Garance vrácení peněz


U kontaktních čoček TopVue garantujeme vrácení peněz

Vyzkoušejte kontaktní čočky Topvue doma a v pohodlí! Pokud nebudete s čímkoli spokojeni, vrátíme Vám celou částku.

Podmínky služby Garance vrácení peněz:

  • Vracené kontaktní čočky TopVue musí dorazit řádně zabalené a nepoškozené, včetně dokladu o koupi.
  • Musí být vrácen odpovídající počet kontaktních čoček – podle následující tabulky:

Koupili jste: Musíte vrátit:
TopVue Elite+ (180 čoček) 172 nepoškozených čoček
TopVue Elite+ (90 čoček) 86 nepoškozených čoček
TopVue Elite+ (30 čoček) 26 nepoškozených čoček
TopVue Elite+ (10 čoček) 8 nepoškozených čoček
TopVue Daily (180 čoček) 172 nepoškozených čoček
TopVue Daily (90 čoček) 86 nepoškozených čoček
TopVue Daily (30 čoček) 26 nepoškozených čoček
TopVue Daily (10 čoček) 8 nepoškozených čoček
TopVue Air (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Air for Astigmatism (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Air for Astigmatism (3 čočky) 2 nepoškozené čočky
TopVue Air Multifocal (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Air Multifocal (3 čočky) 2 nepoškozené čočky
TopVue Premium (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Premium for Astigmatism (3 čočky) 2 nepoškozené čočky
TopVue Bi-weekly (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Plus (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Monthly (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Color – dioptrické (10 čoček) 8 nepoškozených čoček
TopVue Color – nedioptrické (10 čoček) 8 nepoškozených čoček
TopVue Color – dioptrické (2 čočky) 1 nepoškozená čočka
TopVue Color – nedioptrické (2 čočky) 1 nepoškozená čočka

  • Na balení kontaktních čoček TopVue, která nejsou uvedená v tabulce, se Garance vrácení peněz nevztahuje!
  • Poštovné při vracení kontaktních čoček hradí zákazník.
  • Do balíčku přidejte instrukce, jakým způsobem si přejete vrátit peníze za Váš nákup. Částku lze vrátit zpět na účet, nebo připsat formou kreditu na zákaznický účet – kredit je pak využit na další nákup.
  • Čočky zabalte velmi pečlivě do pevné krabičky a pošlete nám je na adresu: Alensa.cz, Jarošovská 1278/II, 37701 Jindřichův Hradec.
Odpovědět na # - Zrušit
#1708
Zuzana

Dobrý den, koupila jsem kontaktní čočky TopVue Air, 6ks v balíčku s roztokem 360 ml. A to od Slevomatu za cenu 389 Kč. Kontaktní čočky mi vůbec nesedí,pálí mě oči atd. Jak mám prosím postupovat? Děkuji

#1709
Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Zuzano, díky za Váš dotaz. I když jste čočky koupila v balíčku s roztokem, Garance vrácení peněz na ně rovněž platí. Jak postupovat, najdete na této stránce. Abyste mohla Garanci vrácení peněz nárokovat, musíte vrátit minimálně takové množství čoček, které je uvedené v tabulce. Tyto čočky pak pečlivě zabalte a pošlete nám je doporučeně na adresu Alensa.cz, Jarošovská 1278/II, 377 01 Jindřichův Hradec. Do balíčku také přidejte informaci o tom, jakým způsobem si přejete vrátit peníze. Můžeme Vám vrátit peníze na účet, nebo Vám připíšeme kredit na zákaznický účet. Tento kredit pak můžete použít na další nákup. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám, nebo nám můžete zavolat na tel. číslo + 420 226 292 8­95. Zatím Vám přejeme hezký den.

#1704
Kateřina

Dobrý den, jaká je lhůta na vrácení peněz? Zatím ještě nosím původní pár, tudíž jsem zakoupené čočky ještě nevyzkoušela, zda mi budou sedět. Děkuji.

#1705
Zákaznický servis

Dobrý den, děkuje za Váš dotaz. Lhůta pro vrácení není striktně daná. Čočky samozřejmě nesmí mít prošlé datum expirace. Se zákaznickým servisem se dá vždy individuálně domluvit a počítáme s tím, že zákazník může mít doma ještě své původní kontaktní čočky a například měsíční TopVue testovat celý měsíc a usoudit, že chce službu využít. Věříme, že budete s čočkami spokojená. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

#1699
Pavlína Bukovská

Dobrý den, v seznamu pro garanci vrácení peněz jsem nenašla kontaktní čočky PureVision2. Znamená to, že se na ně tato garance nevztahuje? Čočky mě, ani mému synovi vůbec nesedly. Začervenání očí, pálivost v oku, i přes kapání umělých slz pocit suchých očí a dokonce rozmazané vidění, jako bych nedokázala zaostřit... Přestože se čočky mohou nosit kontinuálně, musela jsem je na noc vyndávat. Po přečtení jejich vlastností a parametrů jsem si v podstatě myslela, že lepší snad ani nemohu vybrat, ale opak je bohužel pravdou:( Děkuji za odpověď.

#1700
Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za Vaši otázku. Služba Garance vrácení peněz je poskytována pouze u značky TopVue. Jiní výrobci takové ani podobné služby nenabízí a rozbalené krabičky kontaktních čoček tedy bohužel není možné vrátit. Nakoupíte-li online kontaktní čočky, které nemáte vyzkoušené, bohužel to s sebou nese takovéto riziko. Vysoká propustnost kyslíku, nižší obsah vody a kontinuální nošení nemusí být vhodná kombinace pro všechny oči. Recept na vybrání kontaktních čoček bez kontaktologa bohužel neexistuje a je to o náhodě. Je nám líto, že Vám čočky nevyhovují, ale bohužel Vám nemůžeme vyjít vstříc. Děkujeme za pochopení a pokud byste se chtěla zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Česká pošta Zásilkovna Geis point GLS intime
Top