domácí zkoušení brýlí

Nechce se Vám chodit do optiky, ale potřebujete nové brýle a rádi byste si je i předem vyzkoušeli? Objednejte si brýle na domácí zkoušení!

  • Vyberte si z naší nabídky brýlí pro Domácí zkoušení až 5 modelů, objednejte a vyčkejte na jejich doručení. Do objednávky brýlí pro domácí zkoušení nelze přidat jiné produkty. Vyzkoušejte si brýle v pohodlí domova. Na zkoušení máte 14 dní od objednání , poté pošlete všechny obroučky zpět.

  • Přihlaste se do svého účtu na Alensa.cz a přejděte do sekce Domácí zkoušení.

  • Klikněte na brýle, do kterých chcete nechat zabrousit skla.

  • Nahrajte recept, nebo zadejte své parametry ručně a vyberte čočky - v ceně služby máte ztenčené čočky s pěti základními povrchovými úpravami.

  • Odešlete všechny brýle z domácího zkoušení zpět k nám.

  • Jakmile obdržíme vrácené obruby, začneme s výrobou Vašich nových brýlí, které do týdne odešleme.

Nevybrali jste si? Nevadí! Stačí v zákaznické sekci zrušit objednávku domácího zkoušení. Jakmile nám brýle dorazí, vrátíme Vám peníze a Vy si můžete objednat nové domácí zkoušení.

Jak brýle z domácího zkoušení vrátit?

Na vyzkoušení brýlí máte 14 dní, poté je potřeba všechny brýle poslat zpět k nám. Doporučujeme poslat balíček přes Zásilkovnu - je to nejjednodušší a ZDARMA, nebo použijte jiného oblíbeného dopravce.

Zaslání přes Zásilkovku

  • Všechny brýle zabalte do originálních krabiček tak, jak Vám brýle přišly.
  • Na vnější krabici nalepte zpětný štítek, který jste našli v balíčku.
  • Balíček s brýlemi odneste na nejbližší pobočku Zásilkovny a uschovejte si potvrzení o podání zásilky.

  • Jakmile nám vracené obroučky dorazí, začneme s výrobou brýlí, které jste si objednali. Pokud jste objednávku domácího zkoušení zrušili, vrátíme Vám peníze.

Zaslání jiným dopravcem

V případě, že Vám zaslání přes Zásilkovnu nevyhovuje, vyberte si Vámi preferovaného dopravce a brýle odešlete na adresu:

Adresa pro vrácení zboží

Alensa.cz
Jarošovská 1278/II
Jindřichův Hradec
377 01

Doporučujeme uschovat si potvrzení o podání zásilky. Náklady na zaslání brýlí k nám platíte v tomto případě přímo dopravci.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.

DOMÁCÍ ZKOUŠENÍ

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Markéta

Kolik to domácí zkoušení stojí?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Veškeré informace o službě Domácí zkoušení naleznete na těchto stránkách. Služba stojí 1999 Kč. V rámci služby lze vybrat až 5 modelů z nabídky v prokliku. Na zkoušení máte 14 dní, poté pošlete všechny obroučky zpět. Pokud si vyberete obroučky, do kterých si chcete nechat zabrousit skla, máte v ceně služby ztenčené čočky s pěti základními povrchovými úpravami. Pokud si obroučky nevyberete, vrátíme Vám peníze. Budete-li mít další otázky, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.