O nás

Alensa je spolehlivý online prodejce kontaktních čoček, produktů pro péči o oči, dioptrických a slunečních brýlí. Naším hlavním cílem je nabízet kvalitní služby pro spokojenost našich zákazníků.

Originalita zboží zaručena!

V naší nabídce najdete pouze kontaktní čočky z oficiálních distribucí od daných výrobců a značek. Originální kontaktní čočky, které můžete koupit u nás, pocházejí ze stejné distribuce, která dodává čočky lékařům a optikám. Takže ano, máme stejné čočky, jaké můžete dostat v optice a u svého lékaře!

Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější!

Neustále pracujeme na vylepšení všech procesů, abychom byli schopni doručit Vám objednávky co nejrychleji. Zároveň hledáme oficiální distributory s nejnižšími cenami na trhu, abychom Vám mohli originální čočky nabídnout za výhodnou cenu! Samozřejmostí je u nás vstřícnost a ochotný zákaznický servis, který Vám vždy poradí a rychle vyřeší všechny Vaše přání, dotazy, nebo případné reklamace. I když jste úplný začátečník s kontaktními čočkami, poradíme Vám jak na ně!

Jsme tady od roku 2004

Alensa map

Síť e-shopů Alensa vznikla v roce 2004, kdy otevřela své první internetové obchody v České republice a na Slovensku. Během následujících 15 let rozšířila svou síť e-shopů po celé Evropě. Díky zkušenostem nasbíraným v průběhu této doby Vám nabízí široký katalog produktů spolu s profesionálními službami týmu zákaznické podpory.

V současnosti Alensa působí v těchto zemích: Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Irsko, Itálie, Finsko, Francie, Chorvatsko, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Spojené království, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina a Spojené arabské emiráty.

Velká skladová dostupnost a množství spokojených zákazníků

V našem skladu máme rozsáhlou zásobu produktů čítající více než 500 000 krabiček s kontaktními čočkami. Velikost skladu nám umožňuje okamžitou expedici 97% objednávek. Každý měsíc zpracujeme cca 100 000 objednávek a náš personál se snaží efektivně a rychle vyhovět vašim potřebám. V Alense věnujeme velké množství času péči o zákazníky, zlepšování našich služeb a produktového portfolia. Rychlá doprava, kvalitní výrobky, nejnižší ceny na trhu a profesionální přístup zákaznického servisu jsou pro nás samozřejmostí a každou z těchto složek se snažíme neustále vylepšovat. Pokud máte jakýkoliv dotaz, problém s objednávkou, atp., neváhejte nás kontaktovat. Oceníme i Vaši zpětnou vazbu, která nám umožňuje naše služby trvale zlepšovat.

Kontaktní informace

Telefon: +420 226 292 895
Email: info@alensa.cz

Kontaktujte nás online

Reklamační adresa (adresa skladu):

Alensa.cz (96656297)
Jarošovská 1278/II
377 01 Jindřichův Hradec

Provozovatel obchodu

ALENSA MEDICAL s.r.o.
Českomoravská 2408/1a
Libeň
190 00 Praha 9
IČO:04486919

Důležité dodatečné informace:

Používání webové stránky Alensa Medical se řídí obchodními podmínkami společnosti Alensa, proto si pozorně přečtěte obchodní podmínky, než začnete webovou stránku používat. Další užitečné informace naleznete na našich infostránkách.