Dailies AquaComfort Plus Multifocal (30 čoček)

669 Kč
96% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 7.2. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč   
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 229 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus Multifocal

DAILIES AquaComfort Plus Multifocal jsou jednodenní multifokální kontaktní čočky od výrobce Alcon, které jsou určeny pro korekci presbyopie (vetchozrakosti). Ta postihuje téměř každého člověka po čtyřicátém roce života.

Precision Profile design

Technologie Precision Profile design funguje na principu plynulého přechodu mezi soustřednými optickými zónami. Centrální část čočky je určena pro pohled na blízko a plynule přechází k okrajům čočky, které jsou určeny naopak pro jasné vidění na větší vzdálenosti. Lidské oko má přirozenou schopnost využít právě tu zónu čočky, kterou v daný okamžik potřebuje. Tato technologie také zlepšuje kvalitu obrazu a udržuje stabilní polohu čočky na oku.

Kvalitní zvlhčení, vyšší komfort

První zvlhčující složkou je lubrikant HPMC (Hydroxypropyl methylcelulosa), který je obsažen již v roztoku v blistru. Působí tedy bezprostředně po nasazení čočky na oko. Druhou složku potom představuje systém dvou látek – zvlhčujícího PVA (Polyvinylalkohol) a hydrofilního PEG (Polyethylengly­kol). PVA je obsažen přímo v materiálu čočky a uvolňuje se na její povrch při každém mrknutí. Každý člověk mrkne v průměru 11 000krát denně!

Nabízíme také ekonomické balení po 90 čočkách.

Parametry produktu - Dailies AquaComfort Plus Multifocal (30 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení: 8.70
Velikost balení: 30 čoček
Průměr: 14.00
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Množství vody: 69%
Název produktu: Dailies AquaComfort Plus Multifocal
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Adice: HI (MAX ADD +2.50), LO (MAX ADD +1.25), MED (MAX ADD +2.00)
Vyrobeno z: Nelfilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

96%
361 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Olga

Dobrý den, màm problem s těmito čočkami, přes ktere vidim na všechny vzdalenosti moc dobře, ale čočky mě v očich draždi a nesnesu je celý den. Kdybych si koupila čočky Total misto těchto ve stejnych parametrech, tak budu přes ně vidět stejně? Total 1 mam vyzkoušene ve verzi jen na dalku a ty mi potiže v očich nedělaji Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Vzhledem k tomu, že Vám čočky dráždí oko, s největší pravděpodobností Vám nevyhovuje materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Oproti čočkám, které zmiňujete a nosila jste je dříve, jsou tyto čočky hydrogelové. V tom bude asi problém. Multifokální čočky TOTAL1 mají stejné velikostní parametry jako Vámi dříve používaná sférická varianta a jsou také vyrobené ze stejného materiálu, mohly by Vám tedy vyhovovat lépe. Abyste se ovšem vyhnula zbytečným investicím, doporučili bychom Vám před nákupem kontaktních čoček na internetu navštívit očního specialistu, který s Vámi čočky vybere a odborně aplikuje. Rozhodnete-li se čočky nakonec vybrat sama, mějte, prosím, na paměti, že není možné reklamovat nevhodný výběr čoček nebo nevhodně zvolené parametry. Kdybyste měla další otázky, ozvěte se, rádi Vám poradíme. Hezký den.