Nenechávejte nákup na poslední chvíli. Přestože všechny vaše objednávky ihned odesíláme, někteří dopravci mají v současné době zpoždění s doručením zásilek.

Oční kapky Gelone 10 ml

109 Kč
99%
Skladem
Kdy odešleme? Pátek 30.10. vyberte parametry

Doprava

Zásilkovna
1–2 dny 29,– Kč
PPL
1–2 dny 59,– Kč
Česká pošta
1–2 dny 65,– Kč
109 Kč
Poštovné zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek dle výběru zdarma pro objednávky nad 1200 Kč

Oční kapky Gelone 10 ml

Gelone 10 ml jsou zvlhčující oční kapky poskytující okamžitou zklidňující úlevu a zvýšení komfortu při nošení kontaktních čoček. Oční kapky Gelone nahrazují vlastní slzy a poskytují oku umělý ochranný film, a tím chrání Vaše oči proti škodlivým okolním vlivům jako jsou smog, horko, vítr, klimatizované prostory, práce před monitorem.

Efektivně proti syndromu suchého oka

Kapky Gelone brání osychání povrchu oka a pomáhají odplavovat prachové částice. Složení kapek zaručuje šetrnost k očím. Mohou se používat i bez lékařského předpisu. Syndrom suchého oka je nejčastější komplikace, kterou nositelé kontaktních čoček udávají. Tato komplikace má různé příčiny, společným jmenovatelem je však právě nedostatek přirozených slz nebo kvalita jejich složení. Oční kapky Gelone poskytují rychlou a účinnou pomoc.

Oční kapky Gelone jsou vhodné jako doplněk k používání všech měkkých kontaktních čoček, včetně čtrnáctidenních a měsíčních čoček.

Doba použitelnosti po otevření činí 30 dní.

Parametry produktu
Výrobce: Stericon Pharma
Použitelnost po otevření: 1 měsíc
Objem: 10 ml
Expirace: 12 měsíců a více

Hodnocení (8)

99%
8x
0x
0x
0x
0x
Hodnotit
100%
100%

Nezbytnost k práci nebo hraní na compu.

100%

Spokojenost.

100%

Kupuji je i pro dceru (12 let) a obě jsem s kapkami spokojená. Dcera je používá i k čočkám.

100%

Jsou příjemné a celkem levné.

100%

Skvělé kapky. Mám s nim dobrou zkušenost už více než rok.

100%

Jako jedny z mála mě nepálí v očích. Super <3

100%

Příjemné. Ani v prvním okamžiku nepálí. Účinek je rychlý.

90%

Příjemné a rychle pomůžou. Spokojenost.

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?

konzervanty

Filip

Dobrý den, obsahují tyto kapky konzervanty a fosfáty? Jde mi o srovnání např. s Hylo gelem atp, kapu 15x-20x denně. Případně prosím doporučte alternativu. díky

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Tyto kontaktní čočky obsahují konzervační látky. Bez fosfátů a konzervantů je právě řada kapek Hylo. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Komentář

Maryna

Dobrý den, Můžu použít téhle kapky jestli nenosím čočky?

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Ano, kapky můžete používat, i když nejste nositelem kontaktních čoček. Jde o zvlhčující kapky, které uleví očím od podráždění. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz

Olga

Dobrý den, mohu používat oční kapky Gelone 10 ml, když mám glaukom a beru oční kapky Xalatan a Azopt? Kontaktní čočky nenosím. Prosím o zaslání příbalového letáku. Děkuji.

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Oční kapky Gelone nemají účinné látky, které by řešily problém zeleného zákalu. Kapky, které nyní užíváte jsou předepisovány lékařem a měla byste se tedy poradit přímo s ním, zda je možné oční kapky na předpis kombinovat s dalším přípravkem. Na Váš email Vám posíláme příbalový leták očních kapek Gelone. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

zvlhčující oční kapka

Drahuška

Chci se zeptat, můžu je kapat i psovi, při syndromu suchého oka??? Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel Vás musíme odkázat na veterináře. Na uvedený email jsme Vám zaslali příbalový leták očních kapek, kde je popsáno složení. Díky za pochopení a přejeme hezký den.

Komentář

Patrik

vyhovují mi. během celého roku. žádné jiné už nepoužívám

Komentář

Víťa Kalousek

S kapkami jsem velice spokojený. Kapu si je do očí většinou při dlouhé práce na počítači. Někdy si je kápnu i před nasazením čoček. Na čočky nijak nereagují. Vše je ok.

Česká pošta PPL Zásilkovna