Oční kapky Systane Balance 10 ml

329 Kč
Skladem
Kdy odešleme? Středa 28.7. Dnes vyberte parametry

Doprava

Zásilkovna
1-2 dny 29,- Kč
PPL
1-2 dny 59,- Kč
Česká pošta
1-2 dny 65,- Kč
GLS
1-2 dny 65,- Kč
329 Kč
Dárek zdarma v ceně až 399 Kč k objednávce nad 1 200 Kč

Oční kapky Systane Balance

Zvlhčující oční kapky Systane Balance od Alconu je sterilní přípravek obsahující tekutý parafin, propylenglykol, hydroxypropyl-guar, dimyristoyl-fosfatidylglycerol, makrogol-2000-stearát, sorbitan-tristearát, kyselinu boritou, sorbitol, dinatrium-edetát, a konzervační látku POLYQUAD (polykvadium-chlorid) 0,001%.

Použití

Zvlhčující oční kapky Systane Balance představují způsob léčby suchého oka poskytující dočasnou úlevu od pálení a podráždění způsobené suchostí očí.

Pokyny pro užívání

Přípravek Systane Balance lze používat po celý den dle potřeby. Mohou být použity k léčbě suchého oka způsobeného nošením kontaktních čoček. Nakapejte kapky do oka a mrkněte.

Parametry produktu
Výrobce: Alcon
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Expirace: 6 měsíců a více
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ne
Konzervanty: Ano

Hodnocení

Tento produkt zatím nemá mnoho recenzí

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?

Anonym

Není špatný výrobek ale neléčí pouze zmírňuje

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme za komentář. Pokud potřebujete účinnější produkt, pravděpodobně budete muset navštívit svého očního specialistu a nechat si předepsat oční kapky s účinnou složkou. Přejeme Vám hezký den.

Václav Mrštík

proč inzerujete cenu Systane Balance 200,- Kč když v e-shopu máte 269,- Kč !!

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Máte-li na mysli inzerovanou cenu na cenovém porovnávači, pak to může být skutečně tak. Tuto skutečnost máme uvedenou i v obchodních podmínkách - návštěvníkům přicházejícím z určitého porovnávače můžeme na určitém produktu poskytnout slevu a slevy se mění dle období. Hezký den.

Veronika

Dobrý den, byla u těchto kapek v poslední době změněna krabička ? Maminka používá kapky Systane balance, již nekolik let, ale krabička byla jiná. Nevíme, zda se jedná o ty samé. Děkuji Medvedíková

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, Veroniko, děkujeme za otázku. O změně krabičky nemáme informace, proto jsme překontrolovali Vaši poslední objednávku a v ní jste objednávala oční kapky Systane Ultra. Pokud jste neobjednala jiný druh kapiček a obal se Vám zdá jiný, byli bychom rádi, kdybyste nám na info@alensa.cz zaslala fotografii obalu očních kapek Systane Balance, abychom případně mohli celou situaci řešit. Hezký den.