Dailies AquaComfort Plus (30 čoček)

393 Kč
99% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 15.7. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Dailies AquaComfort Plus (30 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení: 8.70
Velikost balení: 30 čoček
Průměr: 14.00
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Množství vody: 69%
Název produktu: Dailies AquaComfort Plus
Dioptrie: od -15.00 do +8.00
Vyrobeno z: Nelfilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

99%
99 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Marek Sazima

Dobrý den, moje oční specialistka mně doporučila oční čočky Dailies AquaComfort Plus. PWR +075HI, MAX ADD +2,5. Naměřené hodnoty jsou u obou očí téměř shodné a to +2,5 -0.75 osa u jednoho oka 95 u druhého 90. Oční čočky již po drobném úsilí:) dokáži nasadit, nicméně nevidím přes ne dobře, ani do dálky ani do blízky. Dálka je lehce zdvojená a neostrá do blízky je vše mírně rozmazané a při mrknutí oka se vše ještě víc rozmaže a pak následně lehce doostří. Doostří tak, že mám problém přečíst jakýkoli text. Specialistka říká, že asi nebudu moci nosit oční čočky, že je to tím vyosením. Nicméně normální brýle, třeba i v nouzovce koupené v drogerii, nedělají problém. Oční čočky chci hlavně kvůli sportům dovolené anebo někdy řízení auta ať můžu použít brýle sluneční. Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Jestliže máte u obou očí naměřenou i cylindrickou hodnotu a máte předepsané čočky s adicí, pak byste měl mít čočky ke korekci kombinované oční vady - astigmatismu a presbyopie. Protože máte ke korekci zraku jen klasické multifokální čočky, je pokryta pouze korekce presbyopie. Astigmatismus je bez korekce, a to způsobuje zdvojený a rozmazaný pohled na všechny vzdálenosti. Jestliže chcete nosit kontaktní čočky, můžeme Vám z našeho sortimentu nabídnout ke korekci kombinované oční vady pouze měsíční čočky Proclear Multifocal Toric. Protože jde o poměrně náročnou korekci a čočky jsou na objednání, doporučujeme jednoznačně odbornou aplikaci čoček. Čočky se vyrábějí ve 2 zakřiveních a navíc pracují s dominancí očí. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem čoček spolupracuje. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
kristýna janatová

Dobrý den, jedná se prosím o měkké kontaktní čočky? Zatím jsem byla zvyklá na TopVue Daily a měkkost mi vyhovovala, jen jsem dost brzy cítila suchost v očích a v případě delšího pohledu dolu se mi čočky posouvaly a těžko se vracely zpět. Mockrát děkuji !

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pokud Vás trápí pocit suchých očí, můžete pro začátek do péče o oči zařadit oční kapky, např. HYLO Care. V případě dlouhodobých potíží však raději navštivte lékaře. Nyní k dotazu o těchto čočkách. Dailies AquaComfort Plus jsou měkké hydrogelové čočky. Veškeré informace uvádíme v tabulce na konci produktového textu. Na dálku bohužel nedokážeme říci, zda Vám čočky budou vyhovovat. U velikostních parametrů kontaktních čoček je uváděna tolerovaná mezní odchylka ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Ty však bohužel neuvádíte. Zkontrolujte si tedy prosím zápis od lékaře či optometristy, zda je neuvádí. Správně by ovšem měla každá re-aplikace kontaktních čoček probíhat pod odborným vedením. Oční specialista Vám dle parametrů očí, Vašich potřeb a preferencí vybere vhodné čočky. Na základě výsledku zkoušky může čočky změnit nebo upravit korekci tak, aby Vám vše vyhovovalo. Pokud si čočky vybíráte sama, můžete zvolit nevhodné parametry či materiál. Čočky nejsou na oku správně vycentrované a korekce není dobrá. Pokud zvolíte příliš velké zakřivení, čočka v oku "plave". V opačném případě může čočka oko "škrtit". Zkrátka je opravdu vhodnější poradit se s odborníkem. Mohli bychom Vám nabídnout služby našich optik Praze nebo Brně. Na webu si lze jednoduše rezervovat termín návštěvy. Případně bychom Vám mohli nabídnout např. jednodenní silikon-hydrogelové čočky Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (nyní jste ovšem používala hydrogelové čočky), na které běží v současnosti akce Garance spokojenosti. Čočky můžete vyzkoušet a pokud Vám nebudou vyhovovat, můžete je dle informací v prokliku vrátit. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Marek Filip

Dobrý den, chci se zeptat jaké JEDNODENNÍ kč jsou nejvíce podobné 14 denním čočkám Acuvue Oasys? Dále take, rozdíl mezi Jednodenními Dailies AquaComfort Plus a 1 Day Acuvue Moist, jaký rozdíl by měl být v čočkách? Obě jsou tuším hydrogelové, akorát Dailies mají vyšší propustnost kyslíku i obsah vody - znamená to že jsou tedy lepší volbou? Mají nějaké jednodenní KČ identifikátor strany čočky, nebo to mají pouze vícedenní varianty? U jednodenních kč bez ukazatele mi totiž přijde téměř nemožné určit správnou rub/líc. Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, Marku, děkujeme Vám za otázky. Nejprve tedy k otázce na jednodenní alternativu za čočky Acuvue Oasys. Z našeho sortimentu bychom Vám jako náhradu mohli nabídnout Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe od stejného výrobce. Čočky mají podobné vlastnosti a jsou vyrobeny ze shodného materiálu. Bohužel se liší velikostní parametry. U velikostních parametrů je povolená mezní odchylka, tzn. že rozdíly v hodnotách by neměly být větší než ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Ty bohužel neuvádíte, zkontrolujte si proto prosíme tyto hodnoty. Navrhované čočky mají identifikátor rub-líc.
Ohledně další otázky - hydrogelové čočky Dailies AquaComfort Plus a 1 Day Acuvue Moist se liší v materiálu, z kterého jsou vyrobeny, ve vlastnostech (propustnost kyslíku, obsah vody, UV filtr), v použitých technologiích i ve velikostních parametrech. Nelze jednoznačně říci, které čočky jsou lepší volbou. To, co vyhovuje jednomu zákazníkovi, nemusí vyhovovat jinému. Jde o zcela individuální věc. Čočky 1 Day Acuvue Moist mají také indikátor rub-líc.
Rádi bychom Vás upozornili, že byste měl mít správně čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Ten Vám na základě parametrů očí, Vašich potřeb a preferencí vybere vhodné kontaktní čočky. Dle zkoušky pak může čočky vyměnit nebo doupravit korekci, aby Vám vše vyhovovalo. Např. ZDE si můžete najít nejbližšího specialistu, který spolupracuje s výrobcem čoček Acuvue Oasys. Zpravidla se jedná o placenou službu, je to ovšem investice, která se vyplatí. Rádi bychom Vás upozornili, že pokud si čočky vyberete sám bez odborné pomoci, nelze na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry uplatnit případnou reklamaci. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Mária Hyžáková

Dobrý den,syn používá jednodenní čočky Dailies Aqua Comfort, přemýšlí nad měsíčními čočkami, můžete prosím poradit které by byly vhodné.dekuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Správně by re-aplikace kontaktních čoček měla proběhnout pod dohledem očního specialisty. Vyhnete se tak nevhodné investici, kterou se nákup na internetu může stát. Bohužel nemáme čočky s naprosto totožnými velikostními parametry, ale můžeme Vám nabídnout čočky s velmi podobnými velikostními parametry. Rozdíl je jen v zakřivení, které je o 0,10 mm menší, což by neměl být pro oči problém. Prvními čočkami jsou čočky Biofinity ze silikon-hydrogelového materiálu. Tyto čočky umožňují i prodloužené či kontinuální nošení. To znamená, že je možné s čočkami spát. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje. Pokud se čočky rozhodnete zkoušet sami, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Druhými čočkami, které Vám můžeme nabídnout jsou hydrogelové čočky TopVue Monthly. S těmito čočkami není možné spát. Je nutné je vždy před spaním z očí vyjmout, mechanicky očistit a uložit do čerstvé dávky roztoku k regeneraci. Nicméně značka TopVue disponuje službou Garance vrácení peněz. V případě, že by čočky Vašemu synovi v nějakém směru nevyhovovaly a splňovali byste podmínky služby, mohli byste ji využít a Vaše investice za čočky by se Vám vrátila. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Dan Maceček

Dobrý den. Pokud jsem dosud používal "starší model" čoček Focus Dailies All Day Comfort se zakřivením 8.60 a průměrem 13.80, bude tento "novější model" jako plnohodnotná náhrada sedět bez problému, přestože nyní udává zakřivení 8.70 a průměr 14.00? Předem děkuji za zpětnou vazbu.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Čočky jsou vyrobeny z totožného materiálu, takže pohodlí při nošení by mělo být totožné. Rozdíl v průměru i zakřivení spadá do hodnot, které by pro oči neměly představovat problém. Tato informace je ale pouze teoretická a nemůžeme Vám slíbit, že pro Vás čočky budou zcela vyhovující. Ideální by bylo, kdybyste čočky nejprve vyzkoušel u očního specialisty. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.