis

    Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tento produkt obsahuje pouze 1 pár crazy čoček s periodou výměny 365 dní. Tzn., že pokud se o čočky budete dobře starat, budete je moci nosit v průběhu celého roku. Více informací o péči naleznete ZDE. Na barevné a crazy čočky se používají výhradně univerzální roztoky. Pokud byste měl další otázky, napište nám. Rádi Vám pomůžeme. Hezký den.