Oční kapky HYLO-CARE 10 ml

329 Kč
99% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 18.6. vyberte parametry
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Oční kapky HYLO-CARE 10 ml

Výrobce: Ursapharm
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Konzervanty: Ne
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

99%
90 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Lenka

Dobrý den, syn (15 let) nosí 1-denní kontaktní čočky (1 Day Acuvue Moist). Občas má pocit suchého oka nebo někdy ho čočka po nasazení trochu dře a potřebuje si kápnout do oka pro zklidnění. Kdysi jsme koupili u oční lékařky tyto oční kapky HYLO-CARE. Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi těmito kapkami a kapkami HYLO-COMOD? Nemohu se rozhodnout, které objednat. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. V kapkách HYLO CARE i HYLO COMOD je obsažená účinná látka kyselina hyaluronová (0,1 %). V prvních zmiňovaných kapkách je navíc obsažen dexpanthenol, který napomáhá hojení poškozeného povrchu oka. Každopádně jestli má Váš syn tyto potíže, možná mu zcela nevyhovují čočky, které používá. V případě přetrvávajících problémů bychom doporučili navštívit odborníka a konzultovat s ním potíže Vašeho syna. Pokud budete mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Věra

Dobrý den, mám diagnostikován syndrom suchého oka způsobený nefunkčními mazovými žlázkami. Musím kapat po několika hodinách. Používám kapky, co mi doporučila oční lékařka, obsahující lipidovou složku, ale mohu zkusit i jiné. Ty kapky, co používám se nesmí kapat na čočky, takže jsem se vrátila k brýlím. Ale na léto bych ráda aspoň někdy zase čočky. Které kapky byste mi doporučili?

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Oční kapky z řady Hylo eye care jsou na léčbu syndromu suchého oka velmi dobrou volbou. Hylo Care jsou určené pro mírné až střední formy suchého oka. Možná by pro Vás mohly být zajímavé i oční kapky Hylo Gel, které poskytují intenzivnější péči i při velmi vážných či trvalých příznacích. Oba typy kapek je možné je aplikovat na kontaktní čočky. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jaroslav Marák

Dobrý den. Mohu si kapat tyto kapky na hybridní čočky?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Výrobce uvádí pouze, že HYLO CARE® lze používat i při nošení kontaktních čoček, ale nezmiňuje konkrétní typy čoček. Dále uvádí, že, aby se zabránilo reakcím z inkompatibility, které mohou vzniknout mezi přípravky pro péči o kontaktní čočky a přípravkem HYLO CARE®, je doporučeno s použitím očních kapek vyčkat asi 30 minut od nasazení kontaktních čoček. Pokud máte zájem o tento typ kontaktních čoček, měl byste tuto možnost konzultovat s Vaším očním lékařem. Hezký den.