Dailies TOTAL1 (30 čoček)

558 Kč
99% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 21.3. vyberte parametry

Jiná balení:

Osobní odběr (1–2 dny) Zdarma
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč   
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Nová éra komfortu kontaktních čoček s Dailies TOTAL1

Denní čočky Dailies TOTAL1 přinášejí zcela nový směr ve vývoji kontaktních čoček. Unikátní technologie výroby kombinuje silikon-hydrogel s vysokou propustností pro kyslík a klasický hydrogel s vysokým obsahem vody tak, abyste z nich získali jen to nejlepší.

Pohodlí a zdravé oči bez zarudnutí

Dailies TOTAL1 jsou první a jediné čočky s proměnným obsahem vody. Jádro tvoří silikon-hydrogel s obsahem vody 33% čímž je zajištěna vysoká propustnost pro kyslík. Naopak povrch čočky, který přichází do styku s jemnými a citlivými tkáněmi oka, je z klasického hydrogelu s vysokým obsahem vody. Spojení těchto parametrů Vám zajišťuje výjimečný pocit pohodlí po celý den.

Nejzdravější způsob nošení

Dailies TOTAL1 patří mezi jednodenní kontaktní čočky. Každý den rozbalíte nový pár, který po použití jednoduše vyhodíte. Jedná se jednoznačně o nejpohodlnější variantu nošení kontaktních čoček, neboť odpadá veškerá péče o čočky, a také variantu nejsterilnější, tedy i nejméně rizikovou.

Nabízíme také ekonomické balení Dailies TOTAL1 po 90 kusech.

Parametry produktu - Dailies TOTAL1 (30 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení: 8.50
Průměr: 14.10
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 156 Dk/t
Množství vody: 33%
Název produktu: Dailies TOTAL1
Vyrobeno z: Delefilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

99%
89 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (8)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Lenka

Dobrý den, ráda bych poprosila o informaci, jaký rozdíl je mezi jednodenními čočkami od firmy Alcon a Cooper Vision. Dceři byly aplikovány tyto kontaktní čočky, synovi Clariti one day od Cooper Vision. Každý z nich má svého očního specialistu, který doporučuje právě ty "své" kontaktní čočky. Děkuji za odpověď, Lenka

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Popsat rozdíly mezi jednotlivými čočkami by bylo velice zdlouhavé. Každý výrobce používá své technologie i materiály. Oba typy sférických čoček, které nyní nosí Vaše děti, jsou ze silikon-hydrogolového materiálu a jediný parametr, který mají společný, je průměr. Ostatní parametry jako je zakřivení, materiál, propustnost kyslíku, obsah vody, výrobní postup, jsou rozdílné. Každý oční specialista nabízí svým klientům většinou čočky, se kterými má dobrou zkušenost. Jak společnost Alcon tak společnost CooperVision patří mezi renomované výrobce. Ve finále je klíčové, aby čočky uživatelům perfektně sedly. Je velmi důležité, aby nositel ani nevěděl, že nějakou čočku v oku má. Může se tedy stát, že nakonec budete hledat dál. Všechny čočky v našem obchodě splňují přísné normy EU. V případě, že Vám např. nevyhovuje cena kontaktních čoček v kamenných prodejnách, můžete si prohlédnout celý sortiment jednodenních sférických čoček ZDE. Možná by pro Vaše děti mohly být zajímavé kontaktní čočky TopVue Blue Blocker, které částečně filtrují modré světlo, jehož zdrojem jsou všechna digitální zařízení. Navíc u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vašem dětem čočky v nějakém směru nevyhovovaly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Jde tedy o čočky, které jsou pro vyzkoušení alternativy naprosto perfektní. Doufáme, že jsme pro Vás shrnuli vše podstatné. Pokud byste i přesto měla další otázky, napište nám! Velmi rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
David

Dobrý den, pí.doktorka mi změřila zrak a mám na blízko 2,5 a na dálku 1,5. Dostal jsem v obchodě jedny čočky na dálku a jedny multifokální. Ale na tu dálku je na krabičce +1,5 je to správně??? Potřebuji na tenis používat čočky na dálku. Na krabičce na dálku je BC 8,5, DIA 14,1, PWR +1,50 multifokal +1,25 MED, MAX ADD +2,00, BC8,5, DIA 14,1 Děkuji předem

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Abychom předešli nedorozumění, rádi bychom Vás požádali o kompletní brýlový zápis včetně všech znamének (+, - nebo =). Předem Vám děkujeme. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Kristýna

Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat na expiraci současných balení (30/90ks pro -2dioptrie) plánuji zakoupení, ale ptám se z důvodu, že je nebudu nosit pravidelně. Děkuji a zdravím Kristýna

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dailies TOTAL1 (30 čoček) v současné době expedujeme s expirací 2024/12 a Dailies TOTAL1 (90 čoček) v současné době expedujeme s expirací 2024/07. Hezký den.

Jana

Dobrý den, prosím, jsou pro mě vhodné jednodenní čočky Dailies TOTAL1, pokud se jejich hodnota zakřivení (8.50) a průměr (14.10) liší od hodnoty měsíčních čoček Biofinity, které zatím používám (zakřivení 8.60 a průměr 14.0)? Může ten rozdíl nějak vadit? A ještě jeden dotaz: S jakým datem expirace prodáváte v současné době (18.03.2022) jednodenní čočky Dailies TOTAL1 (30 čoček) pro minus6 dioptrií? Chtěla bych tyto čočky používat jen občas, a proto by mi vyhovovala delší doba expirace. Předem Vám děkuji za odpověď. Jana

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm, takže teoreticky by Vaše oči měly rozdíl 0,10 mm bez problémů zpracovat. Každý uživatel je však ke změnám jinak vnímavý. Z tohoto důvodu Vám nejsme schopni říci, jak Vaše oči budou na jiné velikostní parametry reagovat. Jinak v současné době prodáváme čočky Dailies TOTAL1 (30 čoček) o hodnotou dioptrie -6,00 s expirací 2024/01. Pokud máte z koupě čoček obavy, můžete si na této mapě vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí a nechat si čočky odborně aplikovat. Hezký den.

Dita Dokoupilová

Dobrý den, plánuji si objednat kontaktní čočky Dailes total 1, dioptrie -3,25, menší balení 30 čoček. Chtěla bych vědět prosím jejich expiraci, protože je používám spíše vyjímečně. Děkuji za odpověď. D. Dokoupilová

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, Dito, děkujeme Vám za otázku. V současné době expedujeme Vámi poptávané kontaktní čočky s expirací 04/2024. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme Vám hezký den.

Ilona Rejmanová

Dobrý den, mám dotaz... prosím Vás, lze platit fakturou. Ráda bych čerpala benefit body od zaměstnavatele. Děkuji Rejmanová

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Platba na zálohovou fakturu v našem obchodě není bohužel možná. Děkujeme Vám za pochopení. Přejeme Vám krásný den.

Vendula Jordánová

Zatím jediné čočky, které mi opravdu sedly. Bohužel jejich cena je opravdu vysoká.

mato

Najlepšie, jednoznačne. Vyskúšal som už vyše 6 druhov / značiek.