Oční kapky HYLO-DUAL 10 ml

359 Kč
97% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 15.7. vyberte parametry
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) 59 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) 69 Kč
* Doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč
Dárek zdarma v ceně až 218 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Parametry produktu - Oční kapky HYLO-DUAL 10 ml

Výrobce: Ursapharm
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Konzervanty: Ne
Lubrikace hyaluronátem sodným: Ano
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Hodnocení

97%
230 našich zákazníků doporučuje tento produkt recenze nejsou ověřené

Komentáře (4)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Zdeněk

Jaké jsou vedlejší účinky?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Výrobce uvádí že HYLO DUAL® by neměl být užíván při přecitlivosti na některou z obsažených látek a neměl by být používán u dětí do 6 let. Příbalový leták si můžete prohlédnout ZDE. Hezký den.

Monika

Dobrý den, proč jsou Hylo dual kapky až od 6 let ?

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám otázku. Použití jednotlivých produktů si stanovují výrobci sami na základě vývoje produktů, analýz, stanovení atp. Jestliže tuto informaci potřebujete zjistit, obraťte se prosím přímo na výrobce URSAPHARM. Hezký den.

Lucie

Dobrý den používáme hylo dual intense máme neurdidu zrakového nervů a když je nakapeme začne svedět oci je to správně děkuji za odpověď...

Odpověď Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pokud máte po aplikaci očních kapek nepříjemné pocity, přestaňte je, prosím, používat. Vzhledem k Vámi zmiňované optické neuritidě není možné na dálku cokoliv doporučit. Obraťte se na Vašeho ošetřujícího lékaře a situaci s ním konzultujte. Lékař je obeznámen s Vaší celkovou anamnézou a může Vám pomoci. Takto na dálku si netroufáme doporučit nic konkrétního. Děkujeme Vám za pochopení. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.

Tomáš

Jsou tyto kapky vhodné pro všechny typy kontaktních čoček ? Mám kontinuální Biofinit a trpím syndromem suchého ok, můžou kapky dlouhodobě zlepšit tento syndrom ? A mohu si je kapat třeba i 5-8 denně ? Díky

Odpověď Zákaznický servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Oční kapky z řady Hylo eye care, kromě kapek HYLO-DUAL INTENSE, je možné aplikovat na kontaktní čočky. Oční kapky HYLO-DUAL, o které máte zájem, jsou vhodné pro suché oči spojené s podrážděním v důsledku alergických reakcí. Pokud nejste alergik nebo Vás netrápí zánětlivé projevy, doporučili bychom Vám z této řady spíše oční kapky HYLO CARE. Ty se ideálně hodí pro potřeby suchých a namáhaných očí. Perfektně zvlhčují a pečují o povrch oka. Podporují hojení poškozené rohovky a spojivky a jsou vhodné i pro pooperační péči. Nebo pokud trpíte vyloženě těžkými projevy suchého oka, můžete vyzkoušet kapky HYLO GEL, které byly vyvinuty pro speciální požadavky chronicky suchých očí. U všech kapek Hylo je dávkování doporučeno 3x denně. Četnost kapání lze krátkodobě navýšit dle potřeby. Pokud byste však měla kapky HYLO CARE používat častěji (např. více než 10x denně), nechte si vyšetřit oči u očního lékaře. Oční kapky z řady HYLO jsou vhodné pro dlouhodobé používání. Nicméně při dlouhotrvajících obtížích konzultujte svůj problém s očním lékařem. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.