Dailies AquaComfort Plus Toric (30 čoček)

577 Kč
97% doporučuje
Skladem
Dovolujeme si vás upozornit na nedostupnost některých dioptrických kombinací Dailies AquaComfort plus Toric u balení 5, 30 a 90 čoček z důvodu omezení výroby. Děkujeme za pochopení. Pro ověření dostupnosti zadejte své parametry.
Kdy odešleme? Pondělí 3.4. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) Zdarma
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč   
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus Toric

Dailies Aquacomfort Plus Toric jsou kontaktní čočky od společnosti Alcon určené pro korekci astigmatismu. Uživatelům nabízí trojnásobnou hydrataci, rovnoměrně ostrý, jasný pohled a osvěžující pohodlí po celý den.

Kvalitní zvlhčení, vyšší komfort

Prvním zvlhčujícím faktorem je lubrikant HPMC (Hydroxypropyl methylcelulosa), který je obsažen již v roztoku vaničky, v níž je kontaktní čočka uložena. Působí tedy bezprostředně po nasazení čočky. Druhým je kombinace dvou látek – hydrofilního PEG (Polyethylen glykol) a zvlhčujícího PVA (Polyvinyl alkohol) obsaženého v materiálu čočky, který se po celý den s každým mrknutím uvolňuje. Každý člověk mrkne denně průměrně 11 000krát!

Nabízíme také ekonomické balení po 90 čočkách.

Parametry produktu - Dailies AquaComfort Plus Toric (30 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení: 8.80
Průměr: 14.40
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Množství vody: 69%
Název produktu: Dailies AquaComfort Plus Toric
Cylindr: od -0.75 do -1.75
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Vyrobeno z: Nelfilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

97%
28 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Martin Vlach

Dobrý den chtěl jsem se zeptat a poradit. Syn hraje fotbal a chceme mu pořídit čočky. Má astigmatismus,dioptrie má - 3,75 na obou očích. A ktomu na pravém oku 1,25cylindr a osa 55. Jaké čočky mu koupit? Děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Abychom Vám mohli poradit, potřebovali bychom kompletní brýlový zápis včetně všech znamének (+, - nebo =). U hodnot cylindrů Vám bohužel znaménko chybí. Předem děkujeme za doplnění sem do komentářů, případně můžete zápis zaslat na info@alensa.cz. Děkujeme a prozatím přejeme hezký den.

Jan Pavlica

V posledních dvou dodávkách jsem měl roztržené nebo jinak znehodnocené čočky :(

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Je nám velmi líto, že jste měl v posledních dvou objednávkách nějakým způsobem deformované čočky. Pokud byste byl tak hodný a napsal nám e-mail na info@alensa.cz, ve které byste nám situaci podrobněji popsal. Pokud by se situace náhodou opakovala, buďte tak hodný a situaci zdokumentujte i fotoaparátem. Předem děkujeme a přejme Vám hezký den.

Blanka

Chci se zeptat, jaký je cilindr a osa , když mám na krabičce čoček napsáno -1.25x180. Chci si koupit čočky po netu a nevím parametry. Děkuji za odpověď

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Cylindr je -1,25 a osa 180°. Při výběru nových čoček Vám doporučujeme věnovat pozornost i ostatním parametrům a také vlastnostem materiálů čoček. Přejeme Vám hezký den.