Dailies TOTAL1 Multifocal (30 čoček)

853 Kč
100% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? středa 17.4. vyberte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Dailies TOTAL1 Multifocal (30 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení: 8.50
Průměr: 14.10
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 156 Dk/t
Množství vody: 33%
Název produktu: Dailies TOTAL1 Multifocal
Vyrobeno z: Delefilcon A
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Adice: HI (MAX ADD +2.50), LO (MAX ADD +1.25), MED (MAX ADD +2.00)
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

100%
38 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Miroslav Vašíček

Dobrý den, jak zjistím jaké potřebuju zakřivení a jaký průměr? děkuji.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Veškeré parametry Vám sdělí oční specialista při vyšetření. Na našem webu naleznete články, které se právě tomuto tématu věnují. Mohli bychom Vám nabídnout služby našich kamenných optik v Praze nebo Brně. Naši kolegové Vám přeměří oči a doporučí a vyzkoušejí vhodné čočky. Pokud si čočky vyberete sám bez odborné pomoci, nezapomeňte prosím, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit eventuální reklamaci. V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Naďa Lacinová

Dobrý den, chci se zeptat jak zvolit čočky . Používám brýle multifokální DO DÁLKY +2,25 , NA BLÍZKO +3,75 dle předpisu. Zatím mám vyzkoušené čočky TOTAL1 na dálku +2,25 a jsem velmi spokojená. Chtěla bych vyzkoušet čočky multifokální. Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Dle Vašich brýlových dioptrických hodnot budete ke korekci zraku potřebovat tyto čočky s hodnotou dioptrie +2,25 a adice MED (MAX ADD +2.00). Správně byste však měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Na nevhodně zvolené čočky není možné uplatnit reklamaci. Dále bychom Vás chtěli upozornit, že korekce multifokálními čočkami není pro mozek snadná a patří mezi ty obtížnější. Jestliže s multifokálními čočkami začínáte, aplikujte si je v prvních dnech o víkendu či doma po pracovním dnu, abyste měla klid. Aby adaptace na nový typ korekce byla co nejrychlejší, pomáhejte si drobnými pohyby hlavou ve směru pohledu. Drobné pootočení hlavou při pohledu nahoru, dolů či do stran výrazně usnadní návyk na nový typ korekce. V případě, že by korekce zraku nebyla dobrá, kontaktujte svého očního specialistu a požádejte jej o odbornou aplikaci multifokálních čoček. Oční specialista Vám může během vyšetření případně upravit dioptrické hodnoty tak, aby byla korekce zraku perfektní. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Ivana Francová

Dobrý den, chci se zeptat, jakou zvolit adicí, když do dálky mám -2 dioptrie a na blízko +1,75. Děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Rádi bychom Vás požádali o kontrolu brýlového zápisu, zda se opravdu jedná o hodnotu dioptrií na blízkou vzdálenost nebo o hodnotu adice. Jedná-li se o adici, zvolte u těchto čoček hodnotu dioptrií -2,00 a adici MED. Pokud se jedná o dioptrie na blízkou vzdálenost, bude adice vysoká a potřebovala byste Proclear Multifocal XR s rozšířeným rozsahem. U těchto čoček byste tedy zvolila hodnotu dioptrie -2,00 a hodnotu adice +3,50. Kontaktní čočky Proclear Multifocal XR pracují s dominancí očí. Dominanci oka určíte jednoduchým testem. Najděte si v prostoru vzdálenější bod a namiřte na něj prstem. Nyní střídavě zavírejte pravé a levé oko. U dominantního oka bude prst směřovat stále na vybraný bod, u nedominantního oka poskočí stranou. Rádi bychom Vás upozornili, že korekce zraku multifokálními čočkami je pro mozek náročnější a může trvat až 2 týdny, než si zvyknete. Aby adaptace probíhala lépe, pomáhejte si mírným pohybem hlavy ve směru pohledu. Správně byste však měla mít čočky vybrané a aplikované očním specialistou, který Vám přeměří oči, vezme v úvahu Vaše potřeby a doporučí Vám vhodné čočky. Výjimkou není ani úprava parametrů dle provedené zkoušky. Na této mapě si můžete vybrat nejbližšího očního specialistu, který spolupracuje s výrobcem těchto čoček. Zpravidla se jedná o placenou službu, ale určitě se vyplatí. Pokud si vyberete čočky sama bez odborné aplikace, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Olina

Dobry den, mam dotaz jestli bych mohla čočky použit opakovaně. Jsem momentalne mimo domov a zapoměla jsem čočky i bryle doma. Mam posledni čočky v očich a k dispozici mam roztok a krabičku na čočky. Když dam čočky do roztoku na noc mohu je zitra zase použit? Nenapada me jine řešení. Děkuji

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Bohužel Vás nepotěšíme, přenášení čoček nelze doporučit. Jednodenní čočky nejsou uzpůsobené na vícedenní nošení a může Vám to způsobit potíže. Více informací o tom naleznete v článku na našem webu. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Olga

Dobrý den, da se někde sehnat vzirek čoček total? Použivam čočky se zakřivenim 8,6 tyhle maji 8,5 myslite že i tak mohou sedět? Děkuji olga

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Vzorky kontaktních čoček, bohužel, k dispozici nemáme. Tuto výsadu mají pouze nějaké kamenné optiky. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm od hodnoty stanovené očním specialistou. Rozdíl 0,10 mm by tak měl být v pořádku. Pokud sháníte jinou značku čoček, věnujte pozornost i materiálu (hydrogel nebo silikon-hydrogel), ze kterého jsou čočky vyrobené. Materiál hraje v otázce komfortu další významnou roli. Nutno podotknout, že každý uživatel na změny velikosti či materiálu reaguje velmi individuálně. Správně by Vám měl re-aplikaci kontaktních čoček provést oční specialista. Na špatný výběr čoček nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.