O nás

Alensa map

Originalita zboží zaručena!

V naší nabídce najdete pouze kontaktní čočky z oficiálních distribucí od daných výrobců a značek. Originální kontaktní čočky, které můžete koupit u nás, pochází ze stejné distribuce, která dodává čočky lékařům a optikám. Takže ano, máme stejné čočky, jaké můžete dostat v optice a u svého lékaře!

Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější!

Neustále pracujeme na vylepšení všech procesů v naší společnosti, abychom byli schopni doručit Vám objednávky co nejrychleji. Zároveň hledáme oficiální distributory s nejnižšími cenami na trhu, abychom Vám mohli originální čočky nabídnout za výhodnou cenu! Samozřejmostí je u nás vstřícnost a ochotný zákaznický servis, který Vám vždy poradí a rychle vyřeší všechny Vaše přání, dotazy, nebo případné reklamace. I když jste úplný začátečník s kontaktními čočkami, poradíme Vám jak na ně!

Jsme tady od roku 2004

Už od roku 2004 si u nás lidé z celé Evropy kupují kontaktní čočky. Od té doby jsme ušli pěkný kus cesty a máme nový sklad obřích rozměrů, do kterého se vejde velká spousta zboží. Protože máme zboží skladem, můžeme Vám slíbit okamžité odeslání. V rychlosti nám pomáhá i náš tým IT chlapíků, kteří připravili skvělý skladový systém a zvelebují po všech stránkách náš eshop alensa.cz. Máme také slečny a paní, které čekají na Vaše telefonáty, emaily i komentáře. Jsou připravené pomoci a poradit!

Tady nás zastihnete:

Mezi 7:30 a 16:00 nám můžete zavolat na:
Tel.: 226 292 895
Vaše dotazy posílejte na:
E-mail: info@alensa.cz

Reklamační adresa (adresa skladu):

Alensa.cz
Jarošovská 1278/II
377 01 Jindřichův Hradec

Provozovatel obchodu

ALENSA MEDICAL s.r.o.
Drahobejlova 1019/27
Libeň
190 00 Praha 9
IČO:04486919

Česká pošta Zásilkovna Geis point GLS
Top