Nastavte si připomenutí příští objednávky vašich čoček

Myslete na zdraví svých očí a nastavte si připomenutí objednávky kontaktních čoček

Přestaňte zapomínat na objednávku kontaktních čoček nebo příslušenství a nastavte si „připomenutí dalšího nákupu“ .

Co tím získáte?

  • hlavně klid a svobodu, protože už nemusíte myslet na další objednávku
  • už žádné přenášení kontaktních čoček, tím více komfortu a zdraví pro vaše oči
  • pohodlí a žádný stres z toho, že si čočky neobjednáte včas
  • zároveň si můžete vybrat kam vám upozornění budeme posílat

Jak zajistit zdraví pro své oči?

Pokud ještě nejste registrovaní, stačí se registrovat a následně si ve svém profilu nastavit připomenutí dalšího nákupu .

Nastavte si, kam vám máme upozornění posílat. Vybrat si můžete z upozornění e-mailem, SMS zprávou a zároveň je možné si vytvořit i připomenutí do svého kalendáře. Můžete si zvolit i více upozornění zároveň, zejména pokud máte pocit, že patříte mezi notorické zapomínače.

Reminder guide available types

Dále si nastavte konkrétní Datum připomenutí, které si vyberete z kalendáře. Ideálně si nastavte upozornění alespoň 3 dny předtím, než vám dojde poslední balení kontaktních čoček. Postup opakujte, pokud si chcete nastavit připomenutí třeba na půl roku dopředu. Upozornění si tak můžete nastavit na různá data, intervaly a typy upozornění.

Reminder guide datepicker

Nezapomeňte si zkontrolovat správné Kontaktní údaje. Pokud se vám nezobrazuje správný e-mail nebo telefon pro upozornění, kliknete na položku změnit vedle e-mailu nebo telefonního čísla. Pokud máte nastavení upozornění pomocí sms, nezapomeňte do svého profilu uložit své mobilní číslo.

Reminder guide contact data

Pokud je v připomenutí dalšího nákupu vše nastaveno a to včetně správných kontaktních údajů, klikněte na tlačítko Nastavit připomenutí.

Reminder guide send button

Všechna svá připomenutí vidíte v Seznamu připomenutí

Reminder guide set reminders

Tip závěrem:

Dalším benefitem pro registrované uživatele je, že si nemusíte pamatovat váš poslední nákup, protože si ho pamatujeme za vás. Takže poté, co vám přijde avízo s připomenutím dalšího nákupu , stačí kliknout na Zopakovat poslední objednávku a je to. Nemusíte si tak pamatovat ani značku nebo dioptrie.