Jednodenní kontaktní čočky - CooperVision, MyDay

Jednodenní kontaktní čočky jsou určeny k jednorázovému použití. Na konci dne je jednoduše vyhodíte a nepotřebujete k jejich údržbě čisticí roztok. Jedná se tak o nejzdravější a nejpohodlnější způsob nošení kontaktních čoček. I díky snižujícím se cenám jsou jednodenní čočky čím dál populárnější zvláště u uživatelů, kteří střídají brýle a kontaktní čočky.

CooperVision je jedním z předních světových výrobců kontaktních čoček a příslušenství. Ve svém portfoliu nabízí jednodenní, čtrnáctidenní a měsíční kontaktní čočky, a také roztoky a kapky na zvlhčení očí. Tato společnost se drží již přes 30 let na předních příčkách v oblasti vývoje kontaktních čoček a pro jejich výrobu používá jen ty nejmodernější technologie.

MyDay daily disposable jsou jednodenní silikon-hydrogelové čočky od společnosti CooperVision, vyráběné za pomoci technologie Smart Silicone™, která kombinuje klasický hydrogelový materiál se silikon-hydrogelem. Výsledkem je síť mikroskopických kanálků, která oku zajišťuje dostatečný přísun kyslíku. Tyto čočky v sobě spojují vše, co očekáváte od kvalitních jednodenních čoček: celodenní komfort, snadné nasazování a vyndavání, a vysokou prodyšnost.