Reklamační podmínky

Reklamační adresa


I když je to nepříjemné, může se to stát. Pokud budete muset reklamovat kontaktní čočky nebo jakékoli příslušenství, držte se následujícího postupu:

V případě reklamování kontaktních čoček, vložte čočky do pouzdra s čerstvým roztokem, velmi pečlivě pouzdro uzavřete a pečlivě vše zabalte do pevné krabičky. Pak nám pošlete balíček na adresu:

Alensa.cz
Jarošovská 1278/II,
Jindřichův Hradec
377 01

Čočky dále posíláme dodavateli. Zde jsou kontaktní čočky odborně posouzeny a dodavatel také rozhodne o tom, jestli je daná reklamace oprávněná a jde skutečně o výrobní vadu. V případě uznané reklamace Vám pošleme nové zboží, nebo Vám vrátíme peníze na Váš bankovní účet.

Pokud zakoupíte kontaktní čočky bez předchozí odborné aplikace specialistou a následně Vám nebudou vyhovovat, není to důvod pro reklamaci. Shodné parametry nemusí nutně znamenat naprosto totožné vlastnosti čoček.

Stejně je to i u barevných kontaktních čoček. I ty by měly být nejprve odborně aplikovány. Důvodem k reklamaci barevných čoček není ani nespokojenost s výslednou barvou, či nedostatečné krytí Vaši přirozené barvy duhovky. Efekt jednotlivých značek a typů barevných kontaktních čoček se liší.

Stáhněte si reklamační formulář

Česká pošta PPL Zásilkovna GLS
Top