Nenechávejte nákup na poslední chvíli. Přestože všechny vaše objednávky ihned odesíláme, někteří dopravci mají v současné době zpoždění s doručením zásilek.

Kontaktní čočky - 2 čočky, TopVue, Nedioptrické

Nedioptrické barevné kontaktní čočky jsou kosmetické čočky, které neposkytují korekci zraku. Pokud chcete změnit barvu svých očí pomocí těchto čoček, doporučujeme i přesto navštívit očního lékaře nebo optometristu, aby vaše oči přeměřil a doporučil například vhodný materiál kontaktních čoček, který vaše oči nebude dráždit.

Skvělý doplněk v podobě dvou barevných čoček může rozzářit nebo dokonale změnit váš look, a to ať už potřebujete čočky dioptrické, nebo jen kosmetické. Jeden pár barevných kontaktních čoček může mít periodu výměny od jednoho dne po neuvěřitelných 365 dní.

Kontaktní čočky TopVue jsou vyrobeny za pomoci nejmodernějších technologií. Obsahují hyaluronát sodný a látku PEG (obě složky zvyšují lubrikaci) a během výroby jsou ošetřeny technologií, která výsledným čočkám zajišťuje extra tenké okraje. Kontaktní čočky z řady TopVue jsou velmi pohodlné na nošení, cenově dostupné a na většinu balení se navíc vztahuje garance vrácení peněz, pokud s kvalitou čoček nebudete spokojeni!

Česká pošta PPL Zásilkovna GLS
Top