Oční kapky Hyal-Drop Multi 10 ml

255 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? středa 17.4. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) 29 Kč *
PPL (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Oční kapky Hyal-Drop Multi 10 ml

Výrobce: Bausch and Lomb
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Konzervanty: Ne
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

98%
95 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (11)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Veronika

Mužů to kapkou 10 měsíčnímu dítěti?

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Bohužel výrobce neuvádí informaci, zda kapky mohou používat děti. Z našeho sortimentu bychom Vám však mohli nabídnout oční kapky HYLO PARIN, které mohou používat i děti. Více informací naleznete přímo na webových stránkách výrobce - ZDE. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Martin

Dobrý den chci se zeptat. Používám kapky Artelac triple action a chtěl bych vyzkoušet hrál drop Multi, jaký je rozdíl

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Rozdíl mezi kapkami je ve složení. Oční kapky Artelac TripleAction cílí na těžší stavy syndromu suchého oka. Mezi účinné látky patří hyaluronát sodný (0,24 %), glycerol a lipidovou složku. Výrobce tyto kapky nedoporučuje aplikovat na nasazené kontaktní čočky. Zatím co oční kapky Hyal-Drop Multi přinášejí úlevu podrážděným a suchým očím. Lze je rovněž použít ke zvlhčení kontaktních čoček. Mezi účinné látky patří hyaluronát sodný (0,24 %). Hezký den.

Jitka

Muze se uzivat kdyz je sedy zakalj

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto oční kapky jsou k očím velmi šetrné, ale stále se jedná o zdravotnický prostředek. Tyto oční kapky šedý zákal neřeší. Kapky cílí spíše na podrážděné, unavené a suché oči. Pokud byste chtěla kapky používat současně k probíhající léčbě Vašeho šedého zákalu, doporučujeme Vám, vše konzultovat s Vaším očním lékařem. Takto na dálku si netroufáme říct, jestli kapky můžete užívat nebo ne. Děkujeme za pochopení. Hezký den.

Ivana

Dobry den, mohu kapky kapat i na tvrdpu kontaktni cocku?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, tyto kapky lze kapat i na tvrdé kontaktní čočky. Protože se však jedná o zdravotnický prostředek, čtěte pečlivě návod na použití a v ideálním případě situaci konzultujte i s Vaším očním lékařem, který zná Vaši anamnézu. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Kristýna

Kolikrát denně se můžou kapat?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Výrobce udává, že je možné oční kapky používat dle svých potřeb. Kapky neobsahují žádné konzervační látky, a proto jsou k očím velmi šetrné. Hezký den.

Libuše

Za me kapky super,kupuji jiz dlouho a kapatko super.Krasne se s nim davkuje.

Karel Jiříček

Jaký je obsah kyseliny hyaluronové v očních kapkách Hyal - Drop?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za otázku. Výrobce uvádí 2,4 mg hyaluronátu sodného na 1 ml kapek. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme Vám hezký den.

erika

můžete prosím uvádět u výrobků dobu expirace :?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Doba expirace je uvedena v tabulce "Parametry produktu" pod produktovým textem. Hezký den

Marie

V předchozím příspěvku jsem hodnotila 100% omylem. Teď bych hodnotila 0%, ale nejde mi to, takže 10% a i to je moc.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, Marie, děkujeme za komentář i hodnocení očních kapek. Bohužel, zatím nemáme systémově nastavenou možnost změny hodnocení. Hezký den.

Marie

Tyto kapky nedoporučuji, zdá se mi, že nemají dostačující účinek. Naví, jak tady píše Jana, velmi špatný systém dávkování. Nejdřív nejde kápnout vůbec, pak kape i mimo oko, z čehož jsem měla dlouho zarudnuté víčko. Kupovat již nebudu.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, Marie, děkujeme za komentář. Tyto oční kapky primárně řeší zvlhčení očí a kontaktních čoček a pokud pociťujete nedostačující účinek, doporučovali bychom Vám konzultaci s očním specialistou, který by Vám doporučil oční kapky přímo na míru Vašim očím. Co se týká aplikace očních kapek, je nám líto, že Vám nevyhovuje. Již jsme na základě nespokojenosti uživatelů kontaktovali výrobce. V naší nabídce očních kapek zajisté najdete nějaké vhodnější. Prozatím Vám přejeme hezký den.
JANA

Kapky jsou vynikající. Ale systém dávkování ,spíše nefunguje . Dlouho trvá ,než se dá kápnout ,nebo to nejde vůbec .Stačila by obyčejná kapací lahvička.

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za komentář. Výrobce jsme již kontaktovali a předali jsem mu negativní reakce zákazníků. Slíbili, že se budou problémem zabývat a snad již pracují na novém aplikátoru. Pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.