Dailies AquaComfort Plus Toric (90 čoček)

1 471 Kč
100% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Dovolujeme si vás upozornit na nedostupnost některých dioptrických kombinací Dailies AquaComfort plus Toric u balení 5, 30 a 90 čoček z důvodu omezení výroby. Děkujeme za pochopení. Pro ověření dostupnosti zadejte své parametry.
Kdy odešleme? úterý 18.6. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
1 471 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Dailies AquaComfort Plus Toric (90 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení: 8.80
Průměr: 14.40
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Množství vody: 69%
Název produktu: Dailies AquaComfort Plus Toric
Cylindr: od -0.75 do -1.75
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Vyrobeno z: Nelfilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
614 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Zdeněk

Dobrý den, od lékaře mám napsáno,že si mám pořídiit čočky : OP: 5/5+1,25=+1,0/75 OL: 5/5+2,5 D sf Můžete mi prosím poradit jaké čočky si mám pořídit. Rád bych Dailies AquaComfort Plus Toric . Děkuji

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pokud Vám oční lékař doporučí kontaktní čočky, měl by Vám také poskytnout zkušební pár. Až po vyzkoušení budete mít jistotu, že jsou pro Vás konkrétní čočky vhodné. Dailies AquaComfort Plus Toric patří k oblíbeným čočkám, ale i tak bychom Vám doporučovali vyzkoušet je v aplikačním středisku. Tento typ - torické čočky budete potřebovat pouze na pravé oko. U parametrů nám ale přebývá jedno znaménko. S největší pravděpodobností potřebujete dioptrii +1,25, cylindr +/-1,00 a osu 75°. Znaménko = používá mnoho optiků pro zápis minusového parametru. Obě znaménka tam ale být nemohou. Ať jde o minusový nebo plusový cylindr, pro kontaktní čočky musí být ještě upraven. Tato úprava ale záleží právě na znaménku. Pro levé oko by Vám měla vyhovovat dioptrie +2,50, takže byste případně měl zvolit čočky Dailies AquaComfort Plus. Oba typy čoček před nákupem na internetu vyzkoušejte v aplikačním středisku. Vyhnete se tak zbytečné investici. Pokud Vám budeme moci poradit s něčím dalším, napište nám. Zatím mějte hezký den.